Trutnov – Kolín 0:4 (kon.) | Lev Benešov – Kutná Hora 4:5 (po pr.) | Chotěboř – Milevsko 1:2 (kon.)
Nymburk – Žďár n/S 3:4 (po s.n.) | Karviná (Baník) – Prostějov 4:1 (kon.) | Přerov – Havířov 2:3 (po s.n.)
Nový Jičín – Šumperk 1:7 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 7:5 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 1:4 (kon.)
Technika Brno – Opava 7:3 (kon.) | Kobra – Sokolov 4:7 (kon.) | Klášterec nO – Most 8:2 (kon.)
Řisuty – Klatovy 4:5 (kon.) | Roudnice – Děčín 2:3 (kon.) | Č. Lípa – Jablonec n/N 3:2 (kon.)
HC Trutnov
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
SC Marimex Kolín
Středa 26.01.2011, 18:00 • Zimní stadion Na Lukách Trutnov • 2. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:05:48)

Slabé utkání v podání domácích jsme mohli vidět na zimním stadioně v Trutnově. Hostující Kolín si po zásluze odváží tři body. Domácí měli v zápase smůlu a neměli štěstí.

58:38
    Stehno se řítil sám na branku, byl hákovaný, ale sudí Locków pouze vylučuje. Nedbal dvě minuty hákování.

57:58
    Jindřich vypálil na Brázdila, ten však střelu chytá.

56:57
    Zakázané uvolnění domácích.

56:10
    Stehno se dostal do šance, ale Brázdila nepřekonal.

55:32
    Krásný big hit předvedl malinkatý Chytráček a Pohl zůstává ležet na ledě. Sudí Locków tento zápas asi bojkotuje. Nedokážu si vysvětlit jeho chování.

55:05
    Další akci domácích zastavuje postavení mimo hru.

54:17
    Utkání sleduje 327 diváků, děkujeme.

54:17
    Hru zastavuje vysoká hůl domácích.

53:51
    Poskočil opět nepřesně rozehrál. Zakázané uvolnění domácích.

53:00
    Oboustranné vyloučení. Za domácí jde pykat Březina za hosty Musil, na 2+2 minuty za hrubost.

53:00
    Trutnov po dlouhé době vystřelil a je z toho opět šarvátka. Hostující dva hráči mlátí do Březiny, nepochopitelné.

51:48
    Kolín si hlídá svoje "luxusní" vedení. Trutnov už asi nic nezmůže.

50:08
    Jiří Šimoníček dostává 10 minut OT za nesportovní chování. Nechápu sudího Lockówa, který uznal neregulérní branku. Nebudeme se zbytečně rozčilovat, tohle utkání prostě nezvládá.

50:08
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Kolínští dávají spornou branku. V závaru, plném hráčů v brankovišti, se prosazuje hostující Pýcha. Asistence: Skokan

48:42
    Nechci nijak komentovat hlavního sudího, ale jak Trutnovu, tak Kolínu ve hře jen překáží.

48:07
    Jirka Šimoníček zůstal ležet na ledě a hlavní sudí si ho nevšiml. Hru přerušil čárový.

48:01
    Branku Brázdila zkoušel ohrozit Dlab, nepovedlo se, míjí branku.

47:31
    Domácí opět po několika minutách navštívili útočné pásmu. Jen se tam ohřáli, už jsou zase v tom svém obranném.

46:54
    Dulovec s tímto pokusem neuspěl. Uspěl by, kdyby se hrálo ragby, nebo americký fotbal.

46:53
    Peter Škrabelj je zraněný a dává to jasným gestem najevo. Zůstává však v brance.

45:59
    Trenéř Jindřich "šachuje" se sestavou jak jen může. Zatím to není nic platné, stav je stále 0:3.

45:21
    Hra se odehrává ve středním pásmu, vypadá to, že ani jeden tým nechce kotouč.

44:27
    Chytráček byl sražen k zemi, ale sudí opět nevylučuje.

43:26
    Trutnov nic nevzdává a snaží se ještě s utkáním něco udělat.

43:08
    Zakázané uvolnění hostí.

42:24
    A je to 0:3. První střelu Morkese ještě Škrabelj stihl chytit, ale na dorážku už byl krátký. Asistence: Čtvrtečka

42:02
    Dulovec teď v tísni použil trošku z fotbalu a "placírkou" našel Nedbala.

41:19
    Hosté uhráli vhazování v útočném pásmu. Z kotouče nepustili domácího Antonína.

40:35
    Domácí na led opět vlétli jako tajfun, budeme doufat, že prolomí svoji smůlu a čisté konto Brázdila.

40:05
    Úvodní vhazování třetí třetiny vyhráli domácí.

40:01

Ledová plocha je připravena na začátek třetí třetiny. Ještě ale musíme počkat na obě musžtva a rozhodčí...

Viděli jsme další třetinu utkání. Nechci se nikoho dotknout, ale může to být už jenom lepší. Kolín si hlídá dvoubrankové vedení a spokojeně si kráčí pro tři body. Domácím se zkrátka nedaří.

39:34
    Škrabelj kryje další pokus Kolína. Tuto střelu ještě stihl tečovat Poskočil.

38:11
    Střela Malého z úhlu domácího strážce svatyně nijak neohrozila.

37:19
    Teď mi hra připomíná lakros. Domácí i hosté po sobě házejí, doslova házejí, kotoučem.

36:13
    Další střelu Malého chytá Škrabelj.

35:57
    Offside hostí.

35:41
    Maličký Patrik Stehno teďka masíruje krosčekem hostujícího Ježka.

34:55
    Další šanci Kolína, v podání Morkese kryje domácí brankář.

34:21
    Hostující Kolín "mlátí" domácí hráče. Kolín hraje výborně do těla a dohrává souboje. Tentokrát to odnesl Havlíček.

34:09
    Rejzek se nechal přebruslit hostujícím Musilem, ale ten v pádu posunuje branku.

32:21
    Opět se budu opakovat, ale akci hostí zastavuje beton domácího brankáře Škrabelje. Domácí by měli začít něco dělat.

32:47
    Dalším zákrokem drží domácí nad vodou Peter Škrabelj.

32:28
    Domácí bek Antonín se rozčiluje. Zkazil přihrávku na Chytráčka a ta končí zakázaným uvolněním.

31:46
    Další šance hostí! Tentokrát hostující střelec minul!

31:20

30:47
    Další skvělý zákrok Škrabelje! Tentokrát vychytal Všetečku!

30:07
    V polovině utkání můžeme zatím konstatovat, že je Kolín lepším týmem. Domácím chybí takové to "hokejové" štěstíčko.

29:14
    Velkou šanci teď spálil Musil a následně i Malý! Domácí brankář se vyznamenal!

28:39

27:50
    Divácka kulisa je zejména v roli hostujícího Kolína. Kotel Kolína neustále povzbuzuje svoje "miláčky". Vítáme Vás "Kozlové".

27:50
    Trutnovskou snahu zastavuje zašlápnutý kotouč ve středním pásmu.

27:00
    Trutnovu se opět nedaří rozehrát přesilovou hru.

26:39
    Pohl teď atakoval nedovoleně domácího hráče po odpískání. S následnou vendetou přijel Dlab. Bude se vylučovat. Dlab (TRU) 2 minuty hrubost, Pohl (KOL) 2 minuty hrubost. Tyto tresty se vykrátí a dalším kdo jde pykat je hostující Nedbal, ten dostává dvě minuty za hákování. Trutnov hraje přesilovou hru.

26:10
    Teďka Poskočilovi ujel hostující útočník ale nadvakrát domácího brankáře nepřekonal!

25:47
    Od modré pálil Mlejnek, ale trefil stojící val obránců před Brázdilem.

25:19
    Hostující akci zastavuje offside.

25:01

24:53
    Po střele Jindřicha hosté vyhazují.

24:06
    Domácí přesilovka je přímo děsná. Nedokáží si přihrát, rozjet útok, no prostě nic.

23:01
    Na dvě minuty za podražení jde pykat hostující Musil.

22:10
    Kouč Jindřich přeházel útoky. Po boku Havlíčka a Chytráčka nastupuje Březina a po boku Šimoníčka a Procházky je kanonýr Jindřich.

22:10
    V nehokejové pozici teď leží na ledě Lukáš Havlíček. Sudí ale má ruce dole a vylučovat se nebude.

21:09
    Šest sekund trvalo hostům na využití přesilovky. Od modré přihrával Pýcha, poté z rohu Musil a kapitán Malý měl snadnou práci doklepnout kotouč do prázdné branky. Asistence: Musil, Pýcha

21:03
    Krásný bodyček předvedl Procházka (Stanislav), ale sudí nepochopitelně vylučuje za krosček.

20:31
    Domácí sice vlétli do třetiny, ale první střelu vyslal Kolín, Škrabelj kryje.

20:15
    Úvodní vhazování druhého dějství vyhráli domácí a do této třetiny vlétli jako uragán.

20:01

Čekáme na rozhodčí, kteří si asi objednali klobásu.

Ledová plocha je přiravena na záčatek druhého dějství. První třetina moc pohledný hokej nepřinesla, budeme a můžeme jen doufat, že ta druhá bude hezčí.

První třetina nabídla vyrovnaný hokej. První branku se podařilo vstřelit Kolínu v přesilové hře.

Statistika 1. třetiny:

Trutnov - 12

Kolín - 9

Vyloučení: 2:3

20:00

18:49
    Dlab se znovu řítil na Brázdila, ale opět ho nepřekonal.

18:35
    Další střelu hostí kryje Peter Škrabelj.

18:20

17:58
    Antonín zastavil kotouč už ve středním pásmu - offside.

16:44
    Mlejnek sice vypálil, ale jen do hostujícího hráče a ten vyhazuje.

16:32
    Malinský napálil Brázdila do masky. Vhazuje se v útočném pásmu domácích.

16:18
    Čtvrtečka dostává dvě minuty za hrubost.

15:58
    Kolín využívá přesilovou hru. Nejproduktivnější trojice Kolína se prosadila. Nedbal našel Malého a ten posíla Kolín do vedení. Asistence: Nedbal, Musil

14:44
    Dvě rány vypálili hosté na domácí klec, ale ani jedna nijak brankáře Trutnova neohrozila. Jindřich vyhazuje ...

14:13
    Na dvě minuty za podražení jde pykat Stanislav Procházka.

13:42
    Nejprve měl šanci Chytráček, ale poté Malinský s Rejzkem zapomněli na Malého. Malý se řítil sám, ale Škrabelj ho vychytal semaforem!

12:50
    Domácí se stále nemůžou dostat z pásma, Kolín dobře kombinuje.

12:25
    Škrabelj zatím zůstává nepřekonaný. Kolín drží domácí pod zámkem

12:18

11:14
    Mečiar nevyhodil. Kolín se drží v pásmu.

10:30
    Nejprve střílel hostující obránce, jeho střelu Škrabelj kryl, poté vyhazuje Rejzek.

10:16
    Na dvě minuty za držení odchází na trestnou lavici domácí kapitán Jiří Malinský.

10:00
    Nahození Kolína kryje Škrabelj.

09:22

09:04
    Domácí zamkli hosty ve třetině a vytvořili si pár slibných šancí. Ty šance však končí na Brázdilovi.

08:26
    První střela z přesilové hry domácích končí na Brázdilovi.

07:52
    Domácí opět nijak slavně přesilovku nerozehráli. Na zadek hostujícího obránce si najel Jindřich a pěkně ho to bolelo.

07:13
    Hostující Nedbal dostává dvě minuty za podražení.

07:13
    Ladislav Jindřich narušil rozehrávku Kolína, sebral si kotouč, ale ten v brance neskončil.

07:00
    Hosté "zašlápli" kotouč ve vlastní třetině. Vhazuje se po levici Brázdila.

06:31
    Březina vyslal, dá se říct hodil, kotouč na branku. Ten zastavuje hostující brankář.

05:46
    Ladislav Jindřich, jediný muž s mřížkou, teďka srazil k zemi Nedbala. Ten se na něj jen vyčítavě ohlédl.

05:00

04:28
    Domácí si při přesilové hře nevytvořili žánou šanci, Kolín výborně brání.

04:16

03:28
    Procházka se nedohodl se Škrabeljem za brankou. Kotouč málem zasunul do branky hostující hráč.

02:46
    Kolínští i ve vlastním oslabení hrají aktivně.

02:16
    Döme se prokličkoval až před branku a tam ho zastavuje Čtvrtečka. Dostává dvě minuty za držení.

02:00
    Dlab se řítil sám na branku, golfákem však brankáře nepřekonal.

01:47
    První přerušení. Sevření kotouče rukou.

01:38
    Procházka získal kotouč v rohu, ale nepřesně rozehrál.

00:37
    Nepřesná rozehrávka Malinského, hosté se zmocnili kotouče.

00:05
    Úvodní vhazování vyhráli hosté a ihned se tlačí do útoku.

00:01

...vše je připraveno, pohodlně se usaďte, začínáme!

Hostující Kolín je již na ledě, čekáme na domácí Draky. Utkání začne během tří minut.

Obě mužstva již ukončili rozbruslení. Následuje úprava ledové plochy. Utkání by mělo začít podle plánu v 18:00 hodin.

HC BAK Trutnov:

Domácí hokejisté se nachází na 6. příčce. Na čtvrtý Kolín ztrácí 5 bodů a na pátý Pelhřimov zrácí čtyři body. Nejlepšími hráči Trutnova jsou brankář Peter Škrabelj, zraněný útočník Ladislav Jindřich, útočník Stanislav Procházka a obránce Jiří Malinský.

SC Kolínští Kozlové:

Kolín se nachází na 4. místě tabulky s náskokem pěti bodů na Trutnov. V předešlých vzájemných utkáních se Kolínu povedlo pokaždé zvítězit. Nejlepšími hráči Kolína jsou kapitán Malý, obránce Nedbal a Musil.

Vítáme Vás u dnešního onlajn přenosu. Nejdříve si představíme obě mužstva. Začneme hostujícím Kolínem.

HC Trutnov: Škrabelj (Truhlář) - Malinský, Mlejnek, Antonín, Rejzek, Mečiar, Poskočil, Provazník, Kuna - Chytráček, Jindřich, Havlíček, St. Procházka, Šimoníček, Březina, Döme, Stehno, Dlab, Veselý, Svoboda, Mašek

TJ SC Kolín: Brázdil, Blažek - Nedbal, T. Procházka, Pýcha, Pohl, Přibyl, Malý, Musil, Skokan, Dulovec, Pospíšil, Hloušek, Morkes, Cerk, Čtvrtečka, Ježek

Rozhodčí: Lucków - Daněk, Hanzlík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ondřej Poul

Miroslav Sojka

Branky a nahrávky: 16. Malý (Nedbal, Musil), 22. Malý (Musil, Pýcha), 43. Morkes (Čtvrtečka), 51. Pýcha (Skokan)

SC Marimex Kolín: Brázdil, Blažek - Nedbal, T. Procházka, Pýcha, Pohl, Přibyl, Malý, Musil, Skokan, Dulovec, Pospíšil, Hloušek, Morkes, Cerk, Čtvrtečka, Ježek

Rozhodčí: Lucków - Daněk, Hanzlík