Trutnov – Kolín 0:4 (kon.) | Lev Benešov – Kutná Hora 4:5 (po pr.) | Chotěboř – Milevsko 1:2 (kon.)
Nymburk – Žďár n/S 3:4 (po s.n.) | Karviná (Baník) – Prostějov 4:1 (kon.) | Přerov – Havířov 2:3 (po s.n.)
Nový Jičín – Šumperk 1:7 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 7:5 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 1:4 (kon.)
Technika Brno – Opava 7:3 (kon.) | Kobra – Sokolov 4:7 (kon.) | Klášterec nO – Most 8:2 (kon.)
Řisuty – Klatovy 4:5 (kon.) | Roudnice – Děčín 2:3 (kon.) | Č. Lípa – Jablonec n/N 3:2 (kon.)

59:33
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Do prázdné brány spečetil stav utkání LUKÁŠ BOKROŠ. Asistence: Robin Bacul.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:23
    Současně vyloučení hráči, na straně hostů Daniel Kraft, na straně domácích Robin Bacul, oba dvě minuty, hrubost.

55:44
    Zakázané uvolnění hostů.

53:13
    ROBIN BACUL již po třetí překonává Láníčka a kompletuje tak svůj hattrick. Asistence: Přemysl Vašut.

53:08

51:35
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Frýdek-Místek vyrovnává střelou MILANA GAJDY. Asistence: Daniel Kraft.

50:44

45:24

43:30
    Z nulového úhlu dokázal DAVID VARGA zavěsit puk do Láníčkovi brány. Asistence: Lukáš Bokroš, Robin Bacu.

35:18
    Síly na ledě se vyrovnají, na dvě minuty si jde odpočinout hostující Milan Gajda - vražení.

34:13
    Domácí Michal Palík byl vyloučen na dvě minuty za hrubost.

31:22
    A během pár minut máme srovnáno! Jan Matějný vyslal před modrou čarou do úniku ONDŘEJE TATARČÍKA, který si zkušeně položil Láníčka a mezi beton a levou tyčku poslal puk, který přejel brankovou čáru. Asistence: Jan Matějný, Róbert Balga.

31:10
    Offisde domácích.

30:07
    A další útok Valmezu a kontaktní gól je na světě. Střelcem branky se stal JAN MATĚJNÝ. Asistence: Ondřej Tatarčík, Jakub Musil.

29:49
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

29:49
    Lukáš Bokroš se řítil sám na Láníčka, ovšem přejel, počkal v rohu na najíždějícího ROBINA BACULA, který Láníčka překonal. Asistence: Lukáš Bokroš.

28:00
    Zakázané uvolnění domácích.

26:41
    ROBIN BACUL téměř z nulového úhlu dokázal prostřelit Láníčka. Asistence: Přemysl Vašut.

16:49
    Vyloučen hostující hráč Michal Krutil - 2 minuty - krosček.

16:30
    Na ledě se nic neděje.

13:29

12:31
    V bráně domácích dochází ke střídání brankářů, Krumpocha vystřídal Mocek.

12:31
    Hosté využívají přesilovou hru, Daniel Kraft poslal přímo před brankoviště puk volnému JAROSLAVU KOPÁČOVI, který neměl problém poslat puk do prázdné brány. Asistence: Daniel Kraft, Jan Sluštík.

11:42
    Tentokrát bude hrát přesilovou hru Frýdek-Místek, na dvě minuty vyloučen Přemysl Vašut, hákování.

10:13
    Frýdek hraje v plném počtu.

08:51
    I když v oslabení, tak se Frýdek-Místek dokázal prosadit, TOMÁŠ ŠTUBŇA opět v bezprostřední blízkosti Krumpocha. Asistence: Jan Matysz.

08:13
    Další přesilová hra Valašského Meziříčí, na dvě minuty je za podražení vyloučen Ondřej Sluštík.

06:31
    Nic zajímavého se na ledě neděje, ačkoliv Valmez se většinu času nachází před Láníčkem.

05:00

04:13
    Závar před Láníčkem, ten je pozorný.

03:37
    Bokrošovu střelu Láníček vyrazil a Frýdek se vysvobozuje.

03:00
    Valmez bude hrát přesilovou hru, na dvě minuty je vyloučen hostující Jan Kudláček, za hákování.

01:20
    Další střela Frýdku-Místku a další gól, ROMAN ČÁSTEČKA střílel z bezprostřední blízkosti na Krumpocha a střela skončila opět v síti. Asistence: Jan Matysz.

00:43
    Offside domácích.

00:16
    Ihned po prvním buly se dokázal Frýdek-Místek dostat do šance DANIEL KRAFT, který prostřelil Krumpocha. Asistence: Jaroslav Kopáč.

00:01

HC Bobři Valašské Meziříčí:
    HC Frýdek-Místek:
    Rozhodčí: Klimecký, Dučák, Poláček.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Kramář

Branky a nahrávky: 27. Bacul (Vašut), 30. Bacul (Bokroš), 31. Matějný (Tatarčík, Musil), 32. Tatarčík (Matějný, Balga), 44. Varga D. (Bokroš, Bacul), 54. Bacul (Vašut), 60. Bokroš (Bacul) - 1. Kraft (Kopáč), 2. Částečka (Matysz), 9. Štubňa (Matysz), 13. Kopáč (Kraft, Sluštík J.), 52. Gajda (Kraft)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Krumpoch (Mocek) - Bacul, Balga, Bokroš, Blažek, Baroš, Matějný, Matuštík, Mikel, Musil, Palík, Růčka, Tatarčík, Varga M., Varga D., Varga Mir., Vašut

HC Frýdek-Místek: Láníček (Polonyi) - Rozum, Mintěl, Častečka, Matysz, Štubňa, Kocourek, Matzke, Kotásek, Krutil, Gajda, Kudláček, Kopáč, Kraft, Sluštík O., Sluštík J.

Rozhodčí: Klimecký, Dučák, Poláček