Žilina – Poprad 1:7 (kon.) | Banská Bystrica – Martin 4:3 (po s.n.) | Skalica – Trenčín 4:2 (kon.)
Košice – Nitra 7:1 (kon.) | HC Slovan – Zvolen 6:1 (kon.)
HC Košice
7:1 (1:1, 4:0, 2:0)
HK Nitra
sk Neděle 30.01.2011, 17:30Tipos Extraliga (SR)

47:28
    Vylúčenie hostí, na trestnú lavicu si odchádza sadnúť hráč s číslom 27 Michal Novák za krošček.

35:12
    Vylúčenie hráčskej lavice domáceho tímu za porušenie pravidla pri striedaní.

25:12
    Obraz hry je od začiatku druhej časti stretnutia podobný, miernu aktivitu majú domáci hokejisti, ktorí si navyše po faule Ladislava Gabriša môžu zahrať v početnej výhode.

20:15
    Vylúčenie hostí, na trestnú lavicu si odchádza sadnúť Tomáš Hrnka na dve minúty za seknutie.

14:38
    Vylúčenie domáceho tímu, na trestnú lavicu si odchádza sadnúť Marcel Baláž, ktorý sa v obrannom pásme previnil podľa hlavného rozhodcu hákovaním.

9:27
    16 sekúnd pred návratom Draveckého na ľadovú plochu si na trestnú lavicu odchádza sadnúť autor úvodného gólu Nitranov, Samir Saliji za hákovanie.

7:43
    Vylúčenie domáceho tímu, na trestnú lavicu si za napadnutie odchádza sadnúť Vladimír Dravecký, ktorý na dve minúty oslabí svojich spoluhráčov v poli.

Rastislav Supik

Branky a nahrávky: 4. Frolík, 27. Grman, 34. Dravecký (Gron), 36. Dravecký (Bartoš), 38. Gron (Tabaček), 42. Kristek, 51. Tabaček - 7. Saliji