Sparta – Litvínov 3:2 (kon.) | Liberec – Kladno 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 1:4 (kon.)
Vítkovice – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:2 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 6:2 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Motor ČB – Vsetín 1:3 (kon.)
Třinec – Zlín 2:1 (kon.) | Písek – Jihlava 1:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Piráti Chomutov
Pátek 18.03.2011, 17:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • Extraliga staršího dorostu

50:05
    Na dvě minuty si půjde odpočinout Křepelka (UNL) za zdržování hry - vystřelení puku.

41:42
    Přesilovka pro domácí a šance na vyrovnání. Vyloučen Sakaev (CHM) na dvě minuty za zdržování hry - vystřelení puku mimo hřiště.

30:04
    Hráčská lavice Ústeckých Lvů obdržela menší trest za špatné střídání. Dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě míří odpykat Šimanovský (UNL).

24:32
    Znovu se vylučuje. Souček (CHM) si jde odpykat dvě minuty za hákování.

20:47
    Lvi budou hrát dlouhou přesilovku 5 na 3. Na trestnou lavici Chomutova usedí třetí hráč. Lehnert (CHM) vyloučen na dvě minuty za hákování.

20:09
    A hned na úvod je na programu další vyloučení. Za podražení potrestán menším trestem Šaržík (CHM) a 43 sekundy bude hrát Ústí nad Labem přesilovku 4 na 3.

19:00
    Síly na ledě se srovnají. Toušek (CHM) vykázán na dvě minuty za hákování.

18:52
    Chomutov bude mít k dispozici třetí početní výhodu. Bačák (UNL) inkasoval menší trest za faul kolenem.

16:13
    Za sekání potrestán dvěma minutami Jan Jindřich (UNL) a hosté mají k dispozici druhou přesilovou hru.

11:15
    Dnes se bude poprvé vylučovat. Za podražení vyloučen na dvě minuty Radek Fojt (UNL).

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 26. Rosa (Šimanovský, Topol) - 9. Kaše (Šaržík, Lehnert), 34. Mazánek (Hejcman, Navrátil), 59. J. Novák (L. Novák), 60. Mazánek (Souček, Toušek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kovář (34. D. Novák) - Ságer, Vaněk, M. Zdvořáček, Křepelka, Šimanovský, Marek Baránek - Beníšek, M. Hanzl, Vegner - T. Bílek, Jindřich, Bačák - Fojt, Rosa, Topol. Trenér: Karel Chládek.
    Piráti Chomutov: Maštalířský (Hamal) - Havel, R. Černý, Drobný, Sakaev, Souček, D. Hlava, Fronk - Šaržík, Lehnert, O. Kaše - Huňady, Toušek, N. Hlava - J. Novák, Kämpf, L. Novák - Mazánek, Hejcman, Navrátil. Trenér: Vladimír Čermák.

Rozhodčí: Luczków - Mašek, Hynčica