K. Vary – Sparta 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Písek 5:4 (po s.n.) | Kometa Brno – Pardubice 6:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
HC Sparta Praha
Neděle 27.03.2011, 10:45 • KV Aréna (Karlovy Vary - Tuhnice) • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:23
    Sparta právě vstřelila branku!
    Pražané nechtějí odjíždět z varů se svěšenou hlavou. Útěchou jim může být alespoň druhá branka v přesilové hře MARTINA BARTOŠE. Asistence: Adam Keller.

59:15
    Patrik Michálek (KVA) dostává dvě minut plus taktéž osobní trest za úder do oblasti hlavy a krku.

56:15
    Vyloučen Vokurka (SPA) na dvě minuty za podražení.

56:01
    Vyloučen Luboš Vacek (SPA) na dvě minuty plus osobní trest za úder do oblasti hlavy a krku.

54:59
    Vyloučen Alexander Molnár (KVA) na dvě minuty za krosček.

52:39
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí pokračují v krasojízdě. Po dobře sehrané přesilovkové kombinaci poslal puk do odkryté klece JOSEF KLÍMA. Asistence: Sebastian Gorčík, Adam Rulík.

52:01
    Vyloučen Jiří Vokurka (SPA) na dvě minuty za hrubost.

50:19
    Energetici si zřejmě posjitili postup. Po bleskové šanci se prosadil ALEXANDR MOLNÁR, poté, co tečoval mezi betony pas Zikmunda z rohu kluziště. Asistence: Ladislav Zikmund.

45:33
    Karlovarští rázně snižují veškeré sparťanské naděje na postup. Pražané musí do konce třetiny vsítit minimálně dva góly. Po tlaku ve vlastním pásmu se domácí osovobodili nepříliš prudkým vyhozením. To zachytil Gorčík a zajel si s pukem až za branku Langera. Párkrát s pukem zamíchal a sjal si do pravého rohu, odkud poslal puk na volného LADISLAVA ZIKMUNDA, který využil nepozornosti brankáře a ještě před jeho přemístěním dorazil puk do branky. Asistence: Sebastian Gorčík.

43:18
    Počet hráčů na ledové ploše se vyrovnává. Za nedovolené bránění usedá na trestnou lavici Karel Slavata (SPA).

42:09
    Vyloučen Vilém Opartný (KVA) na dvě minuty za podražení.

37:19
    Málem jsme tu měli neoblíbeného "vlastňáka". Gorčík nahazoval puk na branku Sparty. Kotouč se odrazil od jednoho ze sparťanských beků přmo do branky, kde naštěstí pro hosty již číhal dobře postavený Langer.

29:37
    Na trestnou lavici míří Adam Keller (SPA) ke dvouminutovému trestu za faul loktem.

28:57
    Další neskutečná smůla Sparty. Skrudenc nahazoval puk na branku, kam si najížděl jeden z jeho spoluhráčů. Puk však ještě za letu nevědomky zachytil brankář Varů a kotouč mu sjel po hrudi na zem. Zde si jej naštěstí rychle všimnul a zalehl.

23:06
    Sladkovský dorážel před zcela nekrytým Frčekm těsně mimo. Už druhá tutovka Sparty od začátku třetiny.

15:44
    Sparťanl bylo na leové ploše více, než je dovoleno. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Martin Bartoš (SPA).

12:12
    Kotouč nyní jakoby přesně kopíroval brankovou čáru a přejel podél ní. Neuvěřitelná smůla hostů či štěstí domácích?

11:47
    Na trestné další energetik. Daniel Hroch (KVA) musí odpykat dvě minuty za podražení.

09:38
    Fantazie v podání karlovarských mladíků. Po dlouhém dobývání pražské svatyně udělal jeden ze sparťanských beků chybu. Toho využil Vrána a poslal puk na zcela nekrytého kapitána Energie ONDŘEJE ŠAFÁŘE, který využil "dálnice" před ním a prostě se napřáhl a poslal nechytatelný pokus za záda dosud výtečného Langera. Asistence: Jakub Vrána.

07:50
    Vyloučen Marek Pulkrab (SPA) na dvě minuty za sekání.

07:32
    Vrána v obrovské šanci nedokázal zasunout puk za sedícího Langera.

04:36
    Vyloučen Patrik Michálek (KVA) na dvě minuty za hákování.

02:37
    Hosté se ujímají vedení přesně ve chvíli, kdy se naled vracel potrestaný Černoch. Vacek našel zcela osamoceného JANA KOŠŤÁLKA, který se napřáhl a dělovkou z mezikruží nedal Frčkovi šanci. Asistence: Luboš Vacek.

02:20
    Karta se obrací. Na trestnou lavici míří Jakub Vrána (KVA) na dvě minuty za krosček a Sparta si za sedmnáct sekund zahraje power play.

00:37
    Karlovarští si poměrně brzy zahrají přesilovou hru. Vyloučen Jiří Černoch (SPA) na dvě minuty za hákování.

Mladí borci již jsou na ledě. Utkání se o něco málo zpozdilo kvůli přechcozímu tréninku juniorky Energie, která zde ve své kategorii večer sehraje finálové utkání.

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 10. Šafář "C" (Vrána), 46. Zikmund (Gorčík), 51. Molnár (Zikmund), 53. Klíma J. (Gorčík, Rulík) - 3. Košťálek (Vacek), 60. Bartoš (Keller)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Nguyen) - Michálek, Kodl, Veverka, Šafář "C", Priškin, Červenka, Rulík - Zikmund, Opatrný, Klíma J., Řezníček, Vrána, Petrov, Gorčík, Hroch, Molnár, Obodzynksyy.

HC Sparta Praha: Langer (Pírs) - Hrdlička, Keller, Knobloch, Kolář, Košťálek, Mikliš, Široký, Vacek, Vokurka - Bartoš,Černoch, Hozák, Krudenc "C", Lojka, Major, Oždian, Pulkrab, Sladkovský, Slavata.