Sparta B – Čáslav 4:1 (kon.) | Třinec – Kladno 2:0 (kon.) | Vlašim – Varnsdorf 1:0 (kon.)
Most – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Žižkov – Sokolov 1:0 (kon.) | Hlučín – Znojmo 0:0 (kon.)
Karviná – Táborsko 2:0 (kon.) | Jihlava – Zlín 1:1 (kon.)
MFK Karviná
2:0 (1:0)
FC SILON Táborsko
Neděle 10.04.2011, 16:30 • Městský stadion • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

-65
    Dobré odpoledne z Městského stadionu v Karviné-Ráji, kde se od 16.30 hod. uskuteční druholigové utkání, v němž domácí celek MFK OKD Karviná přivítá na svém hřišti Spartak Sezimovo Ústí. Karviná se případným vítězstvím může dotáhnout na svého dnešního soupeře, naopak Sezimovo Ústí se v případě výhry stále bude držet na dohled špičce druholigové tabulky. Snad se tedy dočkáme útočně laděného fotbalu.

-50
    Polojasné, ale větrné počasí čeká na aktéry dnešního utkání. Bude vítr dvanáctým hráčem pro některé z mužstev? Necháme se překvapit.

-35

MFK Karviná: Kafka - Hoffmann, Mráz, Štajer, Knötig - Ciku, Pavlík, Gajdoš, Ficek, Milosavljev - Vrána. Náhradníci: Pulen, Presl, Slončík, Opic, Látal, Legierski, Motyčka, Horváth. Trenér: Karel Kula.

FK Spartak Mas Sezimovo Ústí: Fryšták - Hric, Novák, Ciferský, Rožboud - Jasanský, Horka, Dobal, Kočí, Vukadinovič, Simr . Náhradníci: Doležal, Martínek, Mach, Hojdar, Nenička. Trenér: Luboš Zákostelský.

Rozhodčí: Možíš - Večeřa, Dobrovolný.

-34
    Domácí MFK OKD Karviná a trojice sudích zahájila na hrací ploše rozcvičku před dnešním utkáním. Z hostující strany prozatím trénují pouze brankáři.

-30
    Hostující mužstvo právě vbíhá na trávník na rozcvičení.

-1
    Sudí Možíš přivedl na hrací plochu základní jedenáctky, domácí MFK OKD Karviná nastoupí v bílých dresech, hosté ze Sezimova Ústí v červeno-černých.

1

1
    Výkop měli domácí.

2
    V ofsajdové pasti uvíznul domácí útočník Vrána.

4
    Vukadinovičův centr zblokovala domácí obrana na první rohový kop.

5
    První vážnější šanci měl Ciferský, ke kterému se dostal centrovaný míč z rohového kopu, Kafkovu bránu však v nadějné pozici přestřelil.

7
    Hricův faul na Milosavljeva uprostřed hřiště.

8
    Začínající útočnou akci hostů zastavil zdvižený praporek asistenta Večeři - offside.

11
    Knötigova ztráta míče, hosté uháněli na Kafkovu bránu, opět však uvízli v ofsajdu.

11
    Cikův útočný faul na hranici šestnáctky.

13
    Hoffmanův faul uprostřed hřiště.

15
    S Vukadinovčovou střelou měl Kafka problémy, míč zkrotil nadvakrát. Hlavní roli v tomto případě zahrál silný vítr.

16
    Štajerův faul na Horku, hosté rozehrávají další přímý volný kop. Po jeho rozehrání Jasanským píská hlavní sudí v šestnáctce útočný faul, rozehrávat bude Karviná.

19
    Dobalův útočný faul na Cika. Karviná zahrává přímý volný kop ze slibné vzdálenosti.

20
    Přímý kop Štajera nezachytil Fryšták, míč se dostal k Fickovi, následně se ke střele dostal Vrána, jeho střelu však na brankové čáře vykopnul Novák.

23
    Ficek vysunul přihrávkou do šance Cika, ten však zbytečně v šestnáctce zaseknul míč a zbrzdil celou akci. Následně jeho střelu zblokovala obrana hostí.

28
    Fickův průnik do šestnáctky zastavuje Ciferský odkopem na rohový kop. Cikův centr však zanesl vítr až do autu.

29
    Milosavljevův rohový kop, k hlavičce se dostal Mráz, následně Karviná zahrává další rohový kop. Ten rozehrál Ciku, míč se dostal k Pavlíkovi, ten vyslal tvrdou střelu na Fryštákovu bránu, jeden z obránců Sezimova Ústí však hlavou zblokoval na další roh.

33
    Po další útočné akci domácích bude Karviná zahrávat další rohový kop.

34
    Po rozehrání rohového kopu, se k míči nakonec dostal Mráz a jeho střela prosvištěla jen těsně vedle tyče Fryštákovi brány.

35
    Pavlíkův faul uprostřed hřiště na Dobala.

37
    Cikův centr na Milosavljeva, jenž ve vzduchu vystřihnul nůžky a vysloužil si alespoň potlesk domácího publika.

39
    Po delší době se pokusili hosté o střelu, jmenovitě Kočí vyslal střelu ze 20 metrů, ta však mířila nad.

41
    Po individuální akci se dostal ke střele Dobal, jeho střelu však Kafka lapil do náruče.

42
    Karviná právě vstřelila branku!
    Po zaváhání hostující obrany uháněl sám na brankáře Fryštáka CIKU, jenž následně do prázdné brány vsítil úvodní branku utkání.

Po prvním poločase vede domácí MFK OKD Karviná nad Spartakem Sezimovo Ústí 1:0, když prozatím jedinou branku utkání vsítil těsně před koncem prvního poločasu Elvist Ciku, jenž po zaváhání obrany hostí skóroval do prázdné brány. Úvod zápasu však patřil hostům, kteří byli aktivnější, domácí hráči se pomalu rozjížděli, ale následně přebírali domácí aktivitu na svoji stranu.

Hosté o poločasové přestávce střídají, místo Simra nastupuje Mach.

46

46
    Píšťalka sudího Možíše zahájila druhou půli, tentokrát rozehrávají hosté.

47
    Machův faul ve vzduchu na domácího gólmana Kafku.

49
    Po výkopu Fryštáka se ocitnul v ofsajdu Mach.

49
    Po Vukadinovičově centru se k míči dostal Jasanský, jenž vyslal tvrdou střelu, do které se vrhnul Hoffmann a zachránil domácí celek.

51
    Milosavljev si obhodil obránce Sezimova Ústí, jeho střela už však nebyla tak efektivní a mířila vysoko nad Fryštákovu bránu.

53
    Další střelecký pokus Karviné, konkrétně Cikův, jeho střele však chyběla razance a gólman Fryšták neměl žádný problém chytit míč.

55
    Obrovská šance Karviné, kdy Vrána vysunul Cikua, ten následně centrem našel v šestnáctce hostí našel Milosavljeva, jemuž ke skórování nechybělo mnoho.

57
    Hrickův faul na Cika, Karviná bude zahrávat zajímavý přímý volný kop.

58
    Gajdošův centr však pouze proletěl šestnáctkou Sezimova Ústí, nikomu z hráčů se nepodařilo jej tečovat.

61
    Hoffmann z vhazování z autu našel Ficka, jenž nádhernou střelu pořádně protáhnul gólmana hostí Fryštáka, jenž vytáhnul jeho střelu těsně nad bránu. Rozvlnila se pouze síť nad bránou.

62
    Z následného rohového kopu Karviná nic nevytěžila.

63
    Ciferského faul na Ficka uprostřed hřiště, Mráz rozehrává.

64
    Jasanského pokus o centr zblokoval Hoffmann na roh. Hosté se tak po delší době měli možnost prosadit v šestnáctce domácích, leč bezúspěšně.

66
    Hoffmannův faul na Macha uprostřed hřiště. Rozehrávat bude Dobal.

68
    Narážečka Cika s Fickem si vysloužila potlesk domácího publika, nic víc ale z této útočné akce Karviná nevytěžila.

Žlutá karta za protesty pro hostujícího obránce Nováka.

71
    Domácí trenér Karel Kula připravil první střídání, zraněného a unaveného Milosavljeva, jenž byl během zápasu agilní, vystřídal čerstvý Anotnín Presl.

72
    Dnešnímu utkání přihlíží 1676 diváků.

74
    Obětavý skluz Hoffmanna do střely Horky zabránil pohromě v karvinské obraně.

75
    Hoffmannův faul na Macha, hosté rozehrávají přímý volný kop Dobalův křižný centr prosvištěl celou šestnáctkou a mířil pár metrů vedle Kafkovy tyče.

79
    Pavlíkův útočný faul na Ciferského.

79
    Karel Kula střídá podruhé, Gajdoše nahrazuje čerstvý Motyčka.

81
    Vysokou nohou sestřelil Dobal Cika do hlavy.

84
    Hostující trenér Zákostelský podruhé střídá, místo Horky přichází na posledních zhruba deset minut Martínek.

86
    Další útočná akce Karviné zbržděna zdviženým praporkem, poněvadž Ficek se zapoměl v ofsajdu.

87
    Martin MOTYČKA se prosadil střelou z místa ze šestnáctky, když mu míč nádherně nacentroval Ficek.

90
    Poslední střídání na straně domácího týmu, hřiště opouští autor první branky Elvist Ciku, na poslední minuty jej nahradí Látal

Skončilo nám druholigové utkání, v němž domácí MFK OKD Karviná zvítězil nad Spartakem Sezimovo Ústí 2:0, když první branku vsítil před závěrem prvního poločasu Ciku, druhou branku přidal Motyčka v závěru druhého poločasu. Hosté kousali pouze v úvodních minutách, následně převzala Karviná aktivitu na své kopačky a zaslouženě si připsala do tabulky 3 body a bodově dotáhla dnešního soupeře. Pěkný zbytek neděle z Městského stadionu v Karviné.