Ústí n. L. – Jablonec 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Brno 1:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Liberec – Teplice 6:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
6:2 (3:0)
FK Teplice
Neděle 24.04.2011, 17:00 • "u Nisy" • Gambrinus liga

Z Liberce je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek prodlouženého víkendu. (18:53:27)

Velmi zajímavý zápas plný gólů končí. Slovan o své výhře rozhodl v závěru první půle, kdy za sedm minut stihl dostat míč za Grigara hned třikrát. V aktivní i prudutkivní hře navíc pokračoval i po přestávce a nakonec si připsal výhru v poměru 5:2. Znamená to, že se po dnešku posune na sedmé místo, právě před Teplice, které tak potvrdily slabší formu z posledních dní.

90
    Nastavovat se dnes zřejmě nebude, zápas pomalu končí.

89
    Poslední střídání zápasu. Papoušek jde do hry místo Dočkala.

88
    Liberec právě vstřelil branku!
    Brankové představení pokračuje. Liberečtí opět zvyšují na rozdíl čtyř branek. Pěknou akci předvedli Hadaščok s MICHALEM BREZNANÍKEM, který se po narážečce dostal sám před Grigara, kterého snadno překonal.

87
    Na branku Teplic odpověděl parádní ranou Breznaník, jeho dělovka končí jen kousek vedle.

86
    Teplice právě vstřelily branku!
    Míč si postavil PAVEL VERBÍŘ a s velkým přehledem pokutový kop proměnil, když si Bičíkal poslal na druhou stranu.

85
    Byla nařízena penalta. Dejmek před Bičíkem upadl rukou na míč a hosté tak mají další šanci snížit stav.

85
    A poslední střídání hostů. Vondrášek pro dnešek skončil a nastupuje Kalivoda.

83
    Liberec střídá. Za velkého potlesku odchází Jiří Štajner a do hry jde na poslední minuty Matej Sivrič.

82
    Liberečtí jakoby dnes pořád neměli dost. Další pěknou akci předvedl Breznaník, který se prodral do vápna, přihrál pod sebe na Hadaščoka, který poslal míč placíkrou jen těsně vedle.

81
    A další možnost Slovanu. Na centr Dočkala naskakoval Gebre a před takřka prázdnou bránou jen o kousek minul míč.

81
    Štajner je při chuti. Nyní se zbavil dvou hráčů a našel volného Hadaščoka, jehož centr srazil Smejkal na roh.

79
    A už je to 5:1! Hosté otevřeli hru a domácí udeřili z brejku. Průnik Fleišmana a jeho přesný centr zakončil parádní ranou z voleje JIŘÍ ŠTAJNER!

77
    Hosté zakombinovali ve vápně Slovanu, Verbíř našel na jeho hranici Ljevakoviče, jeho střelu pohlídal Bičík.

76
    Hadaščok přišlápl Vondráška a dostává žlutou kartu.

75
    Čeká nás polsedních patnáct minut utkání, o vítězi je rozhodnuto.

74
    Dnešní utkání sleduje 4440 diváků.

73
    A Jan Nezmar za velkého potlesku tribun opouští hřiště a jeho místo zaujem Vojtěch Hadaščok.

Ondřej Flanderka

Branky: 38. Gecov, 41. Nezmar, 45. Štajner, 51. Nezmar, 79. Štajner, 88. Breznaník - 57. Vondrášek, 86. Verbíř (pen.)

Karty:   76. Hadaščok (LIB) - 22. Jungr (TEP)   70. Jungr (TEP)

FC Slovan Liberec: Bičík - Gebre Selassie, Holeňák, Dejmek, Fleišman - Dočkal (89. Papoušek), Gecov, Vácha, Breznaník - Štajner (83. Sivrič) - Nezmar (73. Hadaščok).
    FK Teplice: Grigar - Vidlička, Smejkal, Matula, Rosa - Mareš, Ljevakovič, Lácha (65. Verbíř), Jungr - Vondrášek (85. Kalivoda), Mahmutovič (52. Melunovič).

Rozhodčí: Jílek - Szarowski, Urban.