Všeobecné střídání. U domácích odchází Kliment a nastupuje Havirrník.

Jirny právě vstřelily branku!
    Domácí odpovídají třetí brankou MARKA KINCLA v utkání.

68
    Děčín právě vstřelil branku!
    Hostující PODOLSKÝ snižuje první střelou hostí na domácí bránu ve druhém poločase.

55
    Domácí podruhé střídají. Martina Smolu nahradil Josef Šimek.

55
    Žlutou kartu dostává hostující Podolský.

48
    Druhou branku přidává hlavou MAREK KINCL a domácí vedou 2:0.

46
    Domácí střídají. Odchází Dubský, nastupuje dorostenec Daniel Přibyl.

46

45
    Hosté hráli v prvním poločase dvacet minut více než vyrovnanou partii. Poté se už hrálo na jednu branku a domácí měli šest ložených brankových příležitostí a teprve v závěru půle se z té nejméně vyložené prosadil MAREK KINCL a Jirny vedou 1:0.

30
    Marek Kincl "zazdil" jubilejní pátou brankovou příležitost, kdy z osmi metrů neusměrnil hlavou míč do brány.

20
    Prvních dvacet minut není znát, že hraje první s posledním.

4
    Hosté začali aktivně a bez respektu. Z úvodního tlaku vytěžili první rohový kop.

SK Viktorie Jirny: Štěpnička - Bílek, Obermajer, Starec, Smola - Lemchi, Kliment, Dubský, Kejha - Kincl, Jandzik

FK ŘEZUZ Děčín: Chodura - Horáček, Podolský, Jirchář, Hoffmana - Cimpl, Betyár, Marguš, Žáček - Demčenko, Folprecht.