Brno jun. – Slavičín 2:0 (kon.) | Zlín B – Hulín 1:1 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Slovácko B 0:0 (kon.)
Kroměříž – Opava 1:1 (kon.) | Břeclav – Zábřeh 2:0 (kon.) | Líšeň – Frýdek-Místek 0:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava B
0:0 (0:0)
1.FC Slovácko B
Sobota 23.04.2011, 11:00 • stadion v Jiráskově ulici • Moravskoslezská fotbalová liga

Děkujeme, že jste si v krásném sobotním počasí našli čas na online reportáž z utkání FC Vysočina JIhlava "B" - 1. FC Slovácko "B", a těšíme se na shledanou! Pěkné Velikonoce!

Úvod druhého poločasu patřil stejně jako začátek prvního dějství domácím. Ti byli aktivnější, fotbalovější, ale problémem, který je doprovázel po celé utkání, byla finální přihrávka do pozorné defenzivy Slovácka "B". Hosté několikrát zahrozili z rychlých brejků, ale také jejich střelecká potence se na jihlavský stadion nedostavila. Konečné bezbrankové resumé lze tedy považovat za spravedlivý výsledek.

89
    Závěr utkání se neodehrává v žádném hektickém tempu. Vypadá to, že hráči už netrpělivě vyčkávají hvizd - zřejmě se těší na Velikonoce.

87
    Domácí naposledy vystřídali. Kryštůfka na posledních několik minut nahradil Šandera.

85
    Slovácké "B" vystřídalo. Sasína nahradil Hesek.

82
    Kleiber se pokusil o lob Svobody, ale nakonec se mu téměř podařilo přelobovat celou tribunu.

81
    Petr Dolejš se vřítil do přesily obránců Slovácka, ale ta jej nakonec zahnala do úzkých a Dolejš minul.

79
    Josefa Čtvrtníčka nahrazuje po zbytek utkání Martin Sečány.

77
    Rezerva Vysočiny má sice i nadále územní převahu, ale rychlé ataky hostů dělají domácím veliké potíže.

75
    Dalšímu pokusu o brejk hostů zamezil praporek asistenta rozhodčího.

74
    Opět jsou to hráči Slovácka "B", kdo se tlačí do zakončení. Tentokrát Sasín, který pod tlakem Gavriče mířil velice nepřesně.

72
    Josef Čtvrtníček pádil zcela osamocen na Svobodu. Ten včas vyběhl a s vypětím všech sil zneškodnil zatím největší šanci dnešního utkání!

68
    1. FC Slovácko "B" vystřídalo. Ze hřiště odešel Cissé. Nahradil jej Kleiber.

66
    David Vacek zahodil ohromnou šanci, když tristně minul pravou tyč Matalyhovy brány!

64
    Po spolupráci Krutého a Kučery se k zakončení dostal Vacek. Balon však nepropasíroval přes obránce Reiberka.

61
    Hlasatel nahlásil 110 diváků.

58
    Martina Baču nahrazuje David Vacek.

55
    Také v úvodu druhého poločasu je fotbalovějším mužstvem domácí tým. Od kýžené branky je dělí "pouze" nepřesné finální přihrávky.