Devils Zlín – IHC Havířov 6:4 (kon.) | IHC Kladno – Rakovník 11:6 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Pardubice 8:2 (kon.)
Devils Zlín – IHC Olomouc 7:1 (kon.) | IHC Kladno – Slavia Praha 10:12 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Prague Rats 2:5 (kon.)
IHC Prague Rats
8:2 (0:1, 3:0, 1:1, 4:0)
Střída Sport Pardubice
Sobota 30.04.2011, 11:00STILMAT extraliga inline hokeje

Nakonec jsme tedy viděli jasnou partii v podání berounských Medvědů, kteří přestříleli Pardubice 8:2. Ve druhém utkání od 15 hodin se Beroun utká s domácím Hradcem Králové. Do té doby nashledanou. (12:19:15)

48:00

47:42
    Medvědi právě vstřelili branku!
    PETR ŠINÁGL si doslova přilepil puk na hokejku a po bekhendové kličce ho v podstatě dovezl až za brankovou čáru.

47:42
    V poslední minutě ještě uvidíme trestné střílení Berouna za hákování Martina Sekery.

46:42
    Na poslední minuty se do pardubické branky podívá Daniel Vyčítal, který vystřídal Tomáše Malého. Vyčítal ve svém prvním zákroku perfektně vyčapal opět Milana Tomana.

45:36
    Zápas nám končí v lehce exhibičním tempu. Sám proti Malému ujel MILAN TOMAN a pardubického brankáře totálně vykoupal. Bekhendový blafák a je to 7:2. Asistence: Ladislav Vlček.

44:37
    Odpočinkovou kombinaci Medvědů zakončil už proti plnému počtu hráčů JAN SNOPEK. Jeho pečlivě připravovaná střela zapadla přesně do růžku. Asistence: Ladislav Vlček.

43:27
    Milan Toman ve dvou dobrých šancích, ovšem Tomáš Malý zůstal ledově klidný a oba pokusy vyrazil.

42:34
    David Vondráček - 2 minuty za držení. Zastavil svým zákrokem Petra Šinágla, který už by si to hasil dopředu sám.

42:15
    Beroun má výhodu a snaží se hrát puk až "do kuchyně".

41:28
    Utkání se nám pomalu chýlí a na nějaký obrat to asi nevypadá.

40:45
    Pardubická přesilovka je minulostí, ale Frolík se má co činit. Mohl bych vyjmenovat půlku hráčů Pardubic, kteří teď byli před berounským brankářem v akci.

38:59
    Petr Šinágl se v oslabení dostal do sóla a zkusil se obtočil kolem své osy a následně zasunout bekhendem. Malý ale zůstal na svém místě a poradil si.

38:10
    Po gólu přichází zase berounský trest. Jan Rudovský - 2 minuty za hákování.

37:15
    Tahle paráda už gólem končí. ROMAN KALA v samostatném úniku udělal ještě jednu kličku navíc, která Malého zmátla definitivně a pak už to bylo zase jen o prázdné bráně. Asistence: Jan Rudovský.

36:04
    Petr Šinágl v obrovské šanci hned po buly, Tomáš Malý chytá.

36:01
    Čtvrtá čtvrtina začala.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:35
    Nedáš - dostaneš. Medvědi již byli kompletní, když dopředu ujel Jan Rudovský. Následně nabil úplně volnému ROBINOVI MALÉMU, jenž už to měl do prázdné. Beroun opět odskakuje. Asistence: Jan Rudovský.

34:26
    Martin Koudelka trefuje šikovnou střelou břevno!

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 15. Besser (Toman), 18. Vlček (Malý R., Toman), 20. Besser (Šinágl), 36. Malý R. (Rudovský), 38. Kala (Rudovský), 45. Snopek (Vlček), 46. Toman (Vlček), 48. Šinágl - 5. Vondráček (Buchtele), 33. Heřman (Zadina)

IHC Prague Rats: Frolík (Simer) - Toman, Snopek, Tvrzník, Kala, Rudovský, Besser, Šinágl, Vlček, Malý R.
    Střída Sport Pardubice: Malý T. (Vyčítal) - Heřman, Provazník, Sekera, Šťastný, Buchtele, Procházka, Vondráček, Zadina Tomáš st., Koudelka, Kubišta, Zadina Tomáš ml., Hemský.