Devils Zlín – IHC Havířov 6:4 (kon.) | IHC Kladno – Rakovník 11:6 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Pardubice 8:2 (kon.)
Devils Zlín – IHC Olomouc 7:1 (kon.) | IHC Kladno – Slavia Praha 10:12 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Prague Rats 2:5 (kon.)
ILHK Hradec Králové
2:5 (0:0, 0:3, 1:2, 1:0)
IHC Prague Rats
Sobota 30.04.2011, 15:00STILMAT extraliga inline hokeje

Úřadující mistři z Berouna si tak připisují druhé hladké vítězství v dnešním dni, když po Pardubicích nedali šanci ani domácímu Hradci. To je ode mě pro dnešek vše, ale od šesti hodin se v malé hale odehraje ještě první semifinále play-off extraligy hokejbalistů, které budete moci prostřednictvím změn stavu také sledovat na serveru onlajny.cz. (15:57:34)

48:00

46:27
    Hradec právě vstřelil branku!
    Trošku šťastný gól koriguje skóre z pohledu domácích do přijatelné podoby. LADISLAV LUČAN nabil Václavu Pánkovi, jehož střelu vyrazil Simer do volného prostoru. K puku se ale ještě stihl natáhnout právě Lučan a posunul ho za brankovou čáru. Asistence: Václav Pánek, Daniel Komárek.

46:06
    Roman Kala zvedl puk příliš vysoko.

44:50
    Po delší době se k puku dostali domácí, ale dlouho jim to nevydrželo.

43:45
    Petr Lochman perfektně vytrčil hokejku proti Ladislavu Vlčkovi, který by už zasouval do prázdné branky. Hradec v plném počtu.

42:56
    Dělostřelec Jan Snopek míří vedle a puk dokouzal až k berounskému brankáři Simerovi.

41:40
    Zápas už se ani nehraje. Jiří Janoušek (HKR) - 2 minuty za vysokou hůl. Snad aspoň teď uvidíme nějakou akci.

40:23
    Beroun má výhodu, ale chce počkat na konec svého oslabení.

39:48
    David Šafránek si dlouho připravoval střelu, ovšem Pavel Simer, který dnes moc práce nemá, byl velmi pozorný.

39:01
    Martin Tvrzník (BER) - 2 minuty za podražení. Zápas se nám zvrhává v diskusní kroužek.

38:24
    Pořád stejná hrůza. Neznám pravidla inline hokeje tak dopodrobna, ale v ledním hokeji by to na dvě minuty za zdržování hry bylo určitě.

36:50
    Berounští drží kotouč a přihrávají si přes celou hradeckou polovinu.

36:01
    Čtvrtá čtvrtina začala.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:49
    Oba týmy jsou v plném počtu. Až teď byla k vidění první střela, kterou hasí Petr Lochman možná helmou, možná ramenem.

35:11
    Ondřeji Fiedlerovi ujel puk z hole. Momentálně nesledujeme ve hře téměř nic.

33:33
    Ladislav Vlček (BER) fauloval loktem Bohdana Višňáka, ale dvě minuty dostane také hradecký hráč. Navíc si k nim přibalí ještě osobních 10 minut za nesportovní chování. 3 na 3

32:24
    Medvědi právě vstřelili branku!
    Ale prim hraje v dnešním utkání Beroun. Únik dva na jednoho řešil střelou po zemi JAN BESSER a bylo to úspěšné řešení. Bez asistence.

30:44
    Tak přeci jen se Hradečtí také prosazují. Třetí hráč Berouna se ještě nestihl zapojit do hry, když kotouč putoval po ose Šafránek - Fiedler - ALEŠ PŮLPÁN. Ten střílel do odkryté klece. Asistence: David Šafránek, Ondřej Fiedler.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 31. Půlpán (Fiedler, Šafránek), 47. Lučan (Pánek, Komárek) - 14. Rudovský (Snopek), 15. Besser, 24. Šinágl (Toman), 26. Toman (Šinágl), 33. Besser

ILHK Hradec Králové: Lochman (Vich) - Fiedler, Macháň, Půlpán, Šafránek - Svoboda, Karlík, Šimoníček, Čáp - Višňák, Pánek, Lučan, Janoušek - Komárek.
    IHC Prague Rats: Simer (Frolík) - Toman, Snopek, Tvrzník, Kala, Rudovský, Besser, Šinágl, Vlček, Malý.