Devils Zlín – IHC Havířov 6:4 (kon.) | IHC Kladno – Rakovník 11:6 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Pardubice 8:2 (kon.)
Devils Zlín – IHC Olomouc 7:1 (kon.) | IHC Kladno – Slavia Praha 10:12 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Prague Rats 2:5 (kon.)
ILHK Hradec Králové
2:5 (0:0, 0:3, 1:2, 1:0)
IHC Prague Rats
Sobota 30.04.2011, 15:00STILMAT extraliga inline hokeje

Úřadující mistři z Berouna si tak připisují druhé hladké vítězství v dnešním dni, když po Pardubicích nedali šanci ani domácímu Hradci. To je ode mě pro dnešek vše, ale od šesti hodin se v malé hale odehraje ještě první semifinále play-off extraligy hokejbalistů, které budete moci prostřednictvím změn stavu také sledovat na serveru onlajny.cz. (15:57:34)

48:00

46:27
    Hradec právě vstřelil branku!
    Trošku šťastný gól koriguje skóre z pohledu domácích do přijatelné podoby. LADISLAV LUČAN nabil Václavu Pánkovi, jehož střelu vyrazil Simer do volného prostoru. K puku se ale ještě stihl natáhnout právě Lučan a posunul ho za brankovou čáru. Asistence: Václav Pánek, Daniel Komárek.

46:06
    Roman Kala zvedl puk příliš vysoko.

44:50
    Po delší době se k puku dostali domácí, ale dlouho jim to nevydrželo.

43:45
    Petr Lochman perfektně vytrčil hokejku proti Ladislavu Vlčkovi, který by už zasouval do prázdné branky. Hradec v plném počtu.

42:56
    Dělostřelec Jan Snopek míří vedle a puk dokouzal až k berounskému brankáři Simerovi.

41:40
    Zápas už se ani nehraje. Jiří Janoušek (HKR) - 2 minuty za vysokou hůl. Snad aspoň teď uvidíme nějakou akci.

40:23
    Beroun má výhodu, ale chce počkat na konec svého oslabení.

39:48
    David Šafránek si dlouho připravoval střelu, ovšem Pavel Simer, který dnes moc práce nemá, byl velmi pozorný.

39:01
    Martin Tvrzník (BER) - 2 minuty za podražení. Zápas se nám zvrhává v diskusní kroužek.

38:24
    Pořád stejná hrůza. Neznám pravidla inline hokeje tak dopodrobna, ale v ledním hokeji by to na dvě minuty za zdržování hry bylo určitě.

36:50
    Berounští drží kotouč a přihrávají si přes celou hradeckou polovinu.

36:01
    Čtvrtá čtvrtina začala.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:49
    Oba týmy jsou v plném počtu. Až teď byla k vidění první střela, kterou hasí Petr Lochman možná helmou, možná ramenem.

35:11
    Ondřeji Fiedlerovi ujel puk z hole. Momentálně nesledujeme ve hře téměř nic.

33:33
    Ladislav Vlček (BER) fauloval loktem Bohdana Višňáka, ale dvě minuty dostane také hradecký hráč. Navíc si k nim přibalí ještě osobních 10 minut za nesportovní chování. 3 na 3

32:24
    Medvědi právě vstřelili branku!
    Ale prim hraje v dnešním utkání Beroun. Únik dva na jednoho řešil střelou po zemi JAN BESSER a bylo to úspěšné řešení. Bez asistence.

30:44
    Tak přeci jen se Hradečtí také prosazují. Třetí hráč Berouna se ještě nestihl zapojit do hry, když kotouč putoval po ose Šafránek - Fiedler - ALEŠ PŮLPÁN. Ten střílel do odkryté klece. Asistence: David Šafránek, Ondřej Fiedler.

30:25
    Fiedlerovu střelu lapil Pavel Simer.

30:03
    Hosté jdou do dvou! Jan Besser pyká za podražení.

29:18
    Ještě jedna výhoda pro Hradec. Petr Šinágl dostává dvě minuty za hrubost.

28:39
    Jiří Šimoníček už střílel do prázdné brány, ale puk se odrazil nejspíš od tyčky ven!

27:54
    Medvědi jsou kompletní.

27:34
    Další únik Berouna v oslabení hasí Petr Lochman, tentokrát proti Robinu Malému.

26:54
    Hostující trojice se zatím brání úspěšně.

25:46
    Hradečtí dostanou možnost poprvé skórovat. Roman Kala (BER) pyká za sekání.

25:24
    Berounský čtyřúhelník vyprodukoval první střelu až po minutě a půl, ale stála za to. MILAN TOMAN napřáhl až ke stropu a trefil přesně ke vzdálenější tyčce. Asistence: Petr Šinágl.

24:01
    Se startem čtvrtiny byl vyloučen domácí Bohdan Višňák na dvě minuty za sekání.

24:01
    Třetí čtvrtina začala.

Rozhodčí v pauze domluvili oběma kapitánům, aby se nervózní situace zklidnila.

24:00
    Druhá čtvrtina skončila.

23:24
    Až po konci oslabení se Berounští prosazují znovu. Milan Toman našel napříč pásmem PETRA ŠINÁGLA, kterému rána z první sedla náramně. Asistence: Milan Toman.

22:41
    Těsný ofsajd Berouna. V dnešních dvou zápasech v hradecké malé hale teprve první.

21:55
    Petr Lochman se stačil přesunout proti pokusu Robina Malého.

21:17
    Silný David Šafránek (HKR) si odpočine na dvě minuty za napadení a mezi střídačkami už zase létají silná slova.

20:20
    Ondřej Fiedler se na poslední chvíli vrátil k úplně volnému Martinu Tvrzníkovi, který už se chystal zasunout k odkryté tyčce.

19:07
    Hradec drží většinu času puk na hokejkách, ale k ničemu mu to není. Dělovka Lukáše Karlíka šla vedle.

17:58
    To už je Beroun v plném počtu.

17:28
    Další akce hostů v oslabení, tentokrát míří mimo Jan Besser.

16:51
    Utkání se nám pěkně rozjíždí hlavně co se týče vyhrocených okamžiků. Vyloučení na obou stranách - Aleš Půlpán (HKR) nedovolené bránění a Petr Šinágl (BER) držení.

16:20
    Ladislav Vlček dobe ujížděl v oslabení, ale pak vypálil mimo.

15:37
    První hradecká lajna zavařila hostům a Robin Malý hákoval. Další početní výhoda pro Hradec.

14:17
    A hradecká síť se bohužel pro domácí příznivce třepotá znovu. Z mezikruží vypálil JAN BESSER a Beroun vede 2:0. Bez asistence.

13:10
    Hradec chyboval a dopředu se dostal přímo z trestné lavice JAN RUDOVSKÝ. Petra Lochmana překonal bekhendovým blafákem a Medvědi otevírají skóre zápasu. Asistence: Jan Snopek.

12:17
    V pokračující přesilovce střílel od červené čáry Ondřej Fiedler a následně neúspěšně dorážel Šimon Macháň.

12:01
    Druhá čtvrtina začala.

První část gól nenabídla. Připomeňme, že Beroun v letošní sezóně obhajuje titul a naproti tomu věkový průměr hradeckého mužstva se může pohybovat někde mezi 20 a 22 lety.

12:00
    První čtvrtina skončila.

11:01
    Dva kohouti, kteří byli na trestné před chvilkou, se opět potkali. Tentokrát Rudovský fauloval Čápa a pyká za napadení. Přesilovka pro Hradec.

10:01
    Petr Lochman skvěle vymrštil betony proti volnému Janu Snopkovi.

08:51
    Vyloučení na obou stranách. Jan Rudovský (BER) a Zdeněk Čáp (HKR) dostávají dvě minuty za podražení, respektive sekání. Hraje se tři na tři.

ILHK VCES Hradec Králové: Lochman (Vich) - Fiedler, Macháň, Půlpán, Šafránek - Svoboda, Karlík, Šimoníček, Čáp - VIšňák, Pánek, Lučan, Janoušek - Komárek.

IHC Berounští Medvědi: Simer (Frolík) - Toman, Snopek, Tvrzník, Kala, Rudovský, Besser, Šinágl, Vlček, Malý.

05:28
    Pěkné odpoledne z hradeckého stadionu. Inline extraliga je zatím skutečně amatérským projektem, a tak "po domluvě klubů" zápas začal o půl hodiny dřív, než bylo v plánu.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 31. Půlpán (Fiedler, Šafránek), 47. Lučan (Pánek, Komárek) - 14. Rudovský (Snopek), 15. Besser, 24. Šinágl (Toman), 26. Toman (Šinágl), 33. Besser

ILHK Hradec Králové: Lochman (Vich) - Fiedler, Macháň, Půlpán, Šafránek - Svoboda, Karlík, Šimoníček, Čáp - Višňák, Pánek, Lučan, Janoušek - Komárek.
    IHC Prague Rats: Simer (Frolík) - Toman, Snopek, Tvrzník, Kala, Rudovský, Besser, Šinágl, Vlček, Malý.