Brno – Jablonec 3:4 (kon.) | Ostrava – Příbram 0:2 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Slavia – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Teplice – Slovácko 1:1 (kon.) | Olomouc – Plzeň 2:1 (kon.)
Liberec – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Ústí n. L. 2:0 (kon.)
AC Sparta Praha
3:1 (2:0)
FC Hradec Králové
Sobota 28.05.2011, 17:30 • Generali Arena • Gambrinus liga

Na Letné je tedy dohráno, Sparta vítězí nad Hradcem Králové 3:1, čímž oba celky zakončují sezónu 2010/2011. Přeji všem čtenářům příjemnou "fotbalovou dovolenou" a na práhu sezóny následující opět na přečtenou! (19:26:21)

Sudí Hrubeš již nenechal hosty ani rozehrát ze středového kruhu a okamžitě končí zápas, v němž Sparta poráží Hradec Králové 3:1. Sledoveli jsme duel dvou různých poločasů, kdy v tom prvním vládla na hřišti Sparta, díky Pekhartovi s Kweukem i vstřelila dvě branky a Kweuke či Kadlec zahazovali další příležitosti, ovšem po změně stran se role obou týmů zcela otočily, domácí jakoby ani neměli chuť na jakoukoliv útočnou aktivitu, naopak hosté zaslouženě snížili brankou Pilaře a poté domácí od pohromy zachránil skvělým zákrokem Blažek proti povedené ráně Černého. Poslední slovo si vzal Tomáš Zápotočný ve spolupráci s Kweukem.

90+1
    Sparta právě vstřelila branku!
    I ta ale stačila Spartě ke vstřelení třetí branky! Domácí se po dlouhých desítkách minut vydali na útočnou polovinu, Kweuke se Zápotočným mířili ve dvou proti jedinému protihráči, kamerunský útočník nehamounil a připravil pro Zápotočného vyloženou pozici a ačkoliv brankář Lindr ještě stihl lehce srazit střelu domácího obránce, míč přeci jen zamířil k tyči jeho branky a Zápotočný se v poslední minutě sezóny zapsal poprvé ve "sparťanské" kariéře mezi střelce.

90
    Hlavní rozhodčí Hrubeš nastavuje k dnešnímu utkání jedinou minutu.

89
    Aplaus letenských fanoušků si vysloužil alespoň Tomáš Pekhart, jenž přepouští své místo na hřišti Tomáši Zápotočnému a tím jsou definitivně sečteny měsíce jeho působení na letenském pažitu. Na Spartě si udělal velmi dobré jméno a bude se na něj snažit navázat i v Norimberku.

89
    Pávkův centr byl až příliš přetažený na nabíhajícího Černého.

88
    Sparťané i nadále nikam nespěchají a fotbalově velmi nezáživné utkání se čím dál tim více blíží ke svému konci.

86
    A nutno dodat, že oproti tomu sektor hostujících fanoušků po celý zápas prokazuje velmi kvalitní podporu svému týmu.

84
    Sparťané zdlouhavě rozehrávají a publikum na Letné začíná mohutnějí pískat na projev své nespokojenosti.

82
    Nechybělo moc a na Letné už bylo vyrovnáno! To když z pravé strany odcentroval Pávek a Milan Černý akrobatickým pokusem namířil míč k tyči a vyzval k vynikajícímu zákroku brankáře Blažka, který Spartě zachránil vedení.

81
    ... a domácí mění střední záložníky, Hušek si zahraje místo Pavelky.

81
    Střídání na obou stranách, hosté stahují ze hry právě Pilaře, nahrazuje jej Marek Jandík ...

79
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hosté se dočkali zcela zasloužené gólové odměny proti "spícímu" soupeři.. Černý z pravé strany poslal přízemní přihrávku před branku, kde Václav Pilař namířil míč nekompromisně do horního rohu sparťanské branky a skóruje tak i ve druhém zápase proti Spartě.

78
    Zeleného centr odvrátil bez jakýchkoliv potíží právě sparťanský kapitán Řepka.

77
    Řepka se ve vzdušném souboji nedovoleně provinil proti Černému, hosté mají k dispozici standardní situaci v hloubi útočné poloviny.

74
    Ta ale nepřichází a místo toho jsou stále výrazně útočnější hosté, Hochmeisterův nákop nalezl za sparťanskou obranou Černého, jenž přehodil Blažka, s ním ovšem i jeho branku.

73
    Sparťanští fanoušci se snaží vyburcovat své hráče k nějaké útočné aktivitě v posledních dvaceti minutách této sezóny.

72
    A další střela z dlouhé vzdálenosti, Fischer ovšem mířil přímo do sparťanského brankáře.