Slovensko – Skotsko 18:2 (kon.) | Austrálie – Itálie 2:6 (kon.) | Skotsko – Česko 2:23 (kon.)
Itálie – Velká Británie 7:2 (kon.) | Francie – Austrálie 8:1 (kon.) | Velká Británie – Skotsko 6:6 (kon.)
Itálie – Slovensko 6:5 (kon.) | Francie – Česko 0:11 (kon.)
Itálie
6:5 (3:2, 3:3)
Slovensko
Sobota 28.05.2011, 18:00MS v inline hokeji – kategorie Masters

Asi nejzajímavější a rozhodně nejvypjatější zápas dosavadního průběhu turnaje končí výhrou Italů, kteří tak sahají po medailích. Naopak Slováci budou asi muset zítra bodovat proto českému výběru, což pro ně bude velmi složité. (19:19:07)

39:00
    Další italské šetření času za vlastní brankou.

38:26
    Šulkova rána ztečována obráncem vysoko nad.

38:04
    A Slováci si berou time-out.

38:04
    Slovensko právě vstřelilo branku!

To je drama. Novosedlíkova zblokovaná rána skončila na holi PETERA PODOBNÍKA a ten dvě minuty před koncem dává kontaktní branku. Bez asistence.

37:50
    Varrotiho rána zpoza obránce vystrašila Dovinu.

37:05
    A za faul loktem je vyloučen Marco Tremolaterra.

37:05
    Po Štábelových dvou pokusech velká mela před italskou brankou. Branka z toho není.

36:10
    Před Štábelem ukrývá do lapačky puk Scudier.

35:45
    Další tyčka zvoní po Cintoriho ráně!

35:03
    Pěkná italská kombinace skončila u Cintoriho jehož svižnou ránu Dovina stihl vyrazit do rohu.

34:42
    Italové teď šetří čas.

33:56
    Cintoriniho rána rozezvučela pravou tyč za Dovinou.

33:16

Dacko z prostoru, kde bývá na ledě modrá čára poslal puk na pravý kruh MARIANU ŠTÁBELOVI, který jej doslova vmetl do italské brány. Asistence: Radovan Dacko.

32:41
    Italové se zatím úspěšně brání.

32:13
    Luca Varotto - 2 minuty za nedovolené bránení. Postižený Novosedlík z plochy odešel za doprovodu lékařů.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 14. Tremolaterra, 16. Vaccarino (Cintori), 19. Cintori (Tessari), 25. Cintori, 29. Tessari (Cintori), 30. Varotto (Vaccarino) - 6. Podobník (Vrábel, Franta), 16. Šulek, 25. Franta, 34. Štábel (Dacko), 39. Podobník

Itálie: Scudier (Montanari) - Tessari, Varroto, Cintori, Laurati, Vaccarino, Tremolaterra, Bosio, Frizzi, Cini, Benvengu, Rizzoli, Dotto, Valduga, Karim
    Slovensko: Dovina - Štábel, Franta, Charvát, Jurenka, Bilík, Dacko, Novosedlík, Pejchal, Podobník, Šulek, Trenčan, Vrábel