Brno jun. – Olomouc B 1:3 (kon.) | Frýdek-Místek – FKM Vysočina Jihlava 5:2 (kon.) | Líšeň – Zlín B 1:2 (kon.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Po několika po sobě neproměněných šancích přišel trest. Zlín zahrával Davidem Šmahajem trestný kop, po odraženém míči v šestnáctce se poté balon dostal na levou stranu k volnému LUKÁŠI HOLÍKOVI, který střelou po zemi rozhoduje o tom, že hosté si odvezou tři body a domácí poosmé po sobě zůstanou nešťastní a bez bodů.

48
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Po mnoha stovkách minut bez vstřelené branky v sedmi zápasach po sobě se domácí konečně prosadili, po zahrání trestného kopu z levé strany Michalem Belejem si ve vápně na míč naskočil MIROSLAV KRÁL, lehce tečoval míč a hlavou ke vzdálenější tyči odčinil penaltový zákrok z konce poločasu.

45
    K zahrání penalty se postavil ŠIMON ŠUMBERA, domácí gólman mu jeho prudkou střelu k tyči vystihl, leč vyrazil ji zpět přesně k témuž hráči, který hlavou přece jen posílá hosty ze Zlína do vedení.