Olomouc – Vítkovice 6:4 (kon.) | Martin – Zvolen 3:1 (kon.) | Kladno – Motor ČB 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 4:6 (kon.) | Sparta – Liberec 1:2 (kon.) | Znojmo – Třebíč 2:3 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 5:0 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Osvětim – Havířov 1:3 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Úterý 02.08.2011, 17:30 • Hostan aréna • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Příjemný podvečer ze znojemské Hostan arény. Dnes nastoupí celky Znojma i Třebíče k prvnímu přípravnému utkání na novou sezónu. Domácí nechali zkušené matadory odpočívat a trenéři Soudek se Stloukalem povolali do zápasu mládí.

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Havran, Sobotka, Pospíšil, Kadela, Dietz, Humpolíček, Dvořák, Brož, Burian, Dočekal, Vondráček, Kovalský, Kaut, Česnek, Křenek, Milotínský, Stejskal, Vítek, Brzobohatý, Mikes.

Rozhodčí: .

Oba týmy jsou na ledě. Utkání za malou chvíli začne.

00:01

00:10
    Úvodní buly vyhráli domácí a pustili se do útoku.

00:30
    Klimeš minul od modré čáry branku.

01:26
    Další střela od modré. Tentokrát se ujal puku Latner, ovšem puk třebíčskou branku příliš neohrozil. Hrubec jej schoval pod lapačku.

02:11
    Opět domácí. Piskoř pálí z pravého kruhu. Kotouč končí v klíně gólmana.

02:30
    Třebíč způsobila offsajd. Orli se po buli ženou znovu do útoku.

02:53
    Orli právě vstřelili branku!
    Po střele Richarda Jarůška se kotouč odrazil od betonů Hrubce přímo na hůl ADAMA HAVLÍKA, který střílí první gól této sezóny! Asistence: Richard Jarůšek, Jan Trojan.

04:20
    Další ofsajd Třebíče. Hostům se příliš nedaří útočit.

5:30
    Za poslední minutu se toho na ledě moc neudálo. Puk se pohybuje ve středním pásmu.

06:50
    Orli se nastěhovali do útočného pásma, avšak střelu na gólmana zatím nevyslali.

7:42
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Jako blesk z čistého nebe udeřili hosté. ROMAN KADELA překonává Sáblíka mezi betony a srovnává tak skóre. Asistence: Tomáš Kaut.

09:11
    Útočnou akci Znojma zastavuje postavení mimo hru.

09:40
    Dočekal minul Sáblíkovu branku.

10:10
    Hra nyní zvolnila. Oba týmy se ke střele propracovávají velmi těžce. Gólmani nemusejí zasahovat.

11:50
    Stejskal si nabruslil mezi kruhy, ale ani on nevystřelil, neboť byl zablokován znojemským bekem.

12:15
    Zákrok Sáblíka je oceněn potleskem. Mikes se ještě snažil dorazit střelu Brzobohatého, ovšem znojemský gólman se včas přesunul a kotouč s přehledem vykryl.

12:32
    Hra je přerušena - přihrávka rukou.

12:56
    Vondráček s Dočekalem byli před Sáblíkem hodně důrazní. Kotouč se jim však za brankovou čáru dostat nepodařilo. Bude se vhazovat.

13:13
    Vyloučen Kaut (TRE) - 2 minuty za sekání.

13:30
    Škadrova tvrdá střela od modré se od Hrubce jen odrazila. Třebíč následně vyhazuje.

14:20
    Opalek od modré promáchl. Znojmo ztrácí pásmo.

14:30
    Kotouč opustil ledovou plochu a nalomil nové plexisklo na střídačce.

15:13
    Hosté jsou kompletní, ale Znojmo zůstává v pásmu.

15:24
    Třebíč se následně musí osvobodit formou zakázaného uvolnění.

15:45
    Z velké vzdálenosti pálil Trojan. Kotouč zapadl přímo do klína Hrubce. Bude se vhazovat po jeho levici.

17:21
    Střelu Dočekala vyrazil Sáblík betonem a kotouč končí v ochranné síti za brankou.

17:35
    Vyloučen Šaur (ZNO) - 2 minuty za podražení.

17:55
    Dietz jen nahodil kotouč na branku.

18:25
    Třebíč se stále drží v pásmu, ke střele se však ještě nedostala.

18:33
    A Orli vyhazují.

19:01
    Poslední minuta prvního dějství. Třebíč kombinuje v útočném pásmu, avšak Znojmo dobře brání.

19:20
    A opět vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

19:39
    Dobře postavenému Vondráčkovi před brankou se nepodařilo překonal ležícího Sáblíka. Znojmo je již kompletní.

20:00

Máme za sebou první dějství prvního přípravného zápasu Orlů a Třebíče před novou sezónou. Tým vedený Karlem Soudkem začal lépe. Ve třetí minutě se prosadil Adam Havlík. Vedení Znojmu však vydrželo pouhých pět minut. Jako blesk z čistého nebe udeřil Roman Kadela a srovnal stav zápasu. Ani jeden z týmů nevyužil přesilovou hru.

20:01

20:30
    Pěkná akce Havlík, který se prokličkoval třebíčskou obranou a octl se sám před Hrubcem. Gólman však jeho blafákovou kličku vystihl.

20:53
    Vyloučen Stehlík (ZNO) - 2 minuty za držení.

21:20
    Znojmo se osvobodilo a drží puk daleko od Sáblíka.

21:45
    A Orli znovu vyhazují přes všechny čáry.

22:20
    Třebíči se tato přesilová hra vůbec nedaří. V pásmu domácích se ani neohřála.

22:53
    Domácí jsou kompletní.

23:05
    Další únik Adama Havlíka. Tentokrát se znojemský útočník rozhodl ke střele z mezikruží. Gólman Hrubec puk vyrazil do rohu kluziště.

23:46
    Znojmo ještě chvíli hrozilo před gólmanem, ale Hrubcovi se podařilo schovat kotouč do bezpečí. Bude se však vylučovat.

23:46
    Potrestán Brož (TRE) - 2 minuty za sekání.

24:30
    Třebíč se dvakrát po sobě osvobodila. Orli zatím v této přesilovce nevystřelili.

25:46
    Znojmo nepředvedlo nic ani ve druhé minutě přesilové hry. Hosté jsou v plném počtu.

26:50
    Klimeš zabránil průniku třebíčského hráče do třetiny.

27:21
    Piskořova tvrdá střela z kruhu končí v klíně gólmana. Následuje další vhazování.

28:27
    Vyloučen Piskoř (ZNO) - 2 minuty za držení.

29:20
    Přesilovky obou týmů jsou dnes velmi slabé. Třebíči se nedaří dostat do pásma.

29:55
    Až nyní hosté na malou chvíli zahrozili. Sáblík ovšem zasahovat nemusel a Orli opět vyhazují.

30:34
    Dovořák pálí z hranice kruhu. Sáblík schovává puk do klína. To už jsou Orli kompletní.

31:03
    Další vyloučení znojemského hráče. Na trestnou usedá Opalek (ZNO) - 2 minuty za faul vysokou holí.

31:22
    Bylo nařízeno trestné střílení pro Znojmo.

31:22
    Jarůšek byl faulován při samostatném úniku. Bylo nařízeno TS.

31:22
    Jarůškovi se klička vůbec nepovedla. Hrubec vykryl puk ve stoje svým betonem.

32:36
    Přesilovková mizérie se táhne i nadále. Zakázané uvolnění Třebíče.

33:03
    Orli jsou v plném počtu.

33:51
    Slibně vypadající střela Škadry od modré se zastavila o jednoho z bránících hráčů Třebíče.

34:06
    Vyloučen Brož (TRE) - 2 minuty za podražení.

35:00
    Orli se nemohou dostat do útočného pásma.

35:50
    Přesilovka se chýlí ke konci a Znojmo ještě nevystřelilo.

36:06
    Hosté hrají v plném počtu.

36:53
    Komínek objel branku a vystřelil. Gólman Třebíče pohotově vytáhl lapačku. Bude se vhazovat.

37:25
    Po střetu u mantinelu zůstal na ledě ležet Brzobohatý. S pomocí spoluhráčů dokulhává na střídačku.

37:56
    Zakázané uvolnění Orlů.

38:19
    Úmyslné postavení mimo hru hostů.

38:30
    Kotouč je mimo hrací plochu. Devadesát sekund před koncem druhé třetiny se bude vhazovat.

39:15
    Zakázané uvolnění hostů.

40:00

Druhá třetina byla poněkud vlažná. Týmy se do šancí probojovávaly jen stěží. Neprosadil se Havlík ze samovolného úniku ani Jarůšek z trestného střílení, a tak zůstává skóre nerozhodné.

40:00
    Vyloučena lavička domácích - 2 minuty za pozdní nástup na led. Trest odpyká Jarůšek (ZNO).

40:01

40:14
    Zakázané uvolnění Třebíče.

41:00
    Orli mají puk pevně pod kontrolou. Třebíč hledá návod, jak jim ho vzít.

42:00
    Orli jsou kompletní.

42:20
    VLADIMÍR STEJSKAL našel puk odražený po střele Michala Milotínského a s rezervou překonal Sáblíka. Asistence: Michal Milotínský.

43:11
    Vyloučen Brož (TRE) - 2 minuty za krosček.

43:35
    Třebíč vyhazuje až k Sáblíkovi.

44:33
    Stehlíkova špatná rozehrávka způsobila zakázané uvolnění.

44:55
    Trojan přestřelil z bezprostřední blízkosti branku.

45:11
    Třebíč je kompletní.

46:21
    Vyloučen Dvořák (TRE) - 2 minuty za držení.

Dnešnímu utkání přihlíží 1272 diváků.

46:44
    Další puk ve znojemské kleci. Tentokrát se šťastným střelcem svého týmu stal VILÉM BURIAN a zvyšuje náskok Třebíče. Asistence: Martin Sobotka.

47:12
    JAN TROJAN se dostal do samostatného úniku a střelou z bezprostřední blízkosti prostřelil Hrubce. Asistence: Tomáš Klimeš.

47:42
    Kotouč končí mezi diváky. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

47:59
    Vyloučen Bartoš (ZNO) - 2 minuty za vysokou hůl.

48:25
    Havlík vyvezl puk do středního pásma.

48:40
    Orli opět vyhazují. Tentokrát přes všechny čáry.

49:20
    Třebíč se na chvíli usídlila před Sáblíkem, ovšem příliš jej neohrozila.

49:59

50:19
    A za katr půjde třebíčský hráč. Vyloučen Stejskal (TRE) za držení a Škadra (ZNO) za hrubost. Oba dva 2 minuty.

50:49
    Vyloučen Sobotka (TRE) - 2 minuty za podražení.

51:08
    Menší šťouchanice za brankou Hrubce končí rozdáváním testů na obou stranách. Havran (TRE) - 2 minuty za hrubost. Jarůšek (ZNO) - 2 minuty za hrubost. Hraje se čtyři na tři.

51:25
    Bartoš se snažil překonat gólmana bekhendem, marně. Znojmo pokračuje v tlaku.

52:00
    Ale již nestřílí a Třebíč vyhazuje.

52:40
    vyloučen další hostující hráč. Potrestán Dietz (TRE) - 2 minuty za krosček. Orli mají přesilovku pět na tři.

52:49
    Třebíč je ve čtyřech a vyhazuje puk do středního pásma.

53:12
    Ofsajd Orlů.

53:50
    Přesilovka pět na čtyři se domácím příliš nedaří.

54:40
    Hosté jsou kompletní.

54:58
    Pospíšilova šance končí postavením mimo hru.

55:34
    Piskoř vystřelil bekhendem z mezikruží. Puk schoval Hrubec do lapačky. Následuje vhazování.

55:49
    Vyloučen Burian (TRE) - 2 minuty za hákování.