Olomouc – Vítkovice 6:4 (kon.) | Martin – Zvolen 3:1 (kon.) | Kladno – Motor ČB 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 4:6 (kon.) | Sparta – Liberec 1:2 (kon.) | Znojmo – Třebíč 2:3 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 5:0 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Osvětim – Havířov 1:3 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Úterý 02.08.2011, 17:30 • Hostan aréna • Přípravné zápasy

55:49
    Vyloučen Burian (TRE) - 2 minuty za hákování.

52:40
    vyloučen další hostující hráč. Potrestán Dietz (TRE) - 2 minuty za krosček. Orli mají přesilovku pět na tři.

51:08
    Menší šťouchanice za brankou Hrubce končí rozdáváním testů na obou stranách. Havran (TRE) - 2 minuty za hrubost. Jarůšek (ZNO) - 2 minuty za hrubost. Hraje se čtyři na tři.

50:49
    Vyloučen Sobotka (TRE) - 2 minuty za podražení.

50:19
    A za katr půjde třebíčský hráč. Vyloučen Stejskal (TRE) za držení a Škadra (ZNO) za hrubost. Oba dva 2 minuty.

47:59
    Vyloučen Bartoš (ZNO) - 2 minuty za vysokou hůl.

47:12
    Orli právě vstřelili branku!
    JAN TROJAN se dostal do samostatného úniku a střelou z bezprostřední blízkosti prostřelil Hrubce. Asistence: Tomáš Klimeš.

46:44
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Další puk ve znojemské kleci. Tentokrát se šťastným střelcem svého týmu stal VILÉM BURIAN a zvyšuje náskok Třebíče. Asistence: Martin Sobotka.

Dnešnímu utkání přihlíží 1272 diváků.

46:21
    Vyloučen Dvořák (TRE) - 2 minuty za držení.

43:11
    Vyloučen Brož (TRE) - 2 minuty za krosček.

42:20
    VLADIMÍR STEJSKAL našel puk odražený po střele Michala Milotínského a s rezervou překonal Sáblíka. Asistence: Michal Milotínský.

40:00
    Vyloučena lavička domácích - 2 minuty za pozdní nástup na led. Trest odpyká Jarůšek (ZNO).

34:06
    Vyloučen Brož (TRE) - 2 minuty za podražení.

31:22
    Bylo nařízeno trestné střílení pro Znojmo.

31:03
    Další vyloučení znojemského hráče. Na trestnou usedá Opalek (ZNO) - 2 minuty za faul vysokou holí.

28:27
    Vyloučen Piskoř (ZNO) - 2 minuty za držení.

23:46
    Potrestán Brož (TRE) - 2 minuty za sekání.

23:05
    Další únik Adama Havlíka. Tentokrát se znojemský útočník rozhodl ke střele z mezikruží. Gólman Hrubec puk vyrazil do rohu kluziště.

20:53
    Vyloučen Stehlík (ZNO) - 2 minuty za držení.

20:30
    Pěkná akce Havlík, který se prokličkoval třebíčskou obranou a octl se sám před Hrubcem. Gólman však jeho blafákovou kličku vystihl.

13:13
    Vyloučen Kaut (TRE) - 2 minuty za sekání.

12:15
    Zákrok Sáblíka je oceněn potleskem. Mikes se ještě snažil dorazit střelu Brzobohatého, ovšem znojemský gólman se včas přesunul a kotouč s přehledem vykryl.

7:42
    Jako blesk z čistého nebe udeřili hosté. ROMAN KADELA překonává Sáblíka mezi betony a srovnává tak skóre. Asistence: Tomáš Kaut.

02:53
    Po střele Richarda Jarůška se kotouč odrazil od betonů Hrubce přímo na hůl ADAMA HAVLÍKA, který střílí první gól této sezóny! Asistence: Richard Jarůšek, Jan Trojan.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 3. Havlík (Jarůšek, Trojan), 48. Trojan (Klimeš) - 8. Kadela (Kaut), 43. Stejskal (Milotínský), 47. Burian (Sobotka)

HC LERAM Orli Znojmo: Sáblík (Landsman) - Latner, Klimeš, Škadra, Šaur, Stehlík, Opalek, Pláněk, M. Podešva, J. Podešva, Novák, Piskoř, Trojan, Havlík, Jarůšek, Bartoš, Komínek, Videlka.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Havran, Sobotka, Pospíšil, Kadela, Dietz, Humpolíček, Dvořák, Brož, Burian, Dočekal, Vondráček, Kovalský, Kaut, Česnek, Křenek, Milotínský, Stejskal, Vítek, Brzobohatý, Mikes.