Olomouc – Vítkovice 6:4 (kon.) | Martin – Zvolen 3:1 (kon.) | Kladno – Motor ČB 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 4:6 (kon.) | Sparta – Liberec 1:2 (kon.) | Znojmo – Třebíč 2:3 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 5:0 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Hr. Králové 2:1 (kon.)

Martin dal gól!
    Zvolenu sa nepodarilo využiť power-play. Naopak inkasuje gól do prázdnej bránky z hokejky Važana.

47:53
    Vylúčenie na strane MHC Mountfield. Danko dostáva dve minúty za vyhodenie puku.

42:53
    Vylúčenie na strane MHC Mountfield. Sobota dostáva dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

42:04
    Pekné presadenie sa z pravej strany. Pohotovou strelou našiel Markovič brankára Zvolena nepripraveného a MHC Mountfield sa tak opäť ujíma vedenie. Asistencie Školiak a Važan.

41:33
    Vylúčenie na strane HKM Zvolen. Zuzin dostáva dve minúty za podrazenie.

39:15
    Zvolen dal gól!
    Zvolenu sa podarilo vyrovnať po tom ako sa puk dostal k nekrytému Lukášovi Juríkovi a ten pri ľavej žŕdke skóruje. Veľká chyba domácej obrany a zvolenský útočník sa z gólu veľmi teší.

35:51
    Škoda s Murčekom už predtým v jednej zo šancií neuspeli. Tentoraz sa im ale podarilo pripraviť šancu pre Tupého a Škrečko sa nedokázal včas presunúť aby zabránil dorážke.

29:30
    Vartovník sa rútil na brankára Zvolena. Bol nedovolene bránený a tak Vantroba z tímu HKM Zvolen dostáva dvojminútový trest za hákovanie.

28:02
    Vylúčenie na strane MHC Mountfield. Rúfus dostáva dve minúty za sekanie a osobný desaťminútový trest za nešportové správanie.

11:18
    Vylúčenie na strane HKM Zvolen. Ďaloga dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

4:38
    Vylúčenie na strane MHC Mountfield. Kriška dostáva dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

Daniel Modrovský

Branky a nahrávky: 36. Tupý (Murček, Škoda), 43. Markovič (Školiak Michal, Važan), 60. Važan - 40. Jurík L. (Otčenáš)

HK VITAR Martin: Šimko, Dzubina - Danko, Obuch, Brcko, Tupý, Slávik, Rúfus, Michal Školiak, Drgoň - Murček, Macejka, Sobota, Vartovník, Škoda, Važan, Kriška, Zeliska, Galamboš, Šišovský, Drotár, Markovič
    HKM Zvolen: Škrečko, Trenčan - Ďaloga, Juraško, Ťavoda, Šiška, Mucha, Tomko, Hraško - Zuzin, Meidl, Lukáš Jurík, Leskovjanský, Slovák, Ihnaťo, Milan Jurík, Trochta, Otčenáš, Baláž, Méry, Škvaridlo

Rozhodčí: M. Gašparík - M. Valach, Holienka