Příbram – Žižkov | 2:1 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 2:1 (kon.) | | | Olomouc – Ostrava | 3:0 (kon.) |
Sparta B – Znojmo | 1:4 (kon.) | | | Sokolov – Táborsko | 0:2 (kon.) | | | Karviná – Čáslav | 1:2 (kon.) |
Opava – Ústí n. L. | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 2:0 (kon.) |
Ovčáry – Hlavice | 4:1 (kon.) |
Trenčín – Nitra | 0:0 (kon.) | | | Košice – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) | | | Prešov – B. Bystrica | 0:1 (kon.) |
Dunajská Streda – Ružomberok | 0:2 (kon.) |
FKM Vysočina Jihlava – Hlučín | 1:2 (kon.) | | | Kroměříž – Olomouc B | 0:2 (kon.) | | | Líšeň – Brno jun. | 4:2 (kon.) |
Břeclav – Zlín B | 1:0 (kon.) |
R. Sobota – Podbrezová | 0:1 (kon.) | | | Michalovce – Myjava | 1:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Lučenec | 0:0 (kon.) |
Bodva Moldava – Dolný Kubín | 2:2 (kon.) |
Blansko – Bzenec | 3:2 (kon.) |
Švýcarsko – Portugalsko | 5:2 (kon.) | | | Rumunsko – Španělsko | 3:2 (kon.) |
Nizozemsko – Izrael | 5:7 (kon.) | | | Turecko – Česko | 12:2 (kon.) |
Spytihněv – Přerov | 4:0 (kon.) |
konec
Rumunsko
3:2
(-:-)
Španělsko
Lukáš Pechmann
Branky:
2. Maciuca, 20. I. Posteuca, 34. Lima (vla.) - 10. Fernández , 16. Lima
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 8. Aceitén (RUM)
Neproměněná penalta:
Rumunsko:
Iulian Gandac, Bogdan Oarza – Liviu Croitoru, Ionut Florea, Marian Posteuca (C), Ionel Posteuca, Marian Maciuca, Raj Carauleanu, Adrian Tanase, Lucian Chirila, Bogdan Ciocanel
Náhradníci:
Trenér:
Španělsko: Xoan Lamiguero Simon, Jesus Donaire Lopez – Antonio Mayor Hernandez, Juanma Martin Lima (C), Jorge Fernández Lopez, Miguel Santiso Mosquera, Antonio Aceitón de Haro, Daniel Pajón Gómez, Raul Merida Uceda, Llorenc
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Španělsko: Xoan Lamiguero Simon, Jesus Donaire Lopez – Antonio Mayor Hernandez, Juanma Martin Lima (C), Jorge Fernández Lopez, Miguel Santiso Mosquera, Antonio Aceitón de Haro, Daniel Pajón Gómez, Raul Merida Uceda, Llorenc
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Promotional FInal
8:30 Česká republika - Nizozemsko(o 5. místo)
11:30 Izrael - Bělorusko (o 3. místo)
12:45 Francie - Turecko (finále)
Superfinále
10:00 Španělsko - Itálie (o 5. místo)
14:00 Rumunsko - Portugalsko (o 3. místo)
15:15 Rusko - Švýcarsko (finále)
1. Rusko 6 bodů (12:3)
2. Rumunsko 3 body (4:10)
3. Španělsko 0 bodů (4:7)
Střely na branku celkem: ESP 40 - RUM 31
střely mezi tři tyče: 19:18
Rohy: 9:1
ŽK: 0:1
Lima stejně jako včera poslal malou domů na Donaireho, ten však jeho oblouček nezachytil a tehle si na svůj účet připisuje další vlastní gól. Neuvěřitelné.
Překrásná trvrdá střela I. POSTEUKY z poloviny hřiště vymetla pavučinku v pravé horním rohu španělské branky.