FKM Vysočina Jihlava – Hlučín 1:2 (kon.) | Kroměříž – Olomouc B 0:2 (kon.) | Líšeň – Brno jun. 4:2 (kon.)
Břeclav – Zlín B 1:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
4:2 (0:1)
FC Zbrojovka Brno jun.
Sobota 06.08.2011, 16:30 • hřiště SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga

Celkové statistiky: Střely na bránu: 6:6, střely mimo: 1:5, rohy: 7:4. To je pro dnešní den vše, u dalších přenosů se budu těšit nashledanou. Hezký víkend. (18:27:26)

Přátelé, je konec. Viděli jsme zajímavé utkání, které přes šedesát minut patřilo Zbrojovce a zdálo se, že má duel ve svých rukou. Ale co předvedla domácí družina ve zbytku zápasu, to se často nevidí. Neuvěřitelný obrat a výhra 4:2. Pro domácí je to vůbec první vítězství v historii proti brněnskému béčku. Jan Koudelka to bude mít asi v šatné drahé. Pro Zbrojovku je porážku krutá, ale takový je fotbal.

90+3
    Za sundání dresu inkasuje autor hattricku žlutou kartu.

90+3
    Líšeň právě vstřelila branku!

Zbrojovka hrála hokejové power-play. Hladký byl daleko ze svého stanoviště a na půlící čáře si míč vzal na starost dnešní hrdina JAN KOUDELKA a střelou do prázdné rozhoduje utkání. Míč se sotva doplazil do sítě, ale povedlo se. Koudelka vstřelil hattrick, který oslavil po svém.

90+2
    Kotoul chyboval. Míč, který šel do autu, nakonec zahrál smolně na roh a do vápna jde na centr i gólman Hladký...

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Mohlo být hotovo, Jan Koudelka vystřelil za hranicí šestnáctky a jen díky Hladkému, který vyráží konečky prstů na roh, se stav nemění.

89
    Blíží se konec duelu, který byl hodně zajímavý. V prvním poločase byla jasně lepší Zbrojovka, která vedla 1:0, následně 2:0, ale během osmnácti minut domácí otočili na 3:2.

84
    Martin Sus je dalším potrestaným hráčem Zbrojovky. Emoce a nervy jsou na pochodu.

83
    Naposledy střídá kouč Maléř. Z placu odešel Matyska, přišel Kunc.

82
    ...a zároveň Matyska.

81
    Žlutou kartu dostává Michna...

81
    Podruhé střídá Zbrojovka. Odešel Štourač, přišel Stehlík.

81

JAN KOUDELKA přesnou střelou k tyči otáčí skóre. Kdo by to byl před pár minutami čekal. Tomu se říká pravá fotbalová zápletka.

80
    K míči se chystá Jan Koudelka.

79
    Tak to je neuvěřitelné. Další akce Líšně a hned pokutový kop. Martin Krejčí byl podražen na malém vápně a stav se může otočit.

78

I přes větší aktivitu Zbrojovky prakticky v celém zápase, se domácí radují z vyrovnání. JAROSLAV VRTĚNA si naskočil na centr Noska a hlavičkou vyrovnáná. Sice si Hladký na míč sáhl, ale už neměl šanci.

73
    Poprvé střídá také Brno. Odešel autor první branky Vávra, místo něj šel pomoci obraně Huška.

Roman Zajíček

Branky: 63. Koudelka, 78. Vrtěna, 81. Koudelka (pen.), 90+3. Koudelka - 45. Vávra, 53. Lutonský

Karty:   37. Vrtěna (LIS), 90+3. Koudelka (LIS) - 54. Kršák (BNB), 81. Michna (BNB), 82. Matyska (BNB), 84. Sus (BNB)

SK Líšeň 2019: Sedmidubský (35. Kotoul) - Čampa (K), Široký, Oprchal (69. Hlavinka), Pecha, Hebron, Vrtěna, Koudelka, Krejčí, Nosko, Drábek Michal (69. Dufek).
    FC Zbrojovka Brno jun.: Hladký - Sus, Kršák, Pernica, Malík, Štourač (77. Stehlík), Borák (K), Michna, Vávra (73. Huška), Matyska (83. Kunc), Lutonský.

Rozhodčí: Duda - Krasula, Priesol