Kladno – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Chomutov – Litvínov 3:6 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.)
Olomouc – Znojmo 5:2 (kon.) | Šumperk – Prostějov 5:5 (kon.) | Litoměřice – Písek 4:2 (kon.)
Milevsko – Lev Benešov 2:0 (kon.) | Přerov – Opava 6:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 5:3 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 1:3 (kon.) | Břeclav – Senica 0:3 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 1:5 (kon.)
Havířov – Poruba 2011 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 5:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Úterý 16.08.2011, 18:00Přípravné zápasy

Je za námi tedy další přípravné utkání, ve kterém zvítězila Jihlava tím nejtěsnějším možným rozdílem. Průběh utkání byl velice vyrovaný. Nejlepším hráčem za hradeckou stranu byl vyhlášen Lukáš Mičulka - střelec dvou branek. Za Duklu si toto ocenění přebírá Jiří Dobrovolný. To je ode mne pro dnešek vše, loučím se s Vámi, na shledanou. (20:08:51)

Na samostatné nájezdy tedy vítězí hradecký tým!

Adam Pometlo za Jihlavu nedal - 1:0.

K poslednímu nájezdu za hradeckou stranu se rozjel Lukáš Mičulka, ale ten také na Halmošiho nevyzrál - 1:0.

Adam Zeman nastřelil tyčku! - 1:0.

Druhou sérii začíná Adam Rufer, jenž nedal - 1:0.

Na jihlavské straně to je Jiří Dobrovolný. Jeho blafák nestačil na Jakuba Čecha - 1:0.

Jako první se rozjel Ondřej Poživil a dává - 1:0.

Na řadu přichází ještě samostatné nájezdy.

60:00

59:55
    Již se nic nestane...

59:46
    Zřejmě poslední šance na zvrácení výsledku měli svěřenci trenéra Jiřího Mičky. Jejich akci však zastavuje odpískaný offside.

59:02
    Do konce zápasu zbývá již pár sekund a puk je stále za brankou Jakuba Čecha.

58:22
    Puk v pásmu Hradce a vypadá to, že už zápas skončí opravdu takto.

57:00
    Pokropí ještě někdo Hradecké živou vodou? Nebo zůstane stav takový, jaký je? To nám odhalí následující tři minuty.

56:19
    Tomáš Čachotský před sebou neměl nikoho z protihráčů, a tak si kousek popojel a následně vystřelil. Jeho pokus vyrazil hradecký gólman levým ramenem.

55:10
    Vít Budínský měl k puku před Halmošim daleko, kdyby na něj však dosáhl, mohla se zrodit zajímavá příležitost pro domácí.

54:34
    V této přesilové hře se neudálo nic moc zajímavého, a tak je Hradec v plném počtu.

54:02
    Jihlava se tlačí dopředu, ale chybí střelba.

52:34
    Ale Hradečtí si hru v pěti neužili moc dlouho. Martin Klement dostává dvě minuty za hákování.

52:06
    Hradec kompletní.

51:12
    Václav Jaroš se opřel do puku na modré čáře. Nejdříve to vypadalo, že to bude pěkná bomba, nicméně mu na poslední chvíli kotouč sjel z hokejky a byla z toho spíše taková žblabuňka, kterou Čech zlikvidoval.

50:06
    Jako bych zakřikl to vylučovaní. Milan Karlíček zatáhl za záchrannou brzdu a zahákoval protihráče, za což si vysloužil dvě minuty od hlavního arbitra.

49:50
    Jiří Kadlec sváděl bruslařský souboj s jedním z hráčů Jihlavy, nakonec však vyjel Halmoši a zmocnil se puku sám.

48:11
    Tomáš Čachotský obkroužil branku Hradce, ale Čechův beton zůstal u levé tyče jako přikovaný, tím pádem jihlavský hráč nemohl procpat puk za jeho záda.

48:00
    Zajímavé je také to, že se ve třetí třetině zatím ještě nevylučovalo.

47:19
    Petr Domin chtěl zvýšit náskok svého celku, ale na lapačku hradeckého brankáře lék nenašel.

46:02
    Jihlava opět před hradeckou brankou, tentokrát bez žádné střelby.

45:31
    Luděk Brož si šikovně najel podél kruhu, nicméně střela bekhendem se otřela jen o boční síť.

45:16
    Po jednom z ostrých soubojů zůstal na ledě ležet Tomáš Bláha, nyní se však zvedl a pomalu odjíždí na střídačku.

44:47
    Dukla právě vstřelila branku!
    A Jihlava se poprvé v dnešním zápase dostává do vedení! ALEŠ PADĚLEK se totiž dokázal nejlépe zorientovat před hradeckou brankou a pohotově zasunul kotouč do sítě. Bez asistence.

44:22
    Začátek poslední periody je zatím spíše opatrnější.

43:58
    Závar za brankou, kterou hájí Jakub Čech se narodil menší chumel. Dlouho dobu se hráči přetahovali o kotouče, nakonec vše rozřešil hlavní sudí.

43:12
    Hradec v útočném pásmu, zatím však beze střelby.

42:42
    Roman Maliník se obtočil kolem svého strážce a od levého mantinelu vystřelil. Střela nenabrala dostatečnou razanci, a tak se skóre prozatím nemění.

41:12
    Rána z hole Tomáše Ficence skončila na hrudi Jakuba Čecha.

40:26
    David Rangl vypálil takřka z poloviny hřiště a Dominik Halmoši měl co dělat, aby střelu ukočíroval.

40:01

Byli jsme svědky i druhé třetiny, která nám nabídla jednu branku, a to na straně jihlavské Dukly. O vyrovnávací gól se postaral Adam Mikšovský. Do konce dnešního zápasu zbývá dvacet minut, uvidíme, co nám ještě oba aktéři tohoto duelu nabídnou. Poslední dějství startuje přibližně v 19:34.

40:00

39:55
    Už se nic nestane.

39:31
    Ještě jedna možnost pro hosty! Lukáš Krupka společně s Tomášem Karpovem ujížděli sami na jednoho bránícího hráče. Druhý jmenovaný celou akci zakončil střelou těsně mimo!

39:00
    Hráči Dukly si teď s hradeckou pětkou zahráli šachy. Jejich kombinaci nakonec zakončila střela Jiřího Dobrovolného, s tou si však hradecký muž v masce poradil na výbornou.

37:57
    Halmoši raději podržel kotouč, jelikož k němu dojížděl jeden z hradeckých útočníků, který jihlavskému brankáři uštědřil menší spršku.

37:19
    Jan Berger vystřelil a s dopomocí teče protihráče se puk dostal až do ochranné sítě nad brankou.

36:36
    Zakázaným uvolněním se tentokrát provinil Hradec Králové.

36:00
    Střelu Víta Budínského vyrazil Halmoši přímo před najíždějícího Martina Koudelku, který z první pálil pouze do betonu hostujícího brankáře!

35:15
    Jihlava vyhazuje přes všechny čáry, a tak logicky nemůže následovat nic jiného, než zakázané uvolnění.

33:55
    A rázem je vyrovnáno! Jiří Dobrovolný si najel za hradeckou branku, odkud parádně našel ADAMA MIKŠOVSKÉHO, jenž našel skulinku mezi betony Jakuba Čecha. Stav zápasu je tedy od této chvíle nerozhodný. Asistence: Jiří Dobrovolný.

33:39
    A nyní i Hradec...

33:09
    Dukla kompletní.

33:00
    Hra ve čtyřech na obou stranách moc vzrušení nepřináší.

32:23
    Michal Jeslínek vjel do útočné třetiny jako uragán a z ostrého úhlu od pravého mantinelu prověřil hradeckého strážce svatyně.

31:39
    Síly na ledě se vyrovnají. Hradečtí si přesilovku neužili dlouho. Václav Čížek totiž inkasuje dvě minuty za nedovolení bránění.

31:09
    Role si oba celky vymění. Petr Domin se provinil podražením a dostane dvě minuty.

30:49
    Početní výhoda Jihlavy se rozhodně nedá srovnávat s jejich předchozí. V této byli hráči Dukly naprosto bezzubí.

30:20
    A opět...

29:42
    Hradec vyhazuje přes všechny čáry a může si tak oddechnout.

28:49
    A další možnost pro Duklu. Václav Čížek totiž dostává menší trest za držení protihráče.

28:00
    Michal Jeslínek šikovně tečoval nahození svého spoluhráče a puk zamířil jen o pár centimetrů vedle. Dokonce se otřel o brankovou konstrukci! Jihlava v těchto chvílích na ledě dominuje.

26:21
    Hradec se bránil zuby nehty a teď je v plném počtu.

25:58
    Další dvě šance Dukly! Jakub Čech prozatím odolává.

24:50
    Jihlava se ihned pustila do drtivého tlaku. Pár příležitostí zneškodnil Čech, a to i včetně té poslední, když se do kotouče opřel Tomáš Kaláb. Nicméně mířil doprostřed branky, kde hradecký gólman byl.

24:21
    Martin Koudelka zahákoval protihráče a dostane tak dvě minuty.

23:49
    Po levé straně se rychle rozjel Aleš Padělek a z úhlu vystřelil. Hradecký brankář nastavil vyrážečku a šanci zlikvidoval.

23:00
    Rozehrávku hradecké defenzívy zachytil dnes hodně výrazný Tomáš Karpov a rozhodl se v mezikruží napřáhnout. Jeho projektil letěl vysoko nad Čechovu klec.

22:20
    Kroužení Adama Zemana křížem krážem hradeckou třetinou pěkně zamotalo hlavu domácím zadákům. Jihlavský hráč však pouze nepřesně přihrál.

21:46
    Domácí jsou v plném počtu.

21:25
    Další snahu Jihlavských dostat se do útoku zastavuje odpískaný offside.

20:50
    Závar před Jakubem Čechem! Nejblíže ke skórování měl Václav Jaroš, ale zamířil mimo hradeckou branku. Následně se prezentoval pěknou ranou Tomáš Karpov, ale Čech byl proti. Dukla měla teď dvě solidní brankové příležitosti.

20:19
    Ale místo útočení přichází zakázané uvolnění.

20:01
    Hradečtí začínají ve čtyřech hráčích, a tak uvidíme, zda se Jihlavě podaří se stavem zápasu něco udělat.

20:01

Je za námi první perioda dnešního zápasu, ve kterém zatím vede domácí celek pod vedením trenéra Jiřího Mičky. Obě branky východočeského celku vstřelil třinecký hráč Lukáš Mičulka. Uvidíme, jak oba týmy vstoupí do druhého dějství, které začne přibližně v 18:48.

20:00

19:46
    Pro domácí ještě jedna nepříjemnost na závěr první třetiny. Jiří Hendrich dostává menší trest za vražení na hrazení.

18:56
    Opět vyložená šance a opět Vít Budínský! Tentokrát se hradecký foravrd ocitl v bezprostřední blízkosti před brankou Jihlavy, ale ležícího brankáře Dukly překonat nedokázal!

18:01
    Do konce první periody zbývají dvě minuty. Uvídme, co si na náš oba týmy ještě připraví.

17:29
    Hradec právě vstřelil branku!
    A domácí jdou opět do vedení! Nahození Davida Rangla od modré čáry šikovně tečoval ve vzduchu LUKÁŠ MIČULKA a puk zaplachtěl přímo za záda Halmošiho. Mičulka tak zaznamenává již druhou branku v dnešním střetnutí. Asistence: David Rangl, Martin Klement.

17:10
    Jihlava se čtyřmi hráči v poli.

17:00
    Václav Čížek vypálil ostrou bombu, která pořádně zaměstnala jihlavského muže v masce.

16:46
    Jihlava jde do tří! Tomáš Kaláb dostane dvě minuty za vražení na hrazení.

16:46
    Střela Zdeňka Kubici z mezikruží se otřela o pravou tyčku jihlavské branky!

16:14
    Hradečtí se teď v krátkém sledu provinili dvěma offsidy.

15:50
    Rozhodčí jsou ve střehu a teď jim neunikla ani přihrávka rukou v podání hradeckých hráčů. Vhazování v neutrálním pásmu.

15:10
    Michael Polcar oslabí svůj tým - 2 minuty - hákování.

14:45
    Týmy si teď půjčují kotouč a do žádných větších šancí se nedostávají. Na to, že se jedná o přípravné utkání se hraje v dost vysokém tempu.

13:30
    Hradec má nyní mírnou převahu.

12:50
    Vít Budínský z pravé strany hřiště mířil do takřka odkryté klece, ale Dominik Halmoši se stihl na poslední chvíli přesunout a tím pádem se zaskvěl skvělým zákrokem!

12:06
    Kapitán hradeckého výběru Koudelka se pustil do individuálního průniku, který však nedotáhl do konce a na střelu mu již nezbyla síla.

11:46
    Ve snaze dostat se do útočného pásma se hosté provinili offsidem.

11:32
    Radek Hubáček se dostal na modré čáře k puku, a tak neváhal a vystřelil zápěstím. Jakub Čech měl však lapačku na místě, kde měla být.

10:47
    Jihlavští kompletní.

10:22
    Chumel v rohu útočného pásma Hradce hasí až hvizd hlavního rozhodčího. Vhazování po pravici Halmošiho.

09:12
    Po přihrávce Luďka Brože se do puku opřel z první Jiří Hendrich. Jeho střelu vyrazil Dominik Halmoši svým pravým betonem.

08:47
    Početní výhoda přichází i na druhé straně. Tomáš Ficenc nedovoleně držel protihráče a půjde si tak popřemýšlet k trestoměřičům.

08:01
    Hradec se ubránil a je kompletní.

07:32
    Po střele Václava Jaroše, kterou Čech vyrazil před sebe si do brankoviště rázně nabruslil Michael Polcar, jenž v pádu nedokázal zasunout kotouč do poloodkryté hradecké branky.

06:42
    Jihlavští zamkli Hradec v pásmu. K dokonalosti však zatím chybí střelba.

06:01
    Jiří Hendrich dostává menší trest za podražení. Jihlava tak také okusí, jaké to je si zahrát o jednoho muže v poli navíc.

04:55
    Luděk Brož střílel z ostrého úhu, Halmoši si poradil na výbornou a zalehl puk.

04:12
    Hosté však nechtějí být pozadu! Ráznou odpověď hradeckým fanouškům posílá bývalý hráč z východočeské metropole. PETR DOMIN se ujal u levého mantinelu puku a nevýraznou přízemní střelou posouvá stav na 1:1. Asistence: Tomáš Karpov.

03:44
    Hned ve čtvrté minutě se domácí celek dostává do vedení a využívá tak svoji první přesilovou hru. LUKÁŠ MIČULKA projel přes modrou čáru jako nůž máslem a střelou zápěstím zamířil přímo do růžku jihlavské klece. Bez asistence.

03:24
    Místo přechodu do útoku však přichází zakázané uvolnění v podání Hradce.

03:00
    Hradec si zahraje první početní výhodu. Za katr si půjde zchladit hlavu Adam Miškovský, jenž se provinil hákováním.

02:34
    Domácí v úvodu aktivnějším celkem. Hosté jakoby byli ochromeni tou zimou zde v malé hale hradeckého stadionu.

01:55
    Další střela v podání Luďka Brože mířila znovu vedle.

01:02
    Martin Koudelka se ocitl v rohu útočného pásma hostů. Lehce si popojel a servíroval puk před branku, kam se neohroženě řítil Patrik Moskal. Puk však na poslední chvíli netrefil podle jeho představ.

00:17
    Hradečtí chtějí vstoupit do utkání aktivněji, střela zpoza modré čáry Michala Tvrdíka však neměla gólové parametry.

00:01

Hráči již pomalu vjíždí na led, utkání začne během několika málo okamžiků.

Některé diváky zřejmě překvapilo, že se utkání přesunulo do malé haly a nejsou na místní zimu dostatečně připraveni. Na tričko a trenky to rozhodně není.

Pojďme si tedy v krátkosti něco říci o obou týmech. Hradečtí hokejisté nedokázali zvítězit ani v jednom přípravném zápase a v kolonce výher jim tak stále svítí nula. To jejich dnešní soupeř z Vysočiny prozatím válí. Odehrál tři střentutí a ze všech vyšel jako vítěz.

On-line přenos se tedy uskuteční, utkání bude zahájeno podle plánu v 18:00.

Pěkný den. Dnešní přátelské utkání mezi Hradcem a Jihlavou se oproti plánu odehraje v malé hale hradeckého stadionu. Zatím není jisté, zda se on-line přenos z technických důvodů uskuteční. Děkujeme za pochopení.

HC VCES Hradec Králové: Čech (Blažek) - Karlíček, Čížek, Kania, Poživil, Hendrich, Čáp, Klement, Rangl - Kadlec, Tvrdík, Jindřich - Moskal, Koudelka, Budínský - Kubica, Brož, Macháň - Bláha, Rufer, Mičulka.

HC Dukla Jihlava: Halmoši (Novotný) - Ficenc, Krejnus, Jaroš, Dobrovolný, Kaláb, Zelený, Kolda - Karpov, Domin, Krupka - Jeslínek, Pometlo, Padělek - Mikšovský, Maliník, Čachotský - Polcar, Hubáček, Zeman.

Rozhodčí: Kubeš - Lučan, Svoboda.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 4. Mičulka, 18. Mičulka (Rangl, Klement) - 5. Domin (Karpov), 34. Mikšovský (Dobrovolný), 45. Padělek

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Karlíček, Čížek, Kania, Poživil, Hendrich, Čáp, Klement, Rangl - Kadlec, Tvrdík, Jindřich - Moskal, Koudelka, Budínský - Kubica, Brož, Macháň - Bláha, Rufer, Mičulka.