Nitra – K. Vary 0:0 (17:00) | Třinec – Skalica 5:3 (kon.) | Znojmo – Jihlava 1:2 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | Chomutov – Beroun 7:0 (kon.) | Klášterec nO – Kadaň 3:5 (kon.)
Přerov – Olomouc 1:5 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 1:4 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 4:1 (kon.)
Litoměřice – Most 4:3 (kon.) | Opava – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Čtvrtek 18.08.2011, 18:00Přípravné zápasy

49:50
    A další vyloučení. Tentokrát na straně hostů. Třetí třetina je opravdu ve znamení tohoto nešvaru. Lukáš Poskočil - 2 minuty - hákování.

47:12
    Luděk Brož také přidává do svého repertoáru menší záznam. Provinil se hrubostí a dostane dvě minuty. Havlíčkův Brod tak bude mít početní výhodu.

45:49
    V opačném rohu kluziště svedli potyčku Březina a dnes velice známý Aleš Sova. Taktéž oba dostávají menší trest za hrubost. Po utkání určitě nebude pochválen Aleš Sova, jenž dnes fauloval již čtyřikrát.

44:55
    V rohu pásma Východočechů se do sebe pustili Jan Berger a Tomáš Protivný. Oba inkasují dvě minuty za hrubost.

41:46
    Aleš Sova jde dnes již potřetí na trestnou lavici. Tentokrát se provinil hákováním. Další slibná příležitost pro domácí svěřence.

39:11
    Hosté si však svou výhodu neužili dlouho. Dvě minuty dostává i Tomáš Protivný za sekání.

38:58
    Ondřej Poživil si půjde popřemýšlet k trestoměřičům, jelikož se provinil hákováním a je za to odměněn patřičným trestem - 2 minuty.

36:11
    Na hanbu jsou vzájemně vysláni Aleš Sova za držení hole a za Hradec je to Vít Budínský, jenž se provinil sekáním.

31:28
    Aleš Sova zahákoval protihráče a bude muset pykat. Hradečtí tak dostávají možnost reparátu, podaří se jim to? Nebo opět propadnou?

28:54
    Jan Knotek podrazil Lukáše Mičulku a půjde si tak zchladit hlavu na dvě minuty. Možnost pro hradecké svěřence.

21:54
    Marian Morava oslabí svůj celek a Hradečtí si tak dnes poprvé v zápase zahrají s jedním hráčem v poli navíc. Havlíčkobrodský obránce totiž dostává menší trest za hákování.

09:16
    Ondřej Látal (HKR) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 3. Berger (Březina), 58. Koudelka (Látal) - 6. Štěpánek (Fiedler, Stehlík), 9. Jonáš (Němec), 31. Fiedler (Štěpánek), 60. Štěpánek (Němec)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Karlíček, Rangl, Kania, Poživil, Hendrich, Čáp, Karlík, Vágner, Klement - Kadlec, Brož, Tvrdík, Látal, Koudelka "C", Budínský, Mičulka, Jindřich, Rufer, Březina, Valášek, Berger, Kubica.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Neruda (Suchan) - Protivný, Jelínek, Sova, Morava, Poskočil, Pavlík, Zítka, Yindiphol - Vondráček, Knotek, Rytnauer, Štěpánek, Polodna, Kostourek, Jonáš, Němec, Hadrava, Fiedler, Musil, Stehlík.

Rozhodčí: Weinfurther - Machač, Novák.