Liberec – Plzeň 5:6 (po s.n.) | HC Kladno – Sparta 3:4 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 0:1 (kon.)
Chomutov – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 6:1 (kon.) | Slavia – Pardubice 3:2 (po s.n.)
Motor ČB – Jihlava 4:3 (po s.n.) | Třinec – Olomouc 3:4 (kon.) | Znojmo – Zlín 1:6 (kon.)

54:13
    Vyloučen hostující Holada za nedovolené bránění.

45:44
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí potřetí snižují na rozdíl jediné branky, prosadil se Vojtěch BUTOR. Asistence: Matěj Steigauf a Jan Ilašenko.

40:01

40:00

38:05
    Vyloučen hostující Eis za napadení.

37:40
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta i tentokrát dokázala na kladenský gól rychle odpovědět. Na 2:4 dává Filip ŠVAŘÍČEK. Asistence: Ondřej Kocián a Jan Ilašenko.

35:23
    Kladno právě vstřeilo branku!
    Prosadil se opět Antonín MELKA. Asistence: Jakub Strnad a Dan Tomáš.

28:38
    Vyloučen domácí Kužel za hru vysokou holí.

22:56
    Domácím radost z kontaktního gólu dlouho nevydržela, Aleš BODNÁR dává na 1:3. Asistence: Dominik Müller.

25:06
    Na 1:2 snižuje Antonín MELKA. Asistence: Jakub Strnad.

22:50
    Na druhém gólu Sparty se podíleli stejní hráči jako na prvním - úspěšným střelcem je Šimon ANTONČÍK. Asistence: Frank Kučera a Filip Vlček.

20:06
    Vyloučen domácí Steigauf za zásah do hlavy a krku na 2 minuty plus osobní trest 10 minut.

20:01

20:00

18:03
    Vyloučen domácí Bernart za vysokou hůl.

Branky a nahrávky: 26. Melka (Strnad), 36. Melka (Strnad, Tomáš), 46. Butor (Steigauf, Ilašenko) - 7. Kučera (Antončík, Vlček), 23. Antončík (Kučera, Vlček), 23. Bodnár (Müller), 38. Švaříček (Kocián, Ilašenko)