PZ Kladno – Slavia 3:7 (kon.) | Třinec – Zlín 13:8 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:3 (kon.)
Liberec – Motor ČB 2:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 6:7 (kon.) | Plzeň – Chomutov 6:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.) | Hr. Králové – Písek 5:2 (kon.) | Pardubice – Letňany 6:4 (kon.)
Havířov – Vítkovice 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 3:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
IHC Králové Písek
Čtvrtek 15.09.2011, 18:00Extraliga staršího dorostu

Jestli si Písečtí dělali po druhé třetině ještě zálusk na nějaký ten bod, tak po inkasované brance ve dvojnásobném oslabení jejich šance rapidně poklesly a do konce utkání už nestačili svého soupeře překvapit. Velký podíl na tom měl i vynikajicí výkon Tomáše Hejdy v brance domácích. Pěkný zbytek večera. (20:07:25)

60:00

59:19
    Matěj Suk se rozhodl pro řešení na jistotu a místo aby přihrál někomu ze spoluhráčů, poslal puk od červené do útočného pásma.

58:21
    Lukáš Kastner mohl přidat šestý gól, ale to by musel být levákem. Takhle to měl na dorážku přes ruku a nemohl Škutu ohrozit.

57:22
    Brankář Škuta si za svou klecí tělem odmítl Lukáše Nedvídka. Sebevědomý zákrok a pochvala pro brankáře hostí.

56:45
    Navíc se hraje za bránou Jihočechů.

55:18
    Skákavé nahození Davida Bernada musel Hejda přidržet před dotírajícími protihráči. Hosté už nemají ani pět minut a jejich šance na body se limitně blíží nule.

54:38
    Ještě jeden zákrok pro hradeckého muže v masce.

53:43
    Danielu Součkovi se kotouč zamotal mezi bruslemi, načež ho převzal Lukáš Volf a vymotal se s ním před branku. Hejda chytá.

52:52
    Daniel Klemenc rozhazuje rukama, to ho ale od menšího trestu za hákování neochrání. Další horké chvíle pro Hejdu.

52:26
    Hradec je v pěti.

51:28
    Před Indrákem se zjevilo natažené tělo koho jiného, než Tomáše Hejdy. Domácí následně vyhazují.

50:21
    Hradečtí jdou do čtyř po hákování Tadeáše Ouzkého.

49:13
    Daniel Schwamberger, který se ocitl ve druhé gólovce, měl na situaci jiný náhled a od rozhodčího dostává osobní trest na deset minut.

49:13
    Tomáš Hejda nejprve vychytal sólo Patrika Březiny, o chvíli později už se však hosté radovali z branky. Rozhodčí ale nekompromisně rozpažil, v tom případě šlo o další skvělý zákrok hradeckého brankáře!

48:38
    Novákovu chybu stačil napravit Tomáš Půlpán.

48:15
    Chvilka práce pro Tomáše Hejdu, dělovka Kevina Reiniše ho mohla trochu vylekat.

47:01
    I tak šlo o velmi povedené oslabení Východočechů.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 15. Bartoň (Ouzký), 30. Procházka (Jebavý, Klemenc), 35. Klemenc (Jebavý, Procházka), 40. Půlpán (Kastner), 43. Bartoň (Půlpán) - 13. Hanus (Indrák), 40. Indrák (Schwamberger)

Královští lvi Hradec Králové: Hejda (Dohnal) - Suk, Rejl, Novák, Konečný, Matějček, Štědrý, Souček - Vencl, Půlpán, Bury, Pilař, Ouzký, Jebavý, Procházka, Kastner, Bartoň "C", Šeps, Nedvídek, Klemenc.
    IHC Králové Písek: Mazuch (Škuta) - Švanda, Banci, Žáček, Hřebíček, Bernad, Hanus, Janásek "C" - J. Březina, Schwamberger, Indrák, Ciboch, Vlk, Dudák, P. Březina, Reiniš, Volf, Novotný, Paukner.

Rozhodčí: Úlehla - Blümel, Kis.