PZ Kladno – Slavia 3:7 (kon.) | Třinec – Zlín 13:8 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:3 (kon.)
Liberec – Motor ČB 2:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 6:7 (kon.) | Plzeň – Chomutov 6:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.) | Hr. Králové – Písek 5:2 (kon.) | Pardubice – Letňany 6:4 (kon.)
Havířov – Vítkovice 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 3:1 (kon.)

59:51
    Hosté v plném počtu a jejich krátká přesilovka.

59:26
    Dvě minuty pro Jan Křibíka za sekání.

58:24
    Jakub Kalleta chtěl dorážet, nicméně kotouč už držel Toomšů.

28:01
    Poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:51
    Vyloučeni jsou: Tomi (VÍT) - 2 min. napadení + 2 minuty hrubost. Tomšů (HAV) dvě minuty hrubost.

57:51
    Velká šarvátka a budou se rozdělovat tresty.

57:27
    Rimmelova střela končí na hrudi brankáře Tomšů, který si připsal úspěšný zákrok.

56:53
    Radomír Churý nedokázal puk zvednout nad beton Tomšů.

56:30
    Ballnerovu střelu raději ukryl Tomšů do lapačky a už nerozehrával.

54:43
    Hrálo se opět s velmi vysokým nábojem, nyní se dohrává snad každý souboj.

52:19
    Ani Bureš se svou střelou zápěstím neuspěl!

52:06
    Ondřej Kasperlík vystřelil na Ďuriše, ten opět zasahuje lapačkou.

51:08
    Hru uklidňuje Tomšů. Buse vhazovat po jeho boku.

50:04
    Jakub Kotala opět nevyzrál na Ďuriše, vítkovický brankáář máchnul lapačkou a puk ukryl.

49:48
    Hra se nyní přitvrdila a přelévala se ze strany na stranu, bez větších šancí.

47:38
    Kotala z těžké pozice minul branku.

46:00
    Jakub Gelnar přestřelil branku Havířova.

43:51
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice ale velmi rychle navyšují skóre. Blahuta našel Tomáše KOVÁŘE, který prostřelil brankáře Tomšů. Asistence: Blahuta, Kubis

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 44. Klečka - 5. Sysala (Tomi), 9. Churý (Blahuta), 21. Škutchan (Tomi), 26. Štencel (Cabák), 43. Česlík, 44. Kovář (Blahuta, Kubis)

AZ Havířov: Tomšů (Šrámek) - Potočný, Bureš, Weisser, Staš, Flamík, Ryška, Graca "C", Koóš - Kotala, Matěj, Klečka,Synek, Caruk, Sonek, Stanislav, Kasperlík, Formánek, Křibík, Vyčesaný, Školoud
    HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Ďuriš) - Demel, Charvát, Štencel, Kubis, Klok, Cabák, Černín, Pop - Ballner, Tomi, Churý, Rimmel, Kovář, Česlík, Blahuta, Škutchan, Gelnar, Gola, Kaleta, Sysala

Rozhodčí: Trombík - Jureček, Rychlý