Kladno – Letohrad 1:1 (kon.) | Chrudim – Roudnice 1:0 (kon.) | Vltavín – Č. Lípa 2:0 (kon.)
Chomutov – Hlavice 0:1 (kon.) | Písek – Karlovy Vary 0:0 (kon.) | Pardubice – Králův Dvůr 3:0 (kon.)
Kunice – Ovčáry 1:1 (kon.)
FK Pardubice
3:0 (2:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 24.09.2011, 10:15 • Pod Vinicí, Pardubice • Česká fotbalová liga

Pardubice porazily Králův Dvůr stejně jako v jarní části 3:0 a stále drží neporazitelnost. Z Pardubic hezký zbytek víkendu přeje Lukáš Ouředník. (12:10:30)

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Pardubice právě vstřelily branku! Třetí branku po ideální příhře od Fikejze přidal David Petrus - 3:0!

87
    Střídání u domácích. Řezníček za P. Kudrnu.

86
    Střídání u domácích. Hudec za Brychtu.

78
    První změna u domácích. Odešel Hundák, nastoupil Fikejz.

69
    Žlutou kartu obdržel hostující Michal Novák.

68
    Dnešní utkání sleduje 390 diváků.

67
    Poslední změna u hostů. Odešel Tlustý a nastoupil Novák.

63
    Po trestném kopu hostů z ideální pozice zahrávaný Petrem se míč dostal k volnému Svátkovi, který ho ale netrefil a z rychlého brejku domácích střelu Petruse vytlačil Kudrna konečky prstů na roh.

46
    Druhé střídání u hostů, odstoupil Karel Kratochvíl a do druhé půle ho nahradil Michal Procházka.