Manchester City – Everton 2:0 (kon.) | Arsenal – Bolton 3:0 (kon.) | West Brom – Fulham 0:0 (kon.)
Wigan – Tottenham 1:2 (kon.) | Newcastle – Blackburn 3:1 (kon.) | Liverpool – Wolverhampton 2:1 (kon.)
Chelsea – Swansea 4:1 (kon.) | Stoke – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
Wigan Athletic
1:2 (0:2)
Tottenham Hotspur
Sobota 24.09.2011, 16:00 • DW Stadium • Anglická Premier League

Domáci sa po prestávke zobudili a strelili jeden gól zásluhou Mosesa. Wigan Athletic však doplatil na 1. polčas, ktorý vôbec nezvládli. Favorizovaní hostia si berú všetky body po slušnom výkone. Prajeme ešte príjemný zvyšok dňa ! (17:55:29)

90+3
    Žltá karta pre Emanuela Adebayora.

90+2
    Rozhodca nadstavuje 4 minúty.

90+1
    Livermore prichádza na trávnik a strieda Sandra.

89
    James McArthur znova ohrozil bránu Friedela, no strele chýbala presnosť.

85
    Kaboul mal príležitosť vyrovnať ! Po rohu ale hlavou netrafil priestor brány.

82
    Hráč Tottenhamu Hostpur strieľa na bránu, no len do Figueroau

78
    Dos Santos si dnes takisto zahrá, strieda van der Vaarta.

76
    Sammon ihneď po príchode na trávnik dostáva žltú kartu.

74
    James McArthur nahrádza Bena Watsona.

73
    Sammon prichádza na ihrisko a nahrádza Di santa.

72
    Kaboul bol v dobrej príležitosti, keď rohový kop zahrával van der Vaart, no jeho hlavička smeruje nad bránu.

71
    James McCarthy dostáva žltú kartu od rozhodcu Jonathana Mossa.

71
    Napriek tomu, že domáci majú o jedného brancu menej, bránia sa zatiaľ slušne a čakajú na chybu Tottenhamu.

70
    Wigan strieľa na bránu, no presnosť chýba na kopačkách domácich.

68
    Brankár loptu chytá.

67
    Domáci zahrávajú svoj prvý rohový kop, do rohu ihriska ide Di Santo.

66
    Pravá obrana domácich je teda oslabená, tréner domácich bude musieť zmeniť rozostavenie svojich hráčov.