Slovan Bratislava – Košice 2:1 (kon.) | Trenčín – Prešov 4:0 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 3:0 (kon.)
Trnava – Ružomberok 0:2 (kon.) | Žilina – Nitra 2:0 (kon.)
MŠK Žilina
2:0 (2:0)
FC Nitra
sk Sobota 24.09.2011, 19:30 • Pod Dubňom • Niké liga

Zápas je na konci. Videli sme pomerne rušné stretnutie, v ktorom Žilina jasne dominovala po všetkých stránkach. Nitra hrala od 30. minúty bez vylúčeného hráča, čo jej ešte viac skomplikovalo šancu na bodový zápis. Ak by domáci premenili viac svojich šancí, mohli vyhrať aj vyšším rozdielom. Prvý polčas bol kvalitatívne lepší, videli sme aj dva góly. V druhom už domáci kontrolovali dianie na ihrisku a zaslúžene dnes bodujú naplno. Žlto-zelení sa navyše dostanú na čelo tabuľky. Od nás je to zo Žiliny všetko, tešíme sa na Vás pri ďalších online prenosoch. Pekný večer! (21:20:54)

91
    Nadstavovať sa budú dve minúty. Žilina oslavuje návrat na čelo ligovej tabuľky. Ešte v závere žltá karta pre Hodúra.

90
    Pich v ďalšej šanci. Ale úspešnejší opäť brankár Chudý, ktorý zmaril jeho šancu včasným vybehnutím.

89
    Tempo v druhom polčase trochu upadlo. Žilinčania kontrolujú priebeh zápasu, NItra sa zasa ešte snaží čosi vymyslieť. V oslabení to však má veľmi ťažké, napriek tomu sympaticky bojuje až do konca.

87
    Gajdošova strela z priameho kopu len do náručia žilinského brankára. Prvý pokus medzi tri žrde v zápase zo strany zverencov Cyrila Stachuru v dnešnom meraní síl.

85
    Azda prvá príležitosť hostí v dnešnom zápase. Striedajúci Sloboda sa dostal na dostrel Krnáčovej brány, jeho pokus však šiel tesne vedľa pravej žrde. Hostia trochu ožili.

84
    Pokračujeme vo výmenách hráčov. Tentokrát strieda Nitra. Čerstvý hráč je Gajdošík, ktorý nahradil Šimoneka.

80
    Striedajú aj domáci. Dole Zošák, nový hráč Žilák.

77
    Hostia striedajú. Odchádza Kolár, prichádza Sloboda.

75
    Obrana mužstva spod Zobora dnes veru nestojí na pevných nohách. Zrodila sa ďalšia príležitosť, Pich sa rútil na brankára, v poslednej chvíli ho však obrancovia FC zastavili.

73
    V týchto minútach sa nič vážnejšie nedeje. Hra sa odvíja prevažne v strede poľa. Nitra mala 2-3 náznaky brejku, ale dnes si ešte šancu nevypracovala a ani neohrozila Krnáča v domácej bráne.

67
    Dnešné stretnutie sleduje 2 411 divákov.

66
    Nádherná strela Mráza možno z dvadsiatich metrov len tesne minula cieľ.

64
    Nitra je aj v druhom polčase poriadne bezzubá. Žilinčania si dnešný večer užívajú, majú loptu prakticky stále na svojich kopačkách. Dočkáme sa aj ďalších gólov? Uvidíme, čaká nás ešte viac ako polovica druhého dejstva.

60
    Po druhýkrát vidíme vynútenú zmenu na domácej strane. Deza musel opustiť ihrisko a nahradil ho Gergel.

59
    Príležitosť Žiliny. Center Mabouku, Majtán sklepol loptu na Picha, ten v tesnej blízkosti brankára Chudého neuspel. Následná strela Barčíka spoza veľkého vápna končí na žrdi! Už mohlo byť definitívne rozhodnuté.

56
    V Žiline sa poriadne ochladilo. Domácim fanúšikom to však nevadí a prakticky od začiatku zápasu neúnavne povzbudzujú svoj tím. Možno sa zohrievajú aj niečim ostrejším :)

55
    Pekná strela Gajdoša po ktorej sa poriadne natiahol Krnáč. Zasahovať však nemusel.