Val. Meziříčí – Šumperk 3:4 (kon.) | Tábor – Čížová 0:0 (kon.) | P. Kopanina – Český Dub 1:0 (kon.)
FC Přední Kopanina
1:0 (1:0)
Podještědský F.C. Český Dub
Sobota 24.09.2011, 16:30Divize skupina B

Domácí vítězí hlavně díky gólmanovi Jeřábkovi, který chytil několik velkých šancí soupeře. Ve druhé půli byla hra dost roztrhaná a k vidění byly pouze "pološance". (18:33:44)

79
    Český Dub se snaží vstřelit gól, ale brankář Jeřábek zatím chytá na výbornou.

77
    Hosté střídají, odchází Jícha, nastupuje Řezáč.

75
    Domácí Zadina vidí žlutou kartu.

67
    Domácí střídají, odchází Hrubý, nastupuje Gerstner.

55
    Domácí střídají, odchází Houška, nastupuje Vysata.

48
    Hráč hostí Najman vidí žlutou kartu.

46

První poločas se odehrál v režii domácích. Santler trefil tyč, vzápětí Hrubý přestřelil prázdnou branku. Tlak Kopaniny vygradoval ve 37. minutě, kdy Český Dub fauloval ve vápně, ale Honetschlager minul branku. Ovšem ve 41. minutě se Brabcovi po rohovém kopu podařilo skórovat.

41
    Přední Kopanina právě vstřelila branku!
    První branku domácích střílí BRABEC.

39
    Penaltu kopal domácí Honetschlager, ale nepodařilo se mu překonat gólmana Kobachidze.

38
    Hráč hostí Šindelář vidí žlutou kartu. Hlavní sudí nařídil penaltu proti Českému Dubu!

FC Přední Kopanina: Jeřábek - Honetschlager, Kunt, Výborný, Brabec, Houška, Zadina, Jarab, Hrubý, Santler, Sdiri.

Podještědský F.C. Český Dub: Kobachidze - Šindelář, Trepera, Bílek, Valentin, Vlach, Bernát, Najman, Hrmo, Jícha, Jíra.

Rozhodčí: Šedivka - Dujsík, Kembický.