Košice – Senica 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 3:0 (kon.) | Ružomberok – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Dunajská Streda – Žilina 2:1 (kon.)
MFK Košice
0:1 (0:0)
FK Senica
sk Sobota 01.10.2011, 14:30Niké liga

89
    Gól Senica! A predsa dnes v Košiciach padol gól. Aktívny Leal odcentroval na hlavu Furtáda. Lopta z jeho hlavičky sa odrazila od ľavej tyči k voľnému JÁNOVI KALABIŠKOVI a ten už nemal problém zakončit do prázdnej bránky.

84
    Posledné striedanie aj na strane domácich. Pavol Jurčo strieda Diabyho.

83
    Najväčšia šanca zápasu. Ďurica prihral na Kalabišku. Ten technickou strelou zatočil do pravej tyči domácej bránky. Teraz mali domáci veľké štastie.

82
    Posledné striedanie na strane hostí. Zraneného Diviša vystriedal Furtádo.

79
    Senica strieda. Wijlaars strieda Pirosku.

72
    Prvá veľká šanca v druhom polčase. Jaroslav Diviš sa objavil sám pred Lopezom. Jeho strelu Lopez s námahou vyráža.

61
    Žltá karta pre domáceho kapitána Šinglára po faule na Pirosku.

60
    Striedanie domácich. Dávida Škutku strieda Jozef Skvašík.

54
    Striedanie na strane hostí. Zrejme aj taktické kedže Hošeka strieda Kalabiška. Hošek mal na svojom konte žltú kartu a v druhom polčase aj pár faulov.

Domáci cez prestávku striedali. Ivan Djokovič vystriedal Timona Dobiasa.

35
    Prvá žltá karta aj pre Košice. Potrestaný bol Diaby po faule na Leala.

27
    Po rohovom kope Senice sa do brejku dostávali domáci. Šinglár šikovne potiahol loptu a rozhýbal hostujúcich hráčov. Nakoniec vystrelil z hranice 16-tky sám a Bolek podržal dobrým zákrokom svojich spoluhráčov.

14
    A po 4 rohu veľká šanca domácich. Prv z päťky nedopravil loptu za bránkovú čiaru Pačinda a potom Diaby hlavičkoval do priestoru bránky. Jeho hlavičku z bránkovej čiary vyhlavičkoval Leal.

9
    Z následnej štandartky sa lopta dostala k Pačindovi, ktorý tvrdou strelou len tesne minul Bolekovu bránku.

8
    Po ďalšom tvrdom faule dostal žltú kartu hosťujúci Pavlík.

6
    Prvá žltá karta v zápase. Po tvrdom faule na domáceho kapitána ju uvidel hosťujúci Hošek.