Everton – Liverpool 0:2 (kon.) | Aston Villa – Wigan 2:0 (kon.) | Blackburn – Manchester City 0:4 (kon.)
Manchester Utd. – Norwich 2:0 (kon.) | Sunderland – West Brom 2:2 (kon.) | Wolverhampton – Newcastle 1:2 (kon.)
Manchester United
2:0 (0:0)
Norwich City
Sobota 01.10.2011, 16:00 • Old Trafford • Anglická Premier League

První polovina nebyla příliš zajímavá, diváka mohla spíš nudit. Do druhého poločasu vstoupili hráči aktivněji než do poločasu prvního. Hlavně hráči Manchesteru měli obrovskou chuť vstřelit branku a tak na soupeře tlačili. V 68. minutě přišla sladká odměna a hráči Manchesteru United slavili gól. Tato branka je nakopla a snažili se přidat další, což se jim povedlo a v 87. minutě přidal branku Welbeck. Hráči Manchesteru tak zvítězili 2:0 a připsali si další 3 body. (17:55:40)

90+3
    Martin se snažil míč nacentrovat na zadní tyč, ale jeho úmysl byl spíš zklamáním.

90+2
    Dlouhý Giggsův nákop si zpracoval Rooney, asi z 30 metrů nadhodil míč nad Ruddyho, ale míč letěl těsně nad branku.

90+1
    Hráči Norwich City zahrávali standardní situaci, ale hráči Manchesteru míč odvrátili do bezpečí.

90
    Sudí Attwell nastavuje 3 minuty.

90
    Hráči Manchesteru drží míč na svých kopačkách a snaží se tak udržet skóre 2:0.

89
    Vedle vystřelil Jackson.

87
    Manchester právě vstřelil branku!
    Park na sebe přitáhl dva bránící hráče, přihrál do běhu na Welbecka, WELBECK natáhl svoji kopačku a míč umístil do téměř prázdné brány a pojistil tak vedení na 2:0!

86
    Rooney přihrával na Welbecka, který vystřelil přímo do Ruddyho náruče.

85
    Ze hřiště odchází Hoolahan, kterého nahrazuje Martin.

84
    Ve velké příležitosti se ocitl Morison, jeho střelu zblokoval Ferdinand.

82
    Na Rooneyho se teď zlobí Welbeck. Dlouhý míč zpracoval Rooney a postupoval sám mezi 2 obránce, místo toho, aby přihrál na volného Welbecka, tak pálil hodně mimo branku.

80
    Velkou příležitost vstřelit gól měl Rooney, který obešel 3 obránce, z boku vystřelil a orazítkoval levou tyč.

79
    V ofsajdu se vyskytl Valencia.

78
    Jones nacentroval míč do pokutového území, nohu natahoval osamocený Welbeck, ale míč minul.

76
    Autor vstřelené branky Anderson je střídán, nahrazuje ho Ferdinand.

74
    Hráči Manchesteru United měli teď obrovské štěstí, Pilkington se dostal do zakončení a orazítkoval Lindegaardovu tyč, míč se odrazil a Lindegaard tak měl co dělat, míč na poslední chvíli lapil na brankové čáře.