Everton – Liverpool 0:2 (kon.) | Aston Villa – Wigan 2:0 (kon.) | Blackburn – Manchester City 0:4 (kon.)
Manchester Utd. – Norwich 2:0 (kon.) | Sunderland – West Brom 2:2 (kon.) | Wolverhampton – Newcastle 1:2 (kon.)
Manchester United
2:0 (0:0)
Norwich City
Sobota 01.10.2011, 16:00 • Old Trafford • Anglická Premier League

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Dobré poledne, vítám vás u komentovaného přenosu prestižní anglické Premier League.

-234
    Dnes se bude jednat o 61. utkání těchto dvou týmů. Z šedesáti odehraných zápasů zvítězil Manchester United 30krát, Norwich 15krát a 15krát tyto dva týmy remizovaly.

-230
    Naposledy se tyto dva týmy proti sobě utkaly v sezóně 2004/2005. Norwich na Old Trafford prohrál 2:1 a doma na Carrow Road zvítězil 2:0.

-229
    V osmi předchozích setkání v Premier League zvítězil Manchester United 6krát a Norwich 1krát.

-223
    Manchester United v této sezóně stihl nastřílet už 22 branek. Z šesti odehraných zápasů zaváhal pouze jednou a to v 6. kole, kdy změřil své síly se Stoke City a remizoval tak 1:1. Rudým ďáblům patří 1. příčka v tabulce se ziskem 16 bodů, jejich skóre je 22:5.

-220
    Norwich je v této sezóně nováčkem. Zatím si nevede vůbec špatně, nyní tomuto týmu patří 9. příčka se ziskem 8 bodů. Norwich má na svém kontě 2 výhry, 2 remízy a 2 prohry. Jejich skóre je 7:8.

-213
    V dnešním utkání by měli pro zranění chybět:
    Manchester United - Smalling, Vidic, Cleverley, Gibson.
    Norwich City - Whitbread, Ayala, Ward, Vaughan.

Manchester United: Lindegaard - Valencia, Jones, Evans, Evra - Park, Fletcher, Anderson, Nani - Rooney, Hernandez

Norwich City: Ruddy - Naughton, Martin, Barnett, Tierney - Bennett, Hoolahan, Fox - Pilkington, Morison, Johnson

Rozhodčí: Attwell.

1

2
    Fletcher přihrál míč na Rooneyho, ale jeho střelu chytá Ruddy.

8
    Daleký výkop Ruddyho míří až do Lindegaardovy náruče.

9
    Dlouhý nákop, prodloužený hlavou doputoval až k Morisonovi, který pálil z první, ale jeho střela šla vysoko nad branku.

10
    Johnson fauloval Naniho, karta z toho ale nebyla.

11
    Anderson přihrál na Rooneyho, ten prodloužil na Naniho, který nacentroval míč do pokutového území, k míči měl blízko Hernandez, ale rychlejší byl Naughton, který odklidil míč na rohový praporek.

15
    Velkou příležitost měli hráči Manchesteru United. Rooney vybojoval míč, přihrál do běhu na volného Hernandeze, který nastřelil bránící protihráče.

16
    Tierney poslal dlouhý míč na Johnsona, ten si míč zpracoval, jeho střela šla však mimo branku.

20
    V prvních dvaceti minutách hraje Norwich s Manchesterem vyrovnanou partii. Obě mužstva jsou velmi aktivní.

21
    Pro Naniho centr si došel Ruddy.

22
    Fox poslal dlouhý míč směrem dopředu, který stihl Morison, ale Lindegaard mohl zůstat klidný, protože jeho spoluhráč Jones dokázal Morisona ubránit.

Norwich má 56% úspěšnost v držení míče.

27
    Delší dobu kombinovali hráči Manchesteru United na polovině soupeře a snažili se ho ohrozit, což se nepodařilo, protože defenzivní činnost Norwich City pracuje zatím dokonale.

28
    Po přihrávce Rooneyho se dostal do zakončení Evra, který pouze nastřelil bránící hráče.

35
    Manchester United zahrával rohový kop, Nani nacentroval míč na hlavu Rooneyho, který hlavičkoval vedle pravé tyče.

38
    Do zakončení se dostal Rooney, ale jeho střela šla mimo branku.

43
    Nani přihrál Rooneymu, který hledal v pokutovém území Chicharita, ten byl ale v ofsajdovém postavení.

44
    Hráči Manchesteru kombinovali delší dobu na soupeřově straně, do zakončení se dostal Nani, který minul pravou tyč.

V prvním poločase jsme neviděli ani jednu branku. Hra je vyrovnaná. Hostující tým nechce hráče Manchesteru pustit do žádné vážnější akce. Neviděli jsme skoro žádné šance. Doufejme, že druhá polovina bude zajímavější.

46

51
    Ve velké šanci vstřelit gól se ocitl Morison, který utekl bránícím hráčům a postupoval sám na bránu, ale na poslední chvíli předvedl vynikající obranný zákrok Jones.

53
    Naniho centr zblokovala pozorná obrana.

54
    Pilkington měl velkou šanci vstřelit gól, obešel Jonese a vystřelil, ale Lindegaard míč vyrazil.

55
    V ofsajdovém postavení se vyskitl Valencia.

58
    Parkovu střelu z dálky odklidili obránci na rohový praporek.

57
    O rychlý protiútok se postaral Jones, postupoval s míčem sám, ale o míč ho pozorná obrana obrala.

63
    Hoolahan střílí, ale nepřesně.

64
    Ze hřiště odchází Nani, nahradí ho Giggs.

64
    Ze hřiště odchází také Hernández, kterého nahrazuje Welbeck.

66
    Po obrovské chybě, kterou měl na starost Valencia postupoval Pilkington sám na Lindegaarda, Lindegaard vyběhl proti Pilkingtonovi a Pilkington tak měl před sebou prázdnou bránu, zpracoval si míč a vystřelil, ale jeho střela šla mimo branku.

67
    Rooney vystřelil, ale jeho střelu zblokovala pozorná obrana.

68
    Manchester právě vstřelil branku!
    Manchester United zahrával rohový kop, jako první se dostal k míči Rooney, který hlavičkou posunul míč na ANDERSONA, ten svoji přesnou hlavičkou umístil míč do brány a posílá tak svůj tým do vedení!

71
    Žlutou kartu uviděl Welbeck.

73
    Dlouhý míč poslal Rooney na Welbecka, ten si ho však nedokázal zpracovat a tak hosté zahrávají autové vhazování.

74
    Hrací plochu opouští Bennett, nahrazuje ho Crofts.

74
    Hráči Manchesteru United měli teď obrovské štěstí, Pilkington se dostal do zakončení a orazítkoval Lindegaardovu tyč, míč se odrazil a Lindegaard tak měl co dělat, míč na poslední chvíli lapil na brankové čáře.

76
    Autor vstřelené branky Anderson je střídán, nahrazuje ho Ferdinand.

78
    Jones nacentroval míč do pokutového území, nohu natahoval osamocený Welbeck, ale míč minul.

79
    V ofsajdu se vyskytl Valencia.

80
    Velkou příležitost vstřelit gól měl Rooney, který obešel 3 obránce, z boku vystřelil a orazítkoval levou tyč.

82
    Na Rooneyho se teď zlobí Welbeck. Dlouhý míč zpracoval Rooney a postupoval sám mezi 2 obránce, místo toho, aby přihrál na volného Welbecka, tak pálil hodně mimo branku.

84
    Ve velké příležitosti se ocitl Morison, jeho střelu zblokoval Ferdinand.

85
    Ze hřiště odchází Hoolahan, kterého nahrazuje Martin.

86
    Rooney přihrával na Welbecka, který vystřelil přímo do Ruddyho náruče.

87
    Park na sebe přitáhl dva bránící hráče, přihrál do běhu na Welbecka, WELBECK natáhl svoji kopačku a míč umístil do téměř prázdné brány a pojistil tak vedení na 2:0!

89
    Vedle vystřelil Jackson.

90
    Hráči Manchesteru drží míč na svých kopačkách a snaží se tak udržet skóre 2:0.

90
    Sudí Attwell nastavuje 3 minuty.

90+1
    Hráči Norwich City zahrávali standardní situaci, ale hráči Manchesteru míč odvrátili do bezpečí.

90+2
    Dlouhý Giggsův nákop si zpracoval Rooney, asi z 30 metrů nadhodil míč nad Ruddyho, ale míč letěl těsně nad branku.

90+3
    Martin se snažil míč nacentrovat na zadní tyč, ale jeho úmysl byl spíš zklamáním.

První polovina nebyla příliš zajímavá, diváka mohla spíš nudit. Do druhého poločasu vstoupili hráči aktivněji než do poločasu prvního. Hlavně hráči Manchesteru měli obrovskou chuť vstřelit branku a tak na soupeře tlačili. V 68. minutě přišla sladká odměna a hráči Manchesteru United slavili gól. Tato branka je nakopla a snažili se přidat další, což se jim povedlo a v 87. minutě přidal branku Welbeck. Hráči Manchesteru tak zvítězili 2:0 a připsali si další 3 body. (17:55:40)