Slavia – Olomouc 1:0 (kon.) | Plzeň – Ostrava 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Č. Budějovice 0:0 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
FK Teplice
1:3 (1:1)
FK Mladá Boleslav
Neděle 02.10.2011, 17:00 • Na Stínadlech • Gambrinus liga

Po vyrovnaném poločase se nakonec hosté ve druhé půli dvakrát prosadili a vezou si tak z Teplic tři body. Pro dnešek je to ode mě vše. Děkuji za pozornost. (18:49:45)

90
    Nastavuje se jedna minuta.

90
    Poslední střídání hostujícího trenéra Koubka, Chramostu nahrazuje na hřišti Řezníček.

88
    Po centru Vůcha hlavičkoval v malém vápně Lukáš mimo branku Miroslava Millera.

87
    V dresu Mladé Boleslavi nahrazuje Jan Kysela Ondřeje Zahustela.

86
    Domácím se dnes nedaří vesměs nic, takže se žádného závěrečného tlaku asi nedočkáme.

84
    Poslední střídání domácích, Stožického nahradil Zoubele.

84
    Boleslavští drží míč daleko od své branky.

82
    Po faulu na Procházku rozehrává z vlastní poloviny brankář Miller a s rozehrávkou pochopitelně nespěchá.

79
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po kombinaci na pravé straně se míč dostal do středu vápna, kde se nacházel JAN CHRAMOSTA, a ten neměl problém uklidit míč do Grigarovy branky potřetí.

77
    Po centru z pravé strany se míč odrazil na domácí vápno, odkud Procházka pálil a jeho střelu srazili obránci na roh.

75
    Brankář Boleslavi Miller si po malé domů dovolil kličku na Andreje Keriče.

74
    Aidina Mahmutoviče střídá na hrací ploše Martin Jindráček.

73
    Centr Václava Procházky z pravé strany prolétl malým vápnem a nikdo z útočníků na něj nedosáhl.

71
    Po nadějném brejku mladoboleslavských posunul Kulič míč doprava Zahustelovi, který v dobré pozici pálil mimo.

69
    Naivní herecký pokus Vůcha vykoledovat si faul rozhodčí Bílek prokoukl.

67
    Lukáš fauloval na půli hřiště Štohanzla a může být rád, že i on neviděl žlutou kartu.

64
    Vůch získal rohový kop pro Teplice, ale zoufalým centrem ho zase pokazil.

63
    Vácal Ježdík byl po faulu jakožto třetí teplický hráč potrestán žlutou kartou.

62
    Stožického centr hledající Mahmutoviče se stal opět kořistí Petra Johany, který odkopl na roh.

61
    Neradostný průběh zápasu vyzval trenéra Radu ke střídání, Mateje Sivu nahrazuje Egon Vůch.

60
    Mahmutovič fauloval v dalším souboji Johanu, rozhodčí odpískal, ale Ljevakovič pokračoval ve hře i po odpískání, za což uviděl žlutou kartu.

59
    A následně byl potrestán žlutou kartou Aidin Mahmutovič za faul právě na Johanu.

58
    Centr Antonína Rosy odhlavičkoval Petr Johana.

56
    Ondřej Kúdela dostal žlutou kartu za bránění v rozehrávce přímého kopu.

55
    Centr z levé strany přizvedl stoper Lukáš přímo na hlavu osamoceného ONDŘEJE ZAHUSTELA, který se díky hře domácího obránce vyhnul ofsajdu a pohodlně poslal míč za Grigarova záda podruhé.

53
    Václav Procházka se na pravém křídle zbavil Rosy a pokusil se o střílený centr, který letěl příliš vysoko.

52
    Zápas dnes navštívilo 3 890 diváků.

50
    Václav Procházka zatáhl pronikajícího Ljevakoviče za dres a je třetí karetně potrestaný.

49
    Chramosta přehlavičkoval Rosu, ale před nabíhajícím Kuličem odkopl Matula do autu.

47
    Ježdík se snažil projít po pravé straně, ale pomohl si útočným faulem.

46

První poločas skončil 1:1. Začátek utkání moc fotbalové podívané nenabídl, v závěru poločasu to bylo přeci jen o poznání lepší. Na další branky si musíme počkat do druhé půle, která začne v 18:02.

44
    Velký závar v domácí šestnáctce zakončil ranou do těl hráčů Petr Johana.

41
    Teplice právě vstřelily branku!
    Stožický našel centrem hlavu MATEJE SIVY, jehož pokus ještě Miller vytáhl na břevno, ale následnou dorážku téhož hráče už pokrýt nestihl.

41
    Další faul hostů oceněný žlutou kartou, tentokrát pro Jana Štohanzla.

39
    Stožického centr z následného přímého kopu našel hlavu Štěpána Vachouška, která opět mířila těsně vedle.

38
    Faul na pronikajícího Aidina Mahmutoviče vynesl Petru Johanovi žlutou kartu.

36
    Keričův vysoký centr byl příliš jednoduchou kořistí pro Miroslava Millera.

33
    Na druhé straně Štohanzl vybojoval v souboji s Lukášem roh.

32
    Andrej Kerič vypálil bez přípravy z pětadvaceti metrů sice pěkně, ale bohužel pro domácí přesně do míst, kde stál připravený brankář Miller.

31
    Keričův centr z pravé strany na nabíhajícího Stožického letěl o deset centrimetrů výš než by bylo potřeba, a tak domácí záložník nedokázal hlavou zakončit.

30
    Půlhodina utkání je za námi, hosté vedou po jediné střele na branku 1:0. Domácím se nevede, místy jakoby nevěděli, co mají hrát.

28
    Chramosta zakombinoval se Štohanzlem, ale tomu se centr nepovedl a skončil v autu.

25
    Chramosta prohrál na levém křídle souboj s domácím stoperem Lukášem.

23
    Zraněného Lukáše Opielu střídá Jasmin Ščuk.

22
    Kerič postupoval sám na branku, obešl i brankáře Millera, ale netroufl si z úhlu do prázdné branky zakončit. Ještě přihrál Vachouškovi, který ze tří metrů netrefil branku.

19
    Stožického nákop na Mahmutoviče skončil dnes již po několikáté nerovným hlavičkovým soubojem domácího útočníka s Adrianem Rolkem. Opět vítězně pro mladoboleslavského stopera.

16
    Keričův centr z pravé strany skončil na tribuně. Útočná fáze zatím domácím příliš nefunguje.

15
    Domácí to zkouší opět dlouhým nákopem na Mahmutoviče, kterého si v pohodě pohlídal vysoký stoper Rolko.

12
    Na druhé straně se po závaru v domácím vápně dostal ke střele LUKÁŠ OPIELA a jeho nepříliš razantní pokus prošel skrz shluk obránců až za záda překvapeného Grigara.

11
    Vachoušek poslal do brejku Keriče, který přihrál před branku osamocenému Mahmutovičovi a toho vychytal výborným zákrokem Miller.

11
    Dlouhý nákop Rolka donutil domácího brankáře zahrát si daleko před pokutovým územím.

9
    Matula hledal dlouhou příhrávkou opět Aidina Mahmutoviče, nicméně obránce Procházka byl znovu proti a odkopl alespoň do autu.

6
    Vachoušek našel přihrávkou do otevřené hostující obrany nabíhajícího Mahmutoviče, ten si obhodil Rolka, ale následně ho odzbrojil Procházka.

4
    Millerův dlouhý výkop odklidil před Štohanzlem Lukáš do autu.

2
    Ježdík s Keričem vybojovali první roh pro Teplice.

1
    Dlouhý nákop Sivy našel Mahmutoviče v ofsajdu.

1

FK Teplice: Grigar - Siva, Lukáš, Matula, Rosa - Ježdík, Ljevakovič, Vachoušek, Stožický - Mahmutovič, Kerič

FK Mladá Boleslav: Miller - Procházka, Johana, Rolko, Šírl - Kúdela, Štohanzl, Opiela, Zahustel - Kulič, Chramosta

Rozhodčí: Bílek - Tacina, Santarius.

Dobré odpoledne z Teplic. Dnes odpoledne se na Stínadlech představí celek Mladé Boleslavi. Aktuálně osmý celek Gambrinus ligy uhrál minulý týden v domácím utkání s Hradcem Králové remízu 1:1. Bilance s Teplicemi však za poslední roky hovoří pro mladoboleslavské, kterí v pěti utkáních ze čtrnácti zvítězili.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.