Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (po s.n.) | Kladno – Slavia 1:4 (kon.) | Plzeň – Zlín 3:2 (po s.n.)
Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Litvínov – Třinec 0:4 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:5 (kon.)
Rytíři Kladno
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
HC Slavia Praha
Úterý 04.10.2011, 17:30 • Městský zimní stadion, Kladno (kapacita 8600) • Tipsport extraliga

59:16
    Slavia právě vstřelila branku!
    JAKUB ŠULC ve snaze zastavit útok Kladna odpálil puk od hokejky jednoho z domácích a ten se od tyčky dostal až za brankovou čáru. Branka přes půl hřiště, Slavie dnes vyhraje. Bez asistence.

58:24
    Kalla netrefil prázdnou branku!!

Chábera na lavičce, Kladno v šesti.

57:37
    Dvě minuty za hrubost dostává Tomáš Micka (SLA). Kladno si bere oddechový čas, domácím se naskýtá možná poslední šance na to, aby s výsledkem něco udělali.

50:23
    Svoboda z brejku netrefil puk po přihrávce od Čermáka!

41:40
    Jiří Vašíček (SLA) dostává dvě minuty za zdržování.

37:39
    Jaškin se dostal ke sraženému puku, ale nedokázal překonat Cháberu. Výtečně teď zasáhl kladenský brankář.

37:00
    Slavia přesilovku využívá a při tom, jak se Kladno zvedlo herně, je tato branka pro hosty nesmírně důležitá. Svoboda z čáry našel u druhé tyčky stojícího TOMÁŠE KŮRKU, který se trefil znamenitě nad rameno Chábery. Asistence: Tomáš Svoboda, Vladimír Růžička.

35:41
    Pavel Patera (KLA) dostává dvě minuty za sekání.

Sklenář střelou na vyrážečku neuspěl. Chábera zasahuje.

29:45
    Sklenář ujížděl Nedvědovi, který ho zahákoval a je tady trestné střílení.

28:34
    Lepine výborně zavezl puk před branku, kde byli domácí vždy o chvilku později než Slávisté.

27:48
    Dvě minuty za podražení si jde odpykat Miloslav Čermák (SLA).

25:53
    Několik sporných momentů a poté vyloučení, o kterém není sporu. Lukáš Špelda vyhodil puk do hlediště a dostává dvě minuty.

24:09
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Nejúdernější lajna Kladna se znovu prosazuje. MICHAL DRAGOUN vybojoval puk na vlastní modré, poté rozehrál do strany na Hovorku a sám si najel před branku, kam puk od slovenského spoluhráče dostal zpátky a nadvakrát překonal Kopřivu - 1:2! Asistence: Marek Hovorka.

18:28
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává Tomáš Svoboda (SLA).

15:30
    První přesilovku si zahraje Kladno. Jakub Sklenář (SLA) dostává dvě minuty za držení hole.

13:38
    A Slavia odskakuje na rozdíl dvou branek. Po přiťuknutí Hertla se za obranu Kladna dostal PETR KALUS a střelou podél Chábery zvyšuje náskok Slavie na 0:2! Asistence: Tomáš Hertl, Jakub Krejčík.

12:18
    Petr Kafka dostává dvě minuty za vysokou hůl. Výrok sudího moc nechápu, faul byl, o tom žádná, ale kdyby se pískalo to, že Roth jednoznačně chytil puk do rukavice, k podobnému zákroku by ani nedošlo.

09:35
    Útočný faul odpískali rozhodčí Jiřímu Kuchlerovi (KLA), který dostal dvě minuty za vysokou hůl.

08:48
    Neskutečnou branku vstřelili hosté! Puk se od zadního mantinelu po nahození TOMÁŠE HERTLA odrazil zpět do brankoviště a překvapený Chábera si ho nešťastně kopl do branky - 0:1! Opravdu neuvěřitelný gól.

07:08
    Valský si hezky vybruslil od mantinelu a dostal se před obránce. Jeho střelu zkrotil Kopřiva. První velká šance dnešního zápasu.

03:05
    Máme tady první vyloučení, dvě minuty za držení hole pro Antonína Melku (KLA). Slavii čeká první přesilová hra.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 25. Dragoun (Hovorka) - 9. Hertl, 14. Kalus (Hertl, Krejčík), 37. Kůrka (Svoboda, V. Růžička), 60. Šulc

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Růžička, Lepine, Toman, Nedvěd, L. Procházka, Piskáček - Hlaváč, Patera, Bicek - Hovorka, Dragoun, Kalla - Bílek, Lukáč, Kuchler - Knotek, Melka, Kafka - Valský.
    HC Slavia Praha: Kopřiva (Slipčenko) - Šulc, Kuboš, Vašíček, Roth, Krejčík, Kolařík, Špelda - Svoboda, Růžička, Tomica - Kůrka, Sklenář, Doležal - Micka, Jelínek, Poletín - Jaškin, Hertl, Čermák - Kalus.

Rozhodčí: Lacina, Smitka - Rozlílek, Horinek