HC Litvínov – HC Kladno 5:1 (kon.) | Liberec – Letňany 4:3 (po s.n.) | PZ Kladno – Chomutov 1:7 (kon.)
Vsetín – Zlín 3:7 (kon.) | Plzeň – Sparta 4:3 (po s.n.) | K. Vary – Slavia 1:2 (po s.n.)
Pardubice – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Motor ČB 5:6 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Písek 4:3 (po s.n.)
Třinec – Vítkovice 0:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 3:5 (kon.) | Havířov – Jihlava 3:2 (po pr.)
po s.n.
HC Škoda Plzeň
4:3 (2:2, 1:1, 0:0)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 06.10.2011, 17:00Extraliga staršího dorostu

65:00
    Plzeň právě vstřelila branku! Rozhodující nájezd obstaral Dominik Kubalík a domácí tak ukořistili z dnešního zápasu i druhý bod.

.. a krásnou kličkou a la Forsberg posílá Indiány do vedení. 1:0.

56:20
    Jeden z rozhodčích odpískal ofsajd, ale druhý dodal vyloučení pro jednoho z plzeňských. Nevěděl, ale přesně kdo fauloval, a tak si dvě minuty za sekání odsedí Mašek (PLZ).

53:05
    Obrovská šance hostů. Z chumlu několika hráčů před Karafiátem vyletěl puk a trefil tyčku plzeňské branky. Poté následovala menší potyčka a ošetřování plzeňského brankáře.

51:51
    Dominik Kubalík (PLZ) si odsedí dvě minuty za hrubost.

46:22
    Kepka si nabruslil před Neužila, ale rychlou přihrávku nedokázal usměrnit do sparťanské brány. Indiáni teď svého soupeře přehrávají.

38:04
    Sparta právě vstřelila branku!
    Krátce po vypršení hostující přesilovky vyrovnávají hosté díky důrazu VÁCLAVA KRUDENCE. 3:3! Asistence: Jan Hemr, Martin Bartoš.

35:59
    Jan Holý (PLZ) si odsedí dvě minuty za zdržování hry, poté co vyhodil puk mimo hřiště.

30:45
    Plzeň právě vstřelila branku! Indiáni otáčí vývoj utkání. Rychle po vhazování se dostal mezi kruhy JAN HOLÝ a dokonal plzeňský obrat. 3:2! Asistence: Vojtěch Tulačka.

30:41
    Další strkanice před Langerem končí dalšími tresty. 2 minuty dostávají Preševa (SPA) a Zimmermann (PLZ).

28:39
    Plzeň se po dlouhé době dostala k puku a hned přišla obrovská šance. Dominik Kubalík střílel po rychlé přihrávce před brankou, ale Langer se stihl zázračně přesunout.

21:01
    Hemr (SPA) si odsedí dvě minuty za držení.

14:26
    Matyáš Kubík (PLZ) dostal dvě minuty za podražení. Hraje se 4 na 3.

13:00
    Jan Hemr (SPA) a Filip Mašek (PLZ) dostali 2 minuty za hrubost.

11:08
    Plzeň právě vstřelila branku! Plzeň využívá přesilovku. Po precizní ráně z úhlu od DOMINIKA KUBALÍKA je vyrovnáno. 2:2! Asistence: Michal Moravčík, Vojtěch Tulačka

10:39
    Tomáš Brém (SPA) si odsedí dvě minuty za podražení.

9:58
    Plzeň právě vstřelila branku! JOSEF ZIMMERMANN přesným zásahem snižuje na 1:2. Asistence: Jiří Kepka.

8:20
    Martin Reway dostal od Pokorného nabito před prázdnou branku, ale Karafiát jeho střelu perfektním přesunem vytěsnil.

6:37
    Z blízkosti se prosadil opět MARTIN REWAY, který se nerušeně dostal s pukem až do předbrankového prostoru. 0:2! Asistence: Dominik Pokorný.

2:47
    Po obrovské hrubce Moravčíka v rozehrávce je tu první gól. V oslabení se prosadil MARTIN REWAY. 0:1! Bez asistence.

1:48
    Za podražení si jde sednout na dvě minuty Široký (SPA).

Marek Kratochvíl

Branky a nahrávky: 10. Zimmermann (Kepka), 12. Kubalík (Moravčík, Tulačka), 31. Holý (Tulačka), 65. Kubalík - 3. Reway, 7. Reway (Pokorný), 39. Krudenc (Hemr , Bartoš)

HC Škoda Plzeň: Karafiát, Kuneš - Němeček, Kubík, Šmíd, Lobo, Sladký, Šimandl, Moravčík, Mašek, Andrlík, Holý, Zimmermann, Polata, Kubalík, Uhlík, Přikryl, Tulačka, Beneš, Ryba, Kepka
    HC Sparta Praha: Langer, Neužil - Horevaj, Kliment, Keller, Hemr, Reway, Bartoš, Klindera, Brém, Vacek, Pokorný, Oždian, Pulkrab, Preševa, Krudenc, Široký

Rozhodčí: Pressl - Rubáš, Tvrdík