Leverkusen – Valencia 2:1 (kon.) | Chelsea – Genk 5:0 (kon.) | Porto – APOEL 1:1 (kon.)
Šachtar – Zenit 2:2 (kon.) | AC Milán – BATE 2:0 (kon.) | Barcelona – Plzeň 2:0 (kon.)
Olympiakos – Dortmund 3:1 (kon.) | Marseille – Arsenal 0:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
2:1 (0:1)
Valencia CF
Středa 19.10.2011, 20:45 • BayArena, Leverkusen • Liga mistrů

56
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Bayer Leverkusen naprosto změnil svůj styl hry od druhého poločasu a během čtyř minut obrací skóre utkání. Michael Ballack dlouhým pasem vysunul na zteč SIDNEYHO SAMA, který ranou ke vzdálenější tyči překonal smutného brankáře Valencie - 2:1!

52
    A z první akce Leverkusenu ve druhé půli přišlo vyrovnání! Centr z levé strany propadl až k ANDRE SCHÜRRLEMU, který ho z první napálil přesně k pravé tyči! Diego Alves byl bezmocný - 1:1!

24
    Valencia právě vstřelila branku!
    Domácí si za svoji pasivitu rozhodně zasloužili potrestání a to přišlo! Soldado dostal míč na levou stranu, uvolnil se a odcentroval po zemi přímo na nohu JONASE, který jen lehce poslal míč za záda bezmocného Lena - 0:1!