Motor ČB – Jihlava 3:4 (po s.n.) | Liberec – Plzeň 4:5 (kon.) | HC Kladno – Sparta 4:8 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – K. Vary 2:4 (kon.)
Slavia – Pardubice 4:5 (po pr.) | Znojmo – Zlín 3:8 (kon.) | Třinec – Olomouc 1:2 (kon.)
HC Litvínov
2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 20.10.2011, 18:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů

59:31
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté potvrzují své vítězství. Rozhodující branku vstřelil FILIP WINKLER!
    Asistence: Vojtěch Tomeček, Jaromír Kverka

58:39
    Domácí se i přes početní nevýhodu snaží v útočném pásmu.

57:20
    Vyloučen Hora na dvě minuty! Domácí se dostávají do prekérní situace, přesně tohle vůbec nepotřebovali!

55:55
    Litvínov právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ JURČÍK dává naději domácí VERVĚ.
    Bez asistence

55:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Branku vstřelil OTO TÁBORSKÝ!
    Asistence: Aleš Půlpán

50:33
    Konečně domácím přálo více štěstí než v předchozích minutách zápasu. JAKUB ŠRÁMEK zvyšuje šance domácích na výhru. Teď už stačí jen vyrovnat!
    Asistence: Ondřej Jurčík

48:45
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté ještě víc znesnadili šance domácích a zvyšují na 2:0.

44:48
    Ve velké šanci Zadražil, ale puk skončil mimo branku.

43:17
    Hosté se hned po vhazování dostali k puku a jeli na bránu, Koblasa vystřelil, ale Nechvátal byl pozorný.

39:27
    Nakonec vyloučen Bittner na dvě minuty za nedovolené bránění.

36:53
    Velká šance Kasala, Habal si ji ale pohlídal.

36:00
    Vyloučen hostující Tomeček. Hraje se 4 na 4.

35:31
    Vyloučen domácí Hora na dvě minuty za nedovolené bránění.

34:27
    Smolka ve velké šanci! Bohužel trefil jen bránícího protihráče.

29:50
    Vyloučen hráč hostů Schusser na dvě minuty za hru vysokou holí. Domácí mají možnost vyrovnat stav utkání.

28:11
    JAROMÍR KVERKA ze středu modré poslal krásnou střelu, na kterou Nechvátal bohužel nenašel recept. Hosté se dostávají do vedení!
    Asistence: Jan Urbančok

23:49
    Vyloučen hráč hostů Urbančok na dvě minuty za vražení na hrazení.

21:05
    Šrámek si objel pár hráčů a jel sám, bohužel mu těsně před bránou puk vyrazil Urbančok.

19:30
    Procházka se dostal až před bránu, vystřelil, ale hostující brankář se měl na pozoru.

9:57
    Troška měl před sebou prázdnou branku, ale Nechvátal předvedl vynikající zákrok! Na poslední chvíli se stačil přesunout na druhou stranu branky a vyrazil betonem.

8:06
    Vyloučen domácí Trübenekr na dvě minuty za podražení, hosté si tak zahrají první přesilovou hru.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 51. Šrámek (Jurčík), 56. Jurčík - 29. Kverka (Urbančok), 49. .., 56. Táborský (Půlpán), 60. Winkler (Tomeček , Kverka)

HC Litvínov: Nechvátal (Horák) - Čejka, Havelka, Jurčík, Kokeš, Bittner, Šrámek, Mackal, Zdeněk, Kasal, Písařík, Šalka, Procházka, Průša, Hora, Malec, Ejem, Trübenekr, Švarc, Smolka
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (Rauscher) - Urbančok, Tomeček, Vrána, Valeš, Novák, Šik, Kubáč, Troška, Svoboda, Koblasa, Winkler, Korytko, Schusser, Švec, Táborský, Kverka, Funk, Zadražil, Gombár, Půlpán

Rozhodčí: Witerle, Vasjuk, Ruchař