Hr. Králové – Kobra 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Warriors Brno 6:4 (kon.) | Frýdek-M. – Šumperk 6:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – V.Popovice 5:4 (kon.) | Litoměřice – Klatovy 5:5 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
5:5 (2:2, 2:2, 1:1)
HC Klatovy
Pátek 21.10.2011, 19:00 • Kalich Arena • Liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

HC Stadion Litoměřice: Bursa, Michajlov M. - Hříbal, Michajlov Š., Pojezný, Racek, Gillak, Opava, Beránek, Náprstek, Cerman, Novotný, Svatý, Nenadál, Pavlata, Rusý, Vařečka, Purma, Rosa, Topol

SHC Klatovy: Hubáček, Smejkal - Švihla, Flek, Bastl, Vraný, Svoboda, Mrázek, Šrámek, Nauš, Pitel, Kulhánek, Babka, Kolařík, Soupír, Fait, Malý, Farný

00:01

0:20
    Hostující Kolařík dostal hned v úvodu přihrávku před prázdnou bránu! Pokusil se o střelu do protipohybu, ale Bursa měl svůj beton připravený.

2:00
    Hosté dlouho obléhali litoměřické obranné pásmo. Akci zakončoval opět Kolařík, jeho střelu Bursa musel tentokrát vyrazit ramenem.

3:00
    Litoměřice se nemohou dostat z tlaku. Svobodova střela ale mířila jen doprostřed brány.

3:23
    Klatovy právě vstřelily branku!

ONDŘEJ MALÝ nahodil kotouč před bránu a jeden z litoměřických obránců si srazil kotouč sám do sítě.

4:40
    Cerman stál před odkrytou bránou, ale kotouč mu šel na brusle a hosté v zápětí raději vyhazují na zakázané uvolnění.

5:36

ONDŘEJ MALÝ dostal puk od tyče k tyči od Jakuba Kolaříka a krásně zvedl puk do horního růžku Bursovi brány.

6:20
    Vyloučen jeden z domácích za podražení na 2 minuty. Jméno upřesníme.

7:09
    Kulhánek dvakrát nebezpečně střílel od modré, poprvé minul a podruhé vymetl Bursovu lapačku.

7:21
    Vyloučen obránce hostů Bastl na 2 minuty za hákování.

8:10
    Hra 4na4 více vychází domácím, ale žádnou nebezpečnou šanci si nevytvořili. Domácí Vařečka už se vrací z trestné lavice.

9:21
    Oba týmy hrají v plném počtu.

9:53
    Vyloučen hráč domácích Novotný na 2 minuty za držení. Klatovy jsou v první půlce první třetiny jasně lepším týmem.

10:15
    A málem druhý vlastní gól domácích. Tentokrát ovšem Bursa dokázal sklapnout betony včas.

11:53
    Hosté v téhle přesilovce vůbec nezazářili a domácí jsou již v plném počtu.

13:13
    Litoměřice právě vstřelily branku!

Hosté jakoby přestali hrát a domácí snižují. JAN SVATÝ jel se spoluhráčem 2na1, chtěl přihrávat, ale jeden z hostujících obránců si srazil kotouč do vlastní sítě.

14:06
    Gól Litoměřic domácí nakopl a ženou se za vyrovnáním.

14:09

Jeden z hostujících obránců po buly nepochopitelně přihrál VÁCLAVU RACKOVI přímo před bránu, ten si parádně potáhl puk do backhandu a zavěsil za bezmocného Hubáčka.

16:00
    Domácí teď Klatovy jednoznačně přehrávají, ale nemohou se dostat do gólové šance.

16:11
    Svou vlastní chybu musel Svatý řešit faulem a dává Klatovům šanci na získání vedení. K tomu ještě dostal osobní trest.

16:48
    Přesilovka hostů netrvala dlouho. Na trestnou lavici si jde odpočinout Farný na 2 minuty za nedovolené bránění v útočném pásmu hostů.

17:29
    Na ledě zůstal chvíli ležet hostující střelec dvou gólů Malý, ale rychle se znovu zvedá. Nepochopitelně se vhazuje v obranném pásmu Litoměřic.

18:11

18:48
    Hosté zkrácené oslabení v klidu ubránili.

19:36
    Domácí Cerman vyloučen na 2 minuty za hákování.

20:00

20:01

20:42
    Hosté pokračují v přesilovce z první části, ovšem jejich hra je velmi nepřesná. Rozhodčí jejich trápení ukončil odpískaným offsidem.

21:20
    V oslabení ujeli dva domácí hokejisté. Po přihrávce zakončoval Racek, ale trefil se přesně doprostřed brány.

21:36

22:31
    Do brejku ujel Radek Rusý, nic moc nevymýšlel a pokusil se vystřelit nad Hubáčkovu lapačku. Ten jí ovšem famózně vymrštil a puk lapil.

23:13
    Zakázané uvolnění hostů. Po skvělém nástupu do druhé třetiny začíná jejich aktivita opadávat.

24:09

ŠIMON NÁPRSTEK se natlačil od modré až před bránu a lehkým backhandovým nahozením překonává Hubáčka. Tento gól si bude Hubáček hodně vyčítat, jeho beton tam byl, ale špatně sklopený.

26:15
    Racek je dnes velmi aktivní. Sám si vybojoval brejk, ale byl tísněný a jeho pokus mezi betony nebyl dost razantní. Pak ještě plácl backhandem do puku, ale tato střela už neměla šanci na úspěch žádnou.

27:27
    Hosté se sice snaží o vyrovnání, ale jejich hra je plná nepřesností. Teď vyhodili velmi zbytečně na zakázané uvolnění.

28:18
    Racek teď znovu v akci. Tentokrát tečoval střelu od modré, ale Hubáček si místo mezi svými betony pohlídal.

28:45
    Zdá se to až neuvěřitelné, ale po 2 vlastních gólech se mohl k nešťastným obráncům připsat i hostující Mrázek. Hubáček ale i přes tři inkasované góly chytá přesvědčivě.

30:16
    Hosté se snaží o vyrovnání, ale šance mají domácí. Teď Radek Rusý sám obehrál obránce a rozhodl se pro rychlou střelu zápěstím, ta ovšem skončila na hrudi Hubáčka.

30:27
    Hubáček teď dostal střelou z první ze dvou metrů tvrdou ránu do krků. Je otřesený, ale bude pokračovat.

30:44
    Vyloučen hostující Flek na 2 minuty za držení. Objektivně ale musím říct, že tento zákrok byl od hostujícího beka čistý.

32:00
    Teď se v oslabení dostal až před bránu Svoboda, ale jeho střelu do růžku famózním zákrokem vyráží vyrážečkou Bursa. Přesilovka domácím vůbec nevychází.

33:36
    Hosté v plném počtu dlouho hrát nebudou, na 2 minuty si de sednout Fait za držení. Litoměřice tak mají šanci na reparát.

34:41

Jako bych to neříkal. Jakub Flek přihrál v situaci 2na1 JAKUBU KOLAŘÍKOVI a ten o 2 tyče do protipohybu Bursy vyrovnává!

35:04

A už domácí znovu vedou. Přesilovku po samostatném úniku proměnil ŠIMON NÁPRSTEK.

35:31

DOMINIK VRANÝ dostal puk před bránu a backhandem znovu vyrovnává.

36:53
    Teď se hra trochu sklidnila. U puku jsou více domácí, kteří se snaží dostat se znovu do vedení. K některým gólům budou asistenci připsány po zápase.

37:30
    Málem jsem to zakřikl. Po střele hostujícího Kulhánka z mezikruží zazvonila pravá tyč Bursovi brány.

38:36
    Vyloučen domácí Šimon Náprstek na 2 minuty za vražení na hrazení. Tentokrát musím stát při domácích, podobných zákroků tu již bylo mnohem více, rozhodčí se nejspíš snaží pouze uklidnit hru.

39:48
    Na 2 minuty vyloučen hostující útočník Malý na 2 minuty za zbytečné podražení v útočném pásmu.

40:00

40:01

40:36

41:48
    Domácí ve zkrácené přesilovce nic nevymysleli a oba týmy jsou v plném počtu.

42:30

Ondřej Malý střílel od modré, puk se odrazil od pleksiskla zpět před bránu a puk do odkryté brány dorážel PETR MRÁZEK.

43:03
    Domácí Nenadál vyloučen 5 minut plus do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku. Flek musel být ošetřován a po pár minutách odjíždí s bolestivou grimasou v obličeji na střídačku. Nikdo z domácích neprotestuje, vědí, že tento zákrok byl nepřiměřený a odsouzený beze slova odešel do kabin.

45:03
    Domácí jdou na 2 minuty do tří. Vyloučen je Náprstek na 2 minuty za sekání!

45:03
    Domácí si berou oddechový čas.

45:30
    Domácí zatím v klidu brání. Přesilovka 5na4 šla hostům lépe.

46:00
    Stále ani jedna střela na branku.

47:03
    Domácí hrají se čtyřmi hráči na ledě. V dvojnásobném oslabení nemusel Bursa ani jednou zasahovat.

47:49
    První jednoduchá střela v podání hostů od vyloučení Náprstka.

48:49
    Domácí budou hrát přesilovku. Za sekání vyloučen Mrázek.

50:00
    Ani domácím se přesilovka vůbec nedaří.

50:30
    Domácí zatím nevystřelili na branku.

51:08
    Vyloučen hostující Farný na 2 minuty za podražení.

52:36

Daniel Opava nahodil, puk se odrazil od hrazení a JAKUB POJEZNÝ dorazil puk do odkryté brány. Vyrovnáno.

53:10
    Hosté se pokusí znovu získat vedení na svou stranu. Vyloučen hráč domácích David Keltner na 2 minuty za podražení.

53:50
    Kulhánek vyslal na Bursu tvrdou střelu od modré, ta ovšem mířila přímo doprostřed a Bursa tak s ní neměl žádný problém.

54:56
    Vyloučen hostující hráč Mrázek na 2 minuty za podražení. Šance pro domácí. Jejich přesilovka začne za 14 vteřin.

56:00
    Hosté vyhazují.

56:56
    Další špatná přesilová hra z pohledu domácích.

57:19
    Kolařík se probojoval až před Bursu, ale střílel přesně do středu terče.

58:30
    Všichni hráči se teď zdají unavení a navíc hrají velmi opatrně. Vše směřuje k prodloužení.

59:06
    Hosté se teď oprávněně zlobí. Jeden z obránců přikryl kotouč na brankovišti.

59:06
    Za vzájemnou potyčku vyloučen Novotný a Soupír. Bude se hrát 4na4.

59:40
    Vyloučen hostující Svoboda na 2 minuty za úder loktem. Oddechový čas.

60:00

Zápas tak končí zaslouženou remízou. (21:12:30)

Jakub Šperk

Branky a nahrávky: 14. Svatý (Rusý), 15. Racek, 25. Náprstek, 36. Náprstek (Svatý), 53. Pojezný (Opava, Racek) - 4. Malý (Mrázek), 6. Malý (Flek, Kolařík), 35. Kolařík (Flek), 36. Vraný (Nauš), 43. Mrázek (Malý, Svoboda)