Hr. Králové – Slovácko 0:1 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Plzeň – Žižkov 4:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Bohemians 1905 2:0 (kon.)
FC Hradec Králové
0:1 (0:1)
1.FC Slovácko
Neděle 23.10.2011, 15:00Gambrinus liga

90+1
    Ještě jedno střídání. Milan Kerbr se na plac podívá na pár minutek, když nahrazuje Libora Doška.

86
    Hosté takticky střídají. Hřiště opouští autor první branky Vít Valenta, jehož nahradí Petr Reinberk.

79
    A poslední možnost střídání domácí také využívají. Tomáš Rezek okusí zápasové tempo, když vystřídá Marka Plašila.

70
    I Miroslav Soukup se odhodlal ke střídání. Ze hry odstupuje Václav Ondřejka a na jeho místo jde Lukáš Fujerik.

60
    Václav Kotal reaguje na nepříznivý vývoj zápasu. Do hřiště posílá Radka Gulajeva, jenž nahradí Jiřího Poděbradského.

46
    Jedna změna, která se udála v poločase. Za domácí do druhé půli nenastoupí Radek Hochmeister, jenž přepustil své místo Vojtěchu Štěpánovi.