Liberec – Sparta 5:4 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 1:6 (kon.) | Třinec – Motor ČB 3:6 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 3:2 (kon.) | Pardubice – K. Vary 3:4 (po s.n.)
po s.n.
HC Dynamo Pardubice
3:4 (0:2, 0:1, 3:0 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 28.10.2011, 18:10 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

49:07
    V poskytnuté výhodě se středem obrany domácích dostal do zakončení Dej, ale lapačka Růžičky jeho slušnou ránu zastavuje. Hosté si přesto zahrají přesilovou hru, když dvě minuty dostává za krosček Jan Starý.

44:29
    Situace se pro domácí ještě zlepší, protože dvě minuty z ahru vysokou holí vidí David Nosek.

44:00
    Velká šance domácích! Nahození Drtiny končí na pravé tyči hostující branky. Následný marný pokus o doražení kotouče se domácím nepovedl, ale přesto si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty dostává za hákování Travis Gawryletz.

39:28
    Přesilovka pro domácí tým. Dvě minuty dostává za hrubost František Skladaný.

28:54
    Domácím ujížděl jeden z hostující forvardů do zakončení a Benák musel faulovat. Zadák Pardubic dostává dvě minuty za hákování.

25:05
    Aleš Píša dostává dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí.

24:42
    Přesilovka pro Energii. Dvě minuty dostává za hákování Daniel Rákos.

17:58
    Jan Kolář I se od levého mantinelu krásně protáhl hostující obranou a šel do zakočení. V něm i přes faul zakončil, ale Salfický vyráží. Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Michal Gulaši.

11:28
    Přesilovka pro Karlovy Vary. Dvě minuty dostává Marek Drtina za podražení.

05:11
    Přesilovka pro domácí tým. Dvě minuty za podražení dostává Pavel Kuběna.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 42. Kousal (Benák), 53. Buchtele, 60. Starý (Kolář I, Bartek) - 4. Skuhravý (Gawryletz), 15. Dej (Melenovský), 27. Kumstát (Pech, Košťál), 65. Zaťovič

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Píša, Kolář II, Sičák, Kočí, Benák, Boser, Drtina – Kolář I, Koukal, Starý – T. Nosek, Elkins, Bartek – Sim, Nahodil, Rákos – Kousal, Radil, Buchtele

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina

HC Energie Karlovy Vary: Salfický (Závorka) – Gulaši, D. Nosek, Rohan, Bombic, Mocek, Gawryletz, Gründling, Přindiš – Košťál, Pech, Kumstát – Mikeska, Skuhravý, Zaťovič – Skladaný, Melenovský, Dej – Kuběna, Kupec, Zucker

Trenéři: Václav Baďouček, Martin Pešout a Pavel Kněžický

Rozhodčí: Minář, Trombík - Barvíř, Blümel