Sparta – Pardubice 4:1 (kon.) | Slavia – Motor ČB 0:3 (kon.) | Zlín – Třinec 1:2 (po s.n.)
Vítkovice – Liberec 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 5:1 (kon.)
HC Sparta Praha
4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 30.10.2011, 15:40 • Tesla Arena, Holešovice, Praha • Tipsport extraliga

48:37
    Ivan Rachůnek vyhodil puk z obranného pásma do hlediště, za což se mu právem udělují dvě trestné minuty, Pardubičtí si zahrají přesilovku.

44:47
    Pardubické hráče čeká oslabení. Jonathan Sim dnes potřetí na trestné lavici, vyloučen za podražení.

39:00
    Za zmiňovaný prohřešek proti pravidlům odchází pykat kapitán Petr Koukal.

31:34
    A bude se vylučovat. Semorád fauloval loktem. Spartu čeká dvouminutová přesilovka.

26:46
    Hosté si nakonec vykoledovali faul. Za vysokou hůl odchází na trestnou lavici Michal Sersen.

16:02
    Ke konci první dvacetiminutovky se ještě bude vylučovat. Jonathan Sim znovu vyloučen, tentokrát za podražení.

11:16
    Dvojité vylouční na hostující straně! Vyloučeni Rákos za sekání a Sim za hákování. Za třináct sekund tak domácí čeká přesilovka pět na tři. Bude skutečně dlouhá.

9:29
    Pardubickou ofenzívu teď čeká jednačtyřicet vteřin dvojnásobné přesilovky. Provinil se Tomáš Rachůnek - vysoká hůl.

8:10
    Přichází šance na vyrovnání. Na trestnou lavici právě teď odjíždí pomalým krokem domácí obránce Radek Philipp. Verdikt: Dvě minuty za hákování.

1:28
    A je tu první vyloučení zápasu. Přesilovou hru si po nebezpečné hře vysokou holí Yoricka Treille zahrají Pardubice.

Oliver Sálus

Branky a nahrávky: 6. Ton (Tenkrát, Bližňák ), 18. Tenkrát (Broš, Ton), 20. Foster (Treille Y.), 57. Rachůnek T. - 21. Kousal (Buchtele)

HC Sparta Praha: Falter (Pöpperle) - Jan Hanzlík, Sersen, David Kočí, Milam, Philipp, Kučný, Husák – Jánský, Broš, I. Rachůnek - Tenkrát, Bližňák, Ton - Y. Treille, Foster, T. Rachůnek - Žálčík, Pacovský, Forman - Přibyl. Trenéři: Jandač, Žemlička a Martinec.
    HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Píša, Kolář II, Sičák, Václav Kočí, Benák, Borer, Drtina – Kolář I, Koukal, Starý - T. Nosek, Kousal, Buchtele - Elkins, Sim, Rákos - Nahodil, Radil, Semorád. Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina.