Spišská N. Ves – Trebišov 3:1 (kon.) | Trnava – Púchov 3:2 (kon.) | Prešov – Michalovce 4:2 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Senica 7:1 (kon.) | Piešťany – Pov. Bystrica 5:4 (kon.) | Detva – Bardejov 3:2 (po s.n.)
HK Spišská Nová Ves
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
HK STEEL TEAM Trebišov
sk Pátek 04.11.2011, 17:00 • Spišská Nová Ves • 1. liga (SR)

Skončilo východniarske derby, ktorý si však takýto prívlastok zďaleka nezaslúžilo. Len v prvej tretine diváci videli dobrý hokej. Potom hra upadla do priemeru a v nasledujúcich tretinách to bol už len hokejový odvar. Spišiakov môže tešiť výsledok, ale herný prejav mohol byť lepší. (19:02:43)

60:00

59:26
    Smik už je naspäť v bráne.

59:26
    Vylúčený hráč Trebišova Koky, plus osobný trest do konca zápasu.

59:17
    Zaujímavé vylúčenie - brankár Chovan dostal dve minúty za zdržiavanie hry. Trest za neho odsedí Vartovník. Trebišov odvolal brankára.

59:12
    Očakáva sa záverečný tlak Trebišova, ale ten akosi neprichádza.

56:30
    Náznak gólovej príležitosti, ale Opatovského strela v Smikovej sieti neskončila.

56:32
    Rozháraná hra z oboch strán. Domáci sa snažila zakombinovať v útoku, no vôbec sa im to nedarí.

55:21
    Spišiaci sa viac vysunuli dopredu, pozorne bránia a Trebišovčania majú problém dostať sa do útoku.

53:57
    Opatovského individuálna akcia neskončila gólom, puk letel nad bránu.

52:19
    Ďalšia nevyužitá presilovka Spišskej Novej Vsi. Domáci naďalej ostávajú pred Smikovou bránou.

52:12
    Hostia v plnom počte.

50:38
    Konečne dobre zahraná presilovka Spišskej Novej Vsi. Dobre zasiahol brankár hostí Smik.

50:12
    Vylúčený hráč hostí Pisio za držanie protihráča.

49:27
    Trebišovčania to nevzdávajú, sú aktívni a stále nebezpečne podkurujú domácej obrane.

47:54
    Domáci v plnom počte.

45:54
    Vylúčený domáci hráč Majeský.

45:26
    Trebišov hrá s piatimi hráčmi, Smik musel zasahovať. Hostia sa presunuli do útočného pásma.