Třinec – Litvínov 7:3 (kon.) | Kladno – Slavia 5:1 (kon.) | Zlín – Plzeň 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 3:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 0:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:0 (kon.)
Motor ČB – Liberec 2:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:4 (0:0, 3:1, 0:3)
HC Dynamo Pardubice
Středa 16.11.2011, 17:30Tipsport extraliga

47:36
    Hosté opět v oslabení. Aleš Píša (PCE) už sedí na trestné lavici - 2 minuty, sekání.

42:52
    ... a Boleslav také. Steven Goertzen (MBL), 2 minuty za hrubost.

41:06
    No tak takhle si asi Pardubice nástup do třetí třetiny nepředstavovaly. Na 98 sekund jdou po faulu Vladimíra Sičáka (PCE) do tří.

40:44
    Podkonický si mohl klidně připsat druhý zářez! Jenže byl před brankovištěm faulován a sotva se tak na led vrátil Drtina, už zase jsou hosté v oslabení - Václav Kočí (PCE), 2 minuty, podražení.

38:41
    Marek Drtina (PCE) natlačil do branky Podkonického, který číhal na přihrávku. Jsou z toho pro něj 2 minuty za nedovolené bránění.

36:40
    Atak na druhou branku končí faulem Mozíka (MBL) - 2 minuty, držení.

33:07
    Zohorna posílá kotouč příliš vysoko a rozhodčí "konečně" vylučuje jen na jedné straně. Baldwin (MBL) to odnáší za hákování.

31:47
    A zase vyloučení na obou stranách. Pavel Brendl (PCE) - 2 minuty za sekání, Petr Chaloupka (MBL) - 2 za vražení.

28:47
    A rozhodčí to znovu bere po dvou. Jaroslav Balaštík (MBL) a Robert Kousal (PCE). Oba za sekání.

27:37
    Gord Baldwin (MBL) a Jan Kolář I (PCE) dostávají 2 minuty za vysokou hůl.

23:06
    Na straně Boleslavi je živo. Tentokrát na trestné lavici. Steven Goertzen (MBL) fasuje 2 minuty za podražení.

20:42
    Jan Kolář II (PCE) - 2 minuty za zdržování hry.

18:18
    Konečně trochu vytržení z letargie. Mikulík se uvolnil podél mantinelu a Růžička nedokázal puk zachytit. Krom toho si ještě pardubický brankář hodně vyjel z branky a může tak být jenom rád, že jeho kolega Vladimír Sičák (PCE) fauloval Balaštíka, který mohl puk poslat do prázdné.

12:27
    Boleslav si zahraje první přesilovku. Vyloučen Jan Kolář I (PCE) - 2 minuty, podražení.

4:57
    První vyloučení zápasu. Tomáš Beňovič (MBL) - 2 minuty za držení.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 22. Balaštík (Hay, Chaloupka), 23. Demel, 38. Podkonický (Chaloupka) - 38. Kolář I (Starý, Brendl), 49. Buchtele, 7. Kolář I (Koukal, Kočí), 59. Brendl (Kolář I, Koukal)

BK Mladá Boleslav: Valent (Hübl) - Rýgl, Dudáš, Hay, Baldwin, Mozík, Beňovič, Žabka, Chaloupka - Balaštík, Bahenský, Demel, Loskot, Stieler, Svačina, Goertzen, Mikulík, Podkonický, Tomas, Vrbata, Jiránek
    HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) - Sičák, Kočí, Benák, Píša, Kolář II, Drtina, Borer - Sim, Bartek, Starý, Brendl, Elkins, Koukal, Buchtele, Kolář I, Rákos, Zohorna, Kousal, Nosek

Rozhodčí: Hodek, Turčan - Podrazil, Kajínek