Třinec – Litvínov 7:3 (kon.) | Kladno – Slavia 5:1 (kon.) | Zlín – Plzeň 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 3:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 0:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:0 (kon.)
Motor ČB – Liberec 2:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
HC Sparta Praha
Středa 16.11.2011, 18:00Tipsport extraliga

58:55
    Vyloučen Patrik Husák (SPA) za podražení.

54:20
    David Nosek (KVA) vyloučen za nedovolené bránění.

44:26
    S vyloučeními se roztrhl pytel. Další kdo bude dělat záplatu je Petr Ton (SPA), který byl potrestán za vysokou hůl.

42:40
    Vyloučení i na domácí straně. Lukáš Pech (KVA) bude pykat za hákování.

41:48
    Pöpperle rozehrával za brankou a zdvihnutou hokejkou trefil do obličeje Davida Zuckera. Trest odpyká Přibyl (SPA).

38:33
    Václav Skuhravý se nepohodl s rozhodčími a vysloužil si dvojitý osobní trest, což znamená trest do konce zápasu.

31:20
    Po vyloučení Formana (SPA) si David Kočí vzpomněl na tvrdost NHL a zákrok loktem na hlavu domácího hráče dává Energii příležitost dvouminutové přesilovky 5 na 3.

28:04
    Skuhravý nahrával na Gawryletze nepřesně, puk mu přeskočil hokejku a poslal Michala Broše do samostatného úniku. Ten v zakončení přestřelil. Kanadský bek stihl ještě Broše seknout a odchází na trestnou lavici.

27:14
    Měšec s trestnými minutami se tak otevřel až teď. Vyloučen Partik Husák (SPA) za držení.

13:15
    Přesně minuta byla odehrána z karlovarské přesilovky a vylučuje se i na domácí straně. Petr Gřegořek (KVA) dostal 2 minuty za podražení.

12:15
    Za podražení usedá na trestnou lavici Michal Sersen (SPA).

6:46
    Vyloučen Radek Phillip (SPA) za stejný prohřešek, jaký udělal Salfický. Uděleny 2 minuty za zdržování hry.

3:31
    Zdržování hry pro Dušana Salfického (KVA). Trest odpyká Jan Košťál.

Vladimír Koča

Branky a nahrávky: 1. Pacovský (Sersen, Broš), 11. Hanzlík (Ton, Tenkrát), 38. Philipp (Žálčík)

HC Energie Karlovy Vary: Salfický (Závorka) - Gulaši, Nosek, Gřegořek, Gawryletz, Mocek, Rohan, Gründling, Bombic - Košťál, Pech, Kumstát - Mikeska, Skuhravý, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Kuběna, Kupec, Zucker.
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Falter) - Broš, Treille, Sersen, Husák, Forman, Kasík, Ton, Přibyl, Foster, Kučný, Žálčík, Kočí, Rachůnek T., Milam, Hanzlík, Philipp, Bližňák, Tenkrát, Pacovský, Jánský.

Rozhodčí: Husička, Hrubý - Jelínek, Pešek