Třinec – Litvínov 7:3 (kon.) | Kladno – Slavia 5:1 (kon.) | Zlín – Plzeň 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 3:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 0:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:0 (kon.)
Motor ČB – Liberec 2:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
HC Sparta Praha
Středa 16.11.2011, 18:00Tipsport extraliga

58:55
    Vyloučen Patrik Husák (SPA) za podražení.

54:20
    David Nosek (KVA) vyloučen za nedovolené bránění.

48:05
    Domácímu Košťálovi tancoval puk pod nohama, když se řítil sám na branku. V zakončení si křídelníka vychutnal Pöpperle.

44:26
    S vyloučeními se roztrhl pytel. Další kdo bude dělat záplatu je Petr Ton (SPA), který byl potrestán za vysokou hůl.

42:40
    Vyloučení i na domácí straně. Lukáš Pech (KVA) bude pykat za hákování.

41:48
    Pöpperle rozehrával za brankou a zdvihnutou hokejkou trefil do obličeje Davida Zuckera. Trest odpyká Přibyl (SPA).

38:33
    Václav Skuhravý se nepohodl s rozhodčími a vysloužil si dvojitý osobní trest, což znamená trest do konce zápasu.

37:36
    Sparta právě vstřelila branku!

Puk se dostal na modrou čáru k RADKU PHILIPPOVI, který schoval svou střelu mezi těla ostatních hráčů. Puk propadl za záda bezmocného Salfického, který toho opravdu moc vidět nemohl. Asistence: Lukáš Žálčík.

31:20
    Po vyloučení Formana (SPA) si David Kočí vzpomněl na tvrdost NHL a zákrok loktem na hlavu domácího hráče dává Energii příležitost dvouminutové přesilovky 5 na 3.

28:04
    Skuhravý nahrával na Gawryletze nepřesně, puk mu přeskočil hokejku a poslal Michala Broše do samostatného úniku. Ten v zakončení přestřelil. Kanadský bek stihl ještě Broše seknout a odchází na trestnou lavici.

27:14
    Měšec s trestnými minutami se tak otevřel až teď. Vyloučen Partik Husák (SPA) za držení.

14:11
    Sparťané špatně střídali, což je v počtu čtyř hráčů na ledě problém. Mocek přihrál do jízdy Františku Skladanému, který si puk hodně předhodil, ale těsně před Pöpperlem stihl udělat kličku do bekhendu. Brankář hostí vytáhl famózní zákrok.

13:15
    Přesně minuta byla odehrána z karlovarské přesilovky a vylučuje se i na domácí straně. Petr Gřegořek (KVA) dostal 2 minuty za podražení.

12:15
    Za podražení usedá na trestnou lavici Michal Sersen (SPA).

10:49

Celou přesilovku byli sparťanští hokejisté blízko brance. Předchozí akci ještě zastavil Salfický, ale na střelu JANA HANZLÍKA nemohl karlovarský brankař zareagovat. Asistence: Petr Ton, Petr Tenkrát.

6:46
    Vyloučen Radek Phillip (SPA) za stejný prohřešek, jaký udělal Salfický. Uděleny 2 minuty za zdržování hry.

3:31
    Zdržování hry pro Dušana Salfického (KVA). Trest odpyká Jan Košťál.

0:07

Michal Broš vyhrál buly na Sersena, ten chvíli puk podržel a poté poslal na DOMINIKA PACOVSKÉHO, který stál u mantinelu sám. Chytrou střelou zápěstím zamířil přesně mezi Salfického betony. Asistence: Michal Sersen, Michal Broš

Vladimír Koča

Branky a nahrávky: 1. Pacovský (Sersen, Broš), 11. Hanzlík (Ton, Tenkrát), 38. Philipp (Žálčík)

HC Energie Karlovy Vary: Salfický (Závorka) - Gulaši, Nosek, Gřegořek, Gawryletz, Mocek, Rohan, Gründling, Bombic - Košťál, Pech, Kumstát - Mikeska, Skuhravý, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Kuběna, Kupec, Zucker.
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Falter) - Broš, Treille, Sersen, Husák, Forman, Kasík, Ton, Přibyl, Foster, Kučný, Žálčík, Kočí, Rachůnek T., Milam, Hanzlík, Philipp, Bližňák, Tenkrát, Pacovský, Jánský.

Rozhodčí: Husička, Hrubý - Jelínek, Pešek