Šumperk – Olomouc 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Benátky n/J – Písek 3:2 (kon.) | Most – Jihlava 0:2 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:1 (kon.)
Chomutov – Litoměřice 3:2 (po pr.)
Piráti Chomutov
3:2 (0:0, 0:0, 2:2)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 19.11.2011, 17:30 • Pirátská aréna • 1. liga (ČR)

61:30
    Piráti právě vstřelili branku!
    Ve chvíli, kdy byli hosté v plném počtu našel Kraft přihrávkou spoza branky najetého DAVIDA HRUŠKU, který svým druhým dnešním gólem rozhodl o tom, že dva body zůstávají v Chomutově.

59:52
    Obrovská šance domácích, puk poskakoval v brankovišti kde si ho nakonec Volke našel.

59:25
    Hosté dávají ještě jednu šanci domácím když hráli v 6 a dostávají za to 2 minuty.

57:09
    Hosty zcela naprosto zbytečně oslabuje Vobořil za krosček.

47:37
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Po velkém a dlouhém obléhání Řehořovi branky hosté vyrovnávají stav utkání svou druhou využitou přesilovkou. Na konci jejich kombinace byl MARTIN NOVÁK. Asistence: Kříž a Kloz.

46:54
    Vyloučen domácí Gajovský za faul loktem.

45:02
    Domácí obránce přišel o hokejku a tak to měli hosté o dost usnadněné. Po kombinaci na jeden dotek se prosazuje JAROSLAV HAŠEK. Asistence: Belay a Evan.

44:12
    Vyloučen opět domácí Seman za hákování, podruhé za sebou mají hosté výhodu dvou hráčů v poli.

43:15
    Vyloučen domácí Pulpán za napadení na 2 minuty.

42:37
    Hosté si nerozumněli na modré čáře, do brejku se dostal DAVID HRUŠKA, který byl křižován jedním z obráců hostů a tak naznačil střelu, Volke mu skočil na špek a vyjel snížit střelecký úhel. hruška udělal ale dlouhou kličku a posílá domácí do dvoubrankového vedení střelou do prázdné branky.

41:53
    Vyloučen domácí Jillson za držení.

41:21
    Po pravé straně se kolem mantinelu prohnal LUKÁŠ PULPÁN, který střelou ke vzdálenější tyči posílá domácí do vedení. Asistence: Filip Seman a Brett Palin.

38:08
    Volke nepadl hlavnímu nějak do noty, ten ho vylučuje na 2 minuty za nedovolené bránění.. 47 vteřin 5 na 3.

37:35
    Grof ve 100% šanci trefil Volkeho lapačku od které se puk odrazil do hřiště.

36:55
    Volke dostává 2 minuty za sekání a k tomu 10 minut osobní trest.

34:58
    Přesilovka pro domácí. Vyloučen hostující Ketner na 2 minuty za nedovolené bránění.

31:54
    Opět šance hostů, puk se náhodně a nepředpokládáně odrazil zpoza branky před Řehoře, kde si ho zpracovali dva hostující hráči. Řehoř domácí teď podržel.

29:46
    Vyloučen domácí Bartejs za sekání.

24:06
    Vyloučen Kafan (LTM) za faul loktem.

20:36
    Rozhodčí nejprve neviděl sekání na Hrušku pak ale vylučuje Pulpána(CHO) za držení.

18:10
    Bude se hrát 4 na 4. vyloučen Mrázek(CHO) za faul loktem.

17:48
    Vyloučen Hašek (LTM) za krosček.

10:58
    Obrovská šance hostů. Měli dva pokusy trefit prázdnou branku domácích, bohužel se jim to nepovedlo.

6:34
    Aktivita domácích vyústila ve faul Boháče(LTM), který dostává 2 minuty za sekání.

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 42. Pulpán (Seman, Palin), 43. Hruška (Sikora), 62. Hruška (Kraft) - 46. Hašek (Belay, Evan), 48. Novák (Kříž, Kloz)

Piráti Chomutov: Řehoř(Hanuljak) - Grof, Mrázek, Palin, Pulpán, Rutta, Jillson, Bartejs, Macháček - Hruška, Gajovský, Procházka - Seman, Kraft, Hřebejk - Heřman, Fiala, Hromas - Ondřej, Sikora, Hafenrichter.
    HC Stadion Litoměřice: Volke(Sklíba) - Vobořil, Boháč, Evan, Martinka, Ketner, Kříž, Hora, Stříteský - Horčička, Slížek, Tůma - Hašek, Belay, Loskot - Gengel, Kloz, Novák - Tvrzník, Hlusička, Kafan

Rozhodčí: Florian - Gerát, Ondráček