Šumperk – Olomouc 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Benátky n/J – Písek 3:2 (kon.) | Most – Jihlava 0:2 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:1 (kon.)
Chomutov – Litoměřice 3:2 (po pr.)
Piráti Chomutov
3:2 (0:0, 0:0, 2:2)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 19.11.2011, 17:30 • Pirátská aréna • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Piráti Chomutov: Hanuljak(Řehoř)- Grof, Mrázek, Palin, Pulpán, Rutta, Jillson, Bartejs, Macháček - Hruška, Gajovský, Procházka - Seman, Kraft, Hřebejk - Heřman, Fiala, Hromas - Ondřej, Sikora, Hafenrichter.

HC Stadion Litoměřice: Volke(Sklíba) - Vobořil, Boháč, Evan, Martinka, Ketner, Kříž, Hora, Stříteský - Horčička, Slížek, Tůma - Hašek, Belay, Loskot - Gengel, Kloz, Novák - Tvrzník, Hlusička, Kafan

Rozhodčí: Florian - Gerát, Ondráček.

00:01

0:10
    Úvodní buly vyhráli hosté, ale ve středním pásmu o puk přišli.

0:20
    Hruška se už už řítil sám na Volkeho, ozvala se ale píšťalka čárového.

0:50
    Kraft střelou zápěstím z mezikruží vyzkoušel pozornost Volkeho, ten jeho sgtřelu vyrazil před sebe kde ale nikdo z domácích hráčů nebyl.

1:46
    Hostům se nepodařilo rozehrát a je z toho icing.

1:54
    Mrázkovu střelu hosté zblokovali, následně došlo k posunutí Volkeho branky.

2:20
    Hosté poprvé před Řehořem, Stříteského střela od modré byla ale hodně nepřesná.

3:36
    Závar před Volkem, puk poslakoval v brankovišti kde si ho nakonec hostující brankář našel a přikryl.

3:55
    Hned po buly pálil Pulpán, Volke na místě.

4:33
    Tentokrát pískán ofsajd hostům.

5:08
    Domácí Piráti mají zatím jednoznačně více ze hry, hosté ale pozorně brání svou modrou čáru.

5:37
    Macháček zůstal po jednou ze soubojů na ledě, vylučovat se ale nebude a rozhodčí hru přerušil.

6:06
    Hruška objel branku a zpětnou přihrávkou spíše na náhodu hledal někoho před brankou, puk se ale přes houštinu těl na domácí hole nedostal.

6:15
    Po dalším závaru orazítkoval puk levou tyč Volkeho branky.

6:34
    Aktivita domácích vyústila ve faul Boháče(LTM), který dostává 2 minuty za sekání.

7:14
    Fila ani nadvakrát nepropasíroval u levé tyče puk za Volkeho záda.

7:34
    Kloz dostal dostatek prostoru ke střele a tak si první ostrý zákrok připsal i Řehoř.

8:04
    Hosté vyhazují.

8:34
    První přesilovka se domácím moc nepovedla a hosté jsou v plném počtu.

9:35
    Zadovka Heřmana málem založila hostující útok 3 na 1. Naštěstí si hosté nepřihráli.

10:15
    Pulpán předvedl skvělou kopací techniku když trefil z první lob hostů.

10:45
    Domácím odpískán ofsajd.

10:58
    Obrovská šance hostů. Měli dva pokusy trefit prázdnou branku domácích, bohužel se jim to nepovedlo.

12:12
    Aktivita Litoměřic donutila domácí faulovat. Seman (CHO) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

12:52
    Jilson si lehl do střely zabránil jí dostat se k Řehořovi, následně domácí vyhodili.

13:55
    Opět je puk u Volkeho.

14:12

14:45
    Hašek si najížděl před branku, byl ale zblokován a přihrávku nemohl usměrnit směrem do domácí branky.

15:57
    Bekhend Hřebejka minul branku Volkeho jen o chlup.

16:07
    Hosté "zlobí" čím dál tím víc. Řehoř se má co ohánět.

17:00
    Opět si musel poradit s nebezpečnou střelou Slížka, která byla navíc tečována.

17:48
    Vyloučen Hašek (LTM) za krosček.

18:10
    Bude se hrát 4 na 4. vyloučen Mrázek(CHO) za faul loktem.

18:38
    Rychlé vysunutí domácích končí ofsajdem.

19:00
    Řehoř chtěl rozehrát, puk se mu ale zamotal do bruslí a málem toho hosté využili.

19:25
    Hafenrichter se proháčkoval mezi obránci, dostal se i ke střele, Volke byl ale pozorný.

19:48

20:00

První polovina první třetiny byla v jasné režii domácích, hosté se postupně ale oklepali a ukázali, že neumí jen i bránit. Prim hráli oba brankáři a tak si na první gól budeme muset počkat do další třetiny.

Další třetina začne přibližně v 18:20 hod.

20:01

20:02
    Hosté mají ještě 10 vteřin výhodu přesilovky.

20:10

20:36
    Rozhodčí nejprve neviděl sekání na Hrušku pak ale vylučuje Pulpána(CHO) za držení.

22:16
    Řehoř střelu od modré vyrazil do ochranné sítě.

24:20
    Palinova střela od modré končí v náručí Volkeho.

24:47

25:04
    Ofsajd hostů kteří se dostali do brejku po chybě domácích na modré čáře.

25:35
    Ruttova střela od modré šla jen těsně vedle, Volke toho moc neviděl.

26:06

26:53
    Opět se hosté provinili ofsajdem.

27:15
    Hruška hledal v brankovišti Procházku, puk se k němu ale nedostal.

28:30
    Hraje se teď takový neurovnaný hokej, spíše ve středním pásmu.

29:46
    Vyloučen domácí Bartejs za sekání.

30:16

31:05
    Domácí se zatím dobře brání a hosty k vážnějšímu ohrožení Řehoře nepustili.

31:26
    Hosté hráli vysokou holí, vhazovat se bude po levici Volkeho.

31:54
    Opět šance hostů, puk se náhodně a nepředpokládáně odrazil zpoza branky před Řehoře, kde si ho zpracovali dva hostující hráči. Řehoř domácí teď podržel.

33:03
    Kafan dostal od domácíh hodně prostoru, zakroužil si útočným pásmem a jeho střela zápěstím z mezikruží byla na poslední chvíli sražena do ochranné sítě.

33:28
    Puk byl za Volkeho brankou, po souboji hráčů se nadzvedla a puk skončil v ní. Branka samozřejmě z toho být nemohla.

34:52
    Řehoř střelu z úhlu přidržel.

34:58
    Přesilovka pro domácí. Vyloučen hostující Ketner na 2 minuty za nedovolené bránění.

35:20
    Volke musel dvakrát řešit ošemetnou situaci před svou brankou po tvrdých střelách od modré.

35:40

36:55
    Přesilovka sehrána od domácích byla zatím nejlépe, Volke ale zatím hosty drží.

36:55
    Volke dostává 2 minuty za sekání a k tomu 10 minut osobní trest.

36:58
    Hosté ve 4.

37:30

37:35
    Grof ve 100% šanci trefil Volkeho lapačku od které se puk odrazil do hřiště.

38:08
    Volke nepadl hlavnímu nějak do noty, ten ho vylučuje na 2 minuty za nedovolené bránění.. 47 vteřin 5 na 3.

40:00

Máme za sebou druhou třetinu a branka stále v nedohlednu. Příležitostí k jejímu vstřelení měli více domácí, ale jak Volke v jejich brance tak Řehoř v brance domácích drží zatím čisté konto. Za zmínku ještě stojí dvojí trest Martina Volkeho, který si ke dvěma dvouminutovým trestům vykoledoval navíc 10 minut za protesty při prvním trestu.

Další třetina začne přibližně v 19:18 hod .

40:01

40:08

40:20
    Grof trefil Volkeho, ten toho moc neviděl.

41:11
    Loskot trefil připravenou lapačku Řehoře.

41:21
    Piráti právě vstřelili branku!
    Po pravé straně se kolem mantinelu prohnal LUKÁŠ PULPÁN, který střelou ke vzdálenější tyči posílá domácí do vedení. Asistence: Filip Seman a Brett Palin.

41:53
    Vyloučen domácí Jillson za držení.

42:37
    Hosté si nerozumněli na modré čáře, do brejku se dostal DAVID HRUŠKA, který byl křižován jedním z obráců hostů a tak naznačil střelu, Volke mu skočil na špek a vyjel snížit střelecký úhel. hruška udělal ale dlouhou kličku a posílá domácí do dvoubrankového vedení střelou do prázdné branky.

43:15
    Vyloučen domácí Pulpán za napadení na 2 minuty.

44:12
    Vyloučen opět domácí Seman za hákování, podruhé za sebou mají hosté výhodu dvou hráčů v poli.

45:02
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Domácí obránce přišel o hokejku a tak to měli hosté o dost usnadněné. Po kombinaci na jeden dotek se prosazuje JAROSLAV HAŠEK. Asistence: Belay a Evan.

46:12

46:34
    Domácí v nájezdu 2 na 1 si nepřihráli.

46:54
    Vyloučen domácí Gajovský za faul loktem.

47:37
    Po velkém a dlouhém obléhání Řehořovi branky hosté vyrovnávají stav utkání svou druhou využitou přesilovkou. Na konci jejich kombinace byl MARTIN NOVÁK. Asistence: Kříž a Kloz.

48:30
    A začínáme zase od začátku.

48:56
    Sikorovu střelu Volke s přehledem ukryl v lapačce.

50:30
    Hosté jsou s vyrovnáním zjevně spokojeni a nikam nepospíchají.

51:00
    Volke si poradil s dalekonosnou střelou Jillsona.

51:06
    Hosté se opravdu s ničím nemazlí a když to nejde jinak vyhazují puk přes všechny čáry.

51:30
    Ofsajd domácích.

51:45
    Gajovský mohl poslat domácí opět do vedení, jeho střelu jen tak tak vyrazil Volke.

52:30
    Posunutá hostující branka, vhazuje se ve středním pásmu.

53:10
    Velký tlak Chomutova, hosté se brání seč jim ubývající síly stačí.

54:36
    Tlak domácí polevil, ale pořád mají častěji puk na svých holích.

55:24
    Ofsajd zastavil domácí.

56:10
    Gengel přestřelil vysoko nad.

57:09
    Hosty zcela naprosto zbytečně oslabuje Vobořil za krosček.

57:32

57:53
    Grofova střela sražena obranou do ochranné sítě.

57:59
    Nahození Palina Volke s problémy ale přece jen chytá.

58:38
    Nahození tentokráte Krafta nadělalo také problémy, hosté ale následně vyhazují.

59:09

59:25
    Hosté dávají ještě jednu šanci domácím když hráli v 6 a dostávají za to 2 minuty.

59:25
    Oddechový čas pro hosty.

59:30
    Puk je u Řehoře.

59:52
    Obrovská šance domácích, puk poskakoval v brankovišti kde si ho nakonec Volke našel.

60:00

Ve třetí třetině se domácí dostali do dvoubrankového vedení, které ale neudrželi a hosté díky využitým přesilovým hrám dokázali vyrovnat.

Začátek prodloužení bude ve znamení přesilovky 4 na 3, jelikož se trest přenáší do prodloužení. Piráti tak budou mít 1:25 min. na to, aby předčasně ukončili tento zápas. jestli se jim to podaří nebo jestli dojde na nájezdy uvidíme z malý okamžik.

60:01

60:30
    Domácí zatím kombinují, ale je to bez střely.

61:26

61:30
    Ve chvíli, kdy byli hosté v plném počtu našel Kraft přihrávkou spoza branky najetého DAVIDA HRUŠKU, který svým druhým dnešním gólem rozhodl o tom, že dva body zůstávají v Chomutově.

65:00
    Konec zápasu. (20:04:13)

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 42. Pulpán (Seman, Palin), 43. Hruška (Sikora), 62. Hruška (Kraft) - 46. Hašek (Belay, Evan), 48. Novák (Kříž, Kloz)

Piráti Chomutov: Řehoř(Hanuljak) - Grof, Mrázek, Palin, Pulpán, Rutta, Jillson, Bartejs, Macháček - Hruška, Gajovský, Procházka - Seman, Kraft, Hřebejk - Heřman, Fiala, Hromas - Ondřej, Sikora, Hafenrichter.

Rozhodčí: Florian - Gerát, Ondráček