HC Slovan Ústí nad Labem
16:0 (5:0, 7:0, 4:0)
HC Rakovník
Neděle 20.11.2011, 13:15Žákovská liga - starší žáci

Utkání nám skončilo jednoznačným výsledkem pro domácí borce, kteří odehráli zápas bez obdržené branky. Děkujeme za pozornost a budeme se těšit na počtenou při další utkání Ústeckých Lvů, které se odehraje v sobotu 26.11.2011 opět od 13.15 ve Zlatopramen aréně s celkem Kladna. (15:23:33)

56:35
    Vyloučen domácí Zich na 2 min. za hákování.

40:01

Druhá třetina přinesla brankové hody v podání domácícho celku, který už vede 12:0. Poslední třetina začne za pár okamžiků.

40:00

39:59
    Vyloučen domácí Zich na 2 min. za napadení.

39:37
    Branku vstřelil OPOČENSKÝ.

Dušan Hruška

Branky a nahrávky: 2. Zich, 8. Kundrát, 8. Vaněk (Zich), 10. Zich, 14. Zich, 22. Zich, 23. Štochl, 24. Vaněk, 28. Černý (Dörner), 30. Zich, 32. Černý (Dörner), 40. Opočenský, 45. Vaněk, 46. Dörner, 51. Zich, 56. Černý

HC Slovan Ústí nad Labem: Macko - Štochl, Opočenský, Hamala, Hruška - Vaněk, Černý, Dörner - Zich, Veselý, Horyna - Mauder J., Kundrát, Mauder M.
    HC Rakovník: Polcar, Brugioniu - Šperl, Sýkora, Roubal, Vostrý, Zíka, Krejčí, Cajthaml, Dyršmíd, Kreps, Kleknerová, Šiler, Vostrý, Bláha, Noll