Liberec – K. Vary 4:5 (po pr.) | Plzeň – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | HC Kladno – Slavia 3:6 (kon.)
Zlín – Olomouc 4:5 (po s.n.) | Vítkovice – Třinec 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 3:2 (kon.)
Jihlava – Pardubice 4:2 (kon.) | Motor ČB – Sparta 1:2 (kon.) | Znojmo – Kometa Brno 4:7 (kon.)
HC Litvínov
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 24.11.2011, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů

V poslední třetině jsme neviděli žádný gól, ale mohli jsme sledovat pěkný, rychlý hokej. Domácí zaslouženě zvítězili! Nutno podotknout, že velkou zásluhu na dnešním vítězství měl domácí brankář Lukáš Horák, který dnes předváděl výborné zákroky! Samozřejmě celý tým se ukázal v plné síle a potvrdil, že na první místo tabulky opravdu patří. Piráti tak neuloupili v Litvínově ani bod a odjíždí se skloněnou hlavou.
    Přeji hezký zbytek večera a brzy zase na počtenou. (19:45:29)

60:00

59:43
    Ofsajd jednoho z pirátů, a tudíž zkažená jejich nejspíš už poslední šance na vyrovnání.

59:36
    Poslední půl minuta a je vyloučen hráč hostů Korim za faul loktem. Tým hostů si zároveň vyžádal oddechový čas.

58:07
    Další zakázané uvolnění hostů. Domácí nepouští hosty do útočné třetiny, což je pro ně velmi důležité.

57:21
    Icing Hostí.

56:47

55:53
    Bartejs dovezl puk zase zpátky do jeho útočné třetiny, tam proběhlo pár kombinací, ale domácí zase vyhazují.

55:30
    Litvínov brání, a teď vyhazuje!

54:44
    Vyloučen domácí hráč Čejka na dvě minuty za držení protihráče.

54:35

53:51
    A opět Horák má puk ve své lapačce! Zdá se až neskutečné, co dnes domácí brankář předvádí.

53:17
    Horák předvedl další vynikající zákrok!!

52:39
    Hosté tak mají šanci vyrovnat. Litvínov se ale drží u puku. A vznikla menší šarvátka před Matouškem.

52:34
    Vyloučen hráč domácích Tomáš Malec na dvě minuty za podražení.

51:40
    Vhazování po levici Horáka. Hned na to přišel ofsajd a vhazuje se ve středním pásmu.

51:39
    Tým domácích si vyžádal oddechový čas.

50:58
    Čížek střílí od modré, Horák vyráží do rohu.

50:00
    Hraje se sem tam, bez větších šancí.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 17. Smolka (Jurčík), 34. Smolka (Šrámek), 37. Šrámek (Smolka) - 3. Radčuk (Mála, Bartejs), 21. Mála (Radčuk)

HC Litvínov: Horák (Vokál) - Čejka, Havelka, Jurčík, Strejček, Kokeš, Bittner, Šrámek, Mackal, Zdeněk, Kasal, Písařík, Šalka, Procházka, Mamula, Průša, Malec, Ejem, Smolka
    Piráti Chomutov: Matoušek (Strmeň) - Kolář, Pozděna, Korim, Čížek, Bartejs,Hanták, Mála, Kolčava, Komma, Klouček, Deveri, Ondráček, Hammerbauer, Račuk, Pesjak, Novák J., Novák L., Škorík, Opalek, Hrabák