Liberec – K. Vary 4:5 (po pr.) | Plzeň – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | HC Kladno – Slavia 3:6 (kon.)
Zlín – Olomouc 4:5 (po s.n.) | Vítkovice – Třinec 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 3:2 (kon.)
Jihlava – Pardubice 4:2 (kon.) | Motor ČB – Sparta 1:2 (kon.) | Znojmo – Kometa Brno 4:7 (kon.)
HC Litvínov
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 24.11.2011, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů

59:36
    Poslední půl minuta a je vyloučen hráč hostů Korim za faul loktem. Tým hostů si zároveň vyžádal oddechový čas.

54:44
    Vyloučen domácí hráč Čejka na dvě minuty za držení protihráče.

53:51
    A opět Horák má puk ve své lapačce! Zdá se až neskutečné, co dnes domácí brankář předvádí.

53:17
    Horák předvedl další vynikající zákrok!!

52:34
    Vyloučen hráč domácích Tomáš Malec na dvě minuty za podražení.

44:57
    Nařízeno trestné střílení, za faul Kokeše! Lukáš Novák si ale na Horáka nepřišel! Stav je stále 3:2 pro domácí.

44:13
    Vynikající zákrok LUKÁŠE HORÁKA! Sami na něj jeli dva piráti, ale Horák výborně vychytal!

41:08
    Litvínovští vynikají v obraně. Nepouštějí hosty ke střelám.

39:50
    Strejček si ještě vystřelil na Matouška, ten vyráží.

36:09
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A přichází druhá branka v oslabení a opět v poddání Litvínova!! Perfektní únik předvedl Smolka, kterému si najel Šrámek a jeli oba dva sami na bránu. Před brankou přišla nahrávka a JAKUB ŠRÁMEK střílí perfektní gól!
    Asistence: Pavel Smolka

39:18
    Vyloučen hráč Litvínova Jurčík na dvě minuty za podražení.

33:19
    A VERVA vyrovnává! Šrámek střílel na Matouška, který vyrazil před sebe a tam opět čekal připravený PAVEL SMOLKA, který puk doklepl do sítě.
    Asistence: Jakub Šrámek

32:51
    Skvělý obranný zákrok Jana Bittnera. Postaral se teď o dva protihráče.

30:51
    Na Horáka teď šla jedna střela za druhou, ten si všechny pohlídal, ale musel se u toho pěkně zapotit.

27:59
    Vyloučen hostující hráč Hanták Filip na dvě minuty za hákování.

26:40
    Opálek střílí od modré, Horák vyráží! Hned na to Radčuk posílá tvrdou střelu od modré čáry, ale Horák neomylný! Výborné zákroky!

24:40
    Tvrdá střela hostujícího Koláře, Horák vyráží. Domácí brankář dnes předvádí výborné zákroky a ukazuje svojí skvělou formu.

24:00
    Vyloučen hráč hostí Hanták na dvě minuty za podražení. Hraje se 4 na 4.

23:33
    Vyloučen další hráč domácích Bittner na 2+2 minuty za podražení a krosček.

20:19
    Piráti právě vstřelili branku!
    Další branku Chomutova hned na začátku druhé třetiny střílí FRANTIŠEK MÁLA.
    Asistence: Marek Radčuk

19:03
    Hned po tom, co trestnou opustil Strejček je potrestán tým Litvínova dvěma minutami za nesportovní chování. Trest odsedí Tomáš Malec.

18:20
    Opalek střílí od modré, Horák vyráží před sebe. Výborný obranný zákrok Marka Kasala, který poté vyhazuje puk za Matouška.

16:44
    Vyloučen hráč domácích Strejček na dvě minuty za zdržování hry. Hosté si opět zahrají výhodu 5 na 3.

16:17
    Konečně domácím přálo štěstí, které jim doposud chybělo. Ondřej Jurčík vystřelil z úhlu, hostující brankář vyrazil před sebe, kde už čekal PAVEL SMOLKA, který doklepl puk do branky.
    Asistence: Ondřej Jurčík

15:51
    Vyloučen hráč domácích Jakub Zdeněk na dvě minuty za hákování.

15:33
    A přišla další skvělá šance Litvínova. Mackal střílí z blízka, ale Matoušek chytá!

12:01
    Vyloučen hostující Marek Radčuk na dvě minuty za hákování.

11:34
    Šrámek ve vyložené šanci, ale trefil pouze tyč!

10:31
    Strejčovi se nepovedla přihrávka a puk ujel až k Matouškovi. Tam už se ho ujali piráti a Hrabák si vystřelil, Horák ale opět předvedl perfektní zákrok.

7:14
    Vyloučen hráč hostů Korim na dvě minuty za hákování. Domácí si zahrají svou první přesilvku.

5:42
    Šrámek v perfektní šanci, ale mimo.

4:41
    Horák předvedl další vynikající zákrok.

2:16
    A to se dalo čekat. Hosté otevřeli skore. Po výborné kombinaci se do branky trefuje MAREK RADČUK!
    Asistence: František Mála, Tomáš Bartejs

1:47
    Vyloučen další hráč domácích na dvě minuty za podražení. Na trestné si odpočine domácí Šrámek. Hosté si zahrají necelou minutu 5 na 3.

0:38
    A brzy přišlo první vyloučení. Vyloučen je hráč domácích Jurčík na dvě minuty za faul kolenem. Hosté si zahrají první přesilovku.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 17. Smolka (Jurčík), 34. Smolka (Šrámek), 37. Šrámek (Smolka) - 3. Radčuk (Mála, Bartejs), 21. Mála (Radčuk)

HC Litvínov: Horák (Vokál) - Čejka, Havelka, Jurčík, Strejček, Kokeš, Bittner, Šrámek, Mackal, Zdeněk, Kasal, Písařík, Šalka, Procházka, Mamula, Průša, Malec, Ejem, Smolka
    Piráti Chomutov: Matoušek (Strmeň) - Kolář, Pozděna, Korim, Čížek, Bartejs,Hanták, Mála, Kolčava, Komma, Klouček, Deveri, Ondráček, Hammerbauer, Račuk, Pesjak, Novák J., Novák L., Škorík, Opalek, Hrabák